Страница 3 из 4 ПерваяПервая 1234 ПоследняяПоследняя
Показано с 21 по 30 из 39

Тема: Нужна помощь по ВАМ-30

Цитата Сообщение от peter Посмотреть сообщение
    кучність з відкритим прицілом мене повністю влаштовує...
    Можна дам пораду? Дослухатись чи нi - твоя справа, моя справа сказати свою думку. Так от - надумаєш ставити оптику - подумай, чи потрібна вона взагалі...
    Я через кілька років володіння Xатсан-70 з оптичними прицілами і попробувавши юзати ПСП дійшов висновку - ППП потрібен відкритий приціл. Тільки відкритий приціл! Оптика не для не неї. I в тому весь кайф ППП - простота, надійність, самодостатність.
    A з оптикою один гімор... як не повзе, то сипеться, як не сипиться то збиваються настройки - один безкінечний тюнинг.
    Hема оптики - нема проблем. все просто і надійно.

P.s. Bсе сказане - імхо.
    Последний раз редактировалось Boot; 16.03.2009 в 09:37.
    - Ти нащо стіни картинками з голими бабами обклеїв?
    - А що ж мені, на голі стіни дивитися?

По умолчанию нужна помощь по вам 30

спасибо за первую нормальную помощь но с образованием по этому поводу у меня проблема

Цитата Сообщение от Peter Посмотреть сообщение
    ...Чистити можна лише з дульного зрізу ватою на риболовній лісці. Чистка з казенного зрізу можлива лише при повній розборці. ...
    З дульного зрізу можна і шомполом.
    А якщо хочеш жилкою, то її тільки треба всього-навсього закільцювати - так жилкою ствол чистити легше - не треба кожен раз щоб тампон прогнати жилку через ствол поновій пропихати.
    Зараз спробую намалювати...

P.S. Я тепер теж власник ВАМ-30.
    Последний раз редактировалось Boot; 20.11.2009 в 15:04.

Невеличке уточнення. Не ВАМ-30.
    В-30-1 в мене.

Скажу кілька вражень. Гвинтівка - класна, дуже нею задоволений. Гарна, потужна, точна. До цього часу не доводилось тримати в руках кращої пружинки. Я не міг повірити, що потужна ППП може так точно стріляти.

В суботу постріляв знов трошки з неї. Основне завдання було - спробувати стрільнути Скарабеєм.
    242м/с видав новий Люман 0.68 і 243 м/с DS-0.62 на пружині Укрспецдеталь. Як на мене - достатньо. Настріл пружини десь близько тисячі, не більше.
    Чесно скажу - був здивований, як полетів Скарабей. В теорії виходило, що DS має вилітати значно швидше. На те було дві причини: 1-менша вага, 2-більший калібр, який би мав сприяти кращій обтюрації кулі... Однак, на практиці лише 1м/с різниця.
    Власне пробував Скарабєя через те, що скрізь пишуть що на В-30-1 прослаблений ствол.
    Ну, незнаю, наскільки він там прослаблений, але DS-0.62 в ствол не лізе. Не залазить! Юпка десь на пів-міліметра торчить і заподліцо в казенник загнати її пальцями не вдається. Нє, ну якщо крепко постаратись, то звичайно можна, але гіморно.
    Люман же новий - саме те. Прийняв для цієї гвинтівки його за основний боєприпас. Принаймні до того, коли поставлю оптику і відстріляю по мішені. Але чомусь мені здається, що відстріл нічого не змінить - порівнювати по точності новий Люман і DS як мінімум некоректно.
    Є ще дома трошки КП-х і ЖСБ, але ними з "тридцятки" стріляти не планую, тому і не пробував.

Стосовно штатних прицільних приспособлень. Харя в мене кругла і ну ніяк я неможу дивитись в них приклавшись як належить до щоки приклада. Мушу голову відводити назад за щоку і цілитись з-за неї. Неправильно це - раз, незручно - два. Треба щось вирішувати з підняттям цілика і мушки. Я так прикинув - на 1 см. підняти догори і в принципі можна буде пробувати юзати. Але гвинтівка хоче оптики. По-перше вирішується проблема прицілювання. По-друге (і головне) з відкритим прицілом в мене не виходить вибрати всю можливість гвинтівки по точності.

Ще от зиркаю в сторону каліматора.
    Последний раз редактировалось Boot; 23.11.2009 в 11:41.

Цитата Сообщение от Boot Посмотреть сообщение
    Власне пробував Скарабєя через те, що скрізь пишуть що на В-30-1 прослаблений ствол.
    Ну, незнаю, наскільки він там прослаблений, але DS-0.62 в ствол не лізе. Не залазить! Юпка десь на пів-міліметра торчить і заподліцо в казенник загнати її пальцями не вдається. Нє, ну якщо крепко постаратись, то звичайно можна, але гіморно.
    Люман же новий - саме те.
    Хронічна хвороба китайців (30 не виняток) - часто зустрічається "наклеп" на пульному вході і на фасці. Спробуй прогнати кульку шомполом і зверни увагу на зусилля проходу, особливо на пульному вході. Дуже імовірно - доведеться прибирати "наклеп".

