Страница 1 из 2 12 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 25

Тема: Підготовка до проведення етапу чемпіонату України по ПТ

Комбинированный просмотр

Предыдущее сообщение Предыдущее сообщение   Следующее сообщение Следующее сообщение

По умолчанию Підготовка до проведення етапу чемпіонату України по ПТ

Поява цієї теми викликана тим, що ми взялись за організацію проведення одного з етапів чемпіонату у Львові.

Правила ПТ, хоча є імовірність, що Чемпіонат 2013 буде проходити за новими правилами, які