Ігор(Term), якщо в тебе зберіглась та фотка, що ти кулю проганяв по цьому стволу - виложи її, будь-ласка + своє бачення прогону її по стволу...
    Последний раз редактировалось Boot; 17.12.2009 в 12:59.

Фотки нема, нажаль. Наскільки пригадую - хороші нарізи по всьому периметру і на голові, і на спідничці.
    Прогон? Та без проблем. Чок з двох сторін, по центру вроді все норма - наскільки я пам"ятаю. Якщо гвинтівка б"є достатньо точно - то нема чого жалітися на ствол. В даному випадку перший чок - для пізнішого початку руху кулі. Другий - для гасіння "кавбасні" кулі. Можна, звичайно, обрізати з двох сторін і одержати безчоковий ствол. Але чи це покращить кучу? Сумніваюся. Бо без першого чоку куля буде занадто швидко починати рух - не буде нормальної швидкості. Відповідно дальше куля по нарізах проходить достатньо рівномірно і легко. А на виході зі ствола потрібно погасити паразитні коливання, котрі виникли під час проходження кулею середньої частини ствола (порівняно з початком - прослаблений). Так що тут ніби все ок. Та й крім того надульник також робить своє діло - гасить коливання самого ствола.
    Чим мені найбільше сподобався бамтрицятко? - чітко визначена віддачі практично точно по центру ствола і нормальний баланс, тому СПТшка не сильно залежна від хвату.
    До речі. Головна причина гавнистості скарабея - розброс по діаметру. Тому деякі не входять в ствол, а інші - провалюються. Потрібно ретельно відбирати. Але м"якість матеріалу не дозволяє це робити - дуже м"який сплав і відповідно заминаються спіднички. Висновок - кака.
    Ну що, смертнички, доліталися?
    Benjamin Discovery
    Клумба Маків
    ИБХ-716
    http://tankionline.com/#friend=4082453b8
    тел.:097-383-два3-5один

Term, не ображайся, але після чоку з двох сторін я навіть сміятись не міг. Я так розумію, що тепер стволи LW не те що купувати не будуть, а навіть випускати перестануть. Кому потрібен ствол з одним чоком, або й взагалі без нього (існують дві модифікації - з чоком і без чока), за сто (навіть з гаком) євро, якщо китайці за копійки випускають стволи з двома чоками?

Подивись тут - http://airgun.org.ua/forum/viewtopic...1adeb0a03e78ed - шукай слово "прослабленный". Я думаю це пояснить наявність двох чоків.

На рахунок "наклепа" - на жаль не знаю як перекласти українською. Читай про китайсткі стволи:
    http://airgun.org.ua/forum/viewtopic...1adeb0a03e78ed
    http://topguns.ru/bam-b40/
    В обох випадках шукай слово "наклеп" і думай/перевіряй. Імовірність відсотків 99% - це і є причина чому Люмани важко лізуть в ствол. Відчувається це навіть при вставлянні кулі: голова кулі спочатку іде дуже туго, а потім ніби провалюється, юбка, знову ж таки, залазить туго, часто навіть зминається. На хороших сволах (той же LW) такого немає.

А взагалі Term достатньо правильно сказав - якщо точність гвинтівки влаштовує - стріляй в задоволення.

Та я не ображаюся. Я ж не профі і конструктивну критику завжди сприймаю добре.
    На рахунок посилань - не читав і не маю часу зараз їх читати, на жаль. Хтось би сперечався, я не буду. Гвинтівка дозволяє з відкритих за-виграшки бити пачку від сигарет на 50м, незважаючи на те, що пристріляна була на ближчу дистанцію. Просто меншу ціль на такій відстані реально важко побачити. Коли ж ця гвинтівка була моєю - то з оптикою я спокійно цілив з неї кришечку від пластикової пляшки. Так що реальний потенціал цієї гвинтівки Богдан знає (також тоді стріляв), але не використовує, тому що прицілу немає. Та й взагалі я тоді тільки починав свій шлях аірганера і не маючи і зеленого поняття в деяких "фундаментальних теоріях" тішився тим що є. Стріляв і знав, що якщо не попав, то винен я, а не гвинтівка. І у випадку цієї гвинтівки я був недалекий від істини.
    А по темі ще добавлю - не все що добре для ПЦП, мультяшок, компресійок і цеодвашок добре для ПППшок. Тому ті посилання річ хороша. Але не завжди їх можна застосувати в даному конкретному випадку. Власне чок на китайських прослаблених стволах є вимушеним заходом покращення кучності бою. Та й затримка кулі перед рушанням на ППП є необхідною річчю в дуже багатьох випадках.
    Отакої...
    Последний раз редактировалось Term; 17.12.2009 в 17:06.
    Ну що, смертнички, доліталися?
    Benjamin Discovery
    Клумба Маків
    ИБХ-716
    http://tankionline.com/#friend=4082453b8
    тел.:097-383-два3-5один

Страница 3 из 4 ПерваяПервая 1234 ПоследняяПоследняя

Ваши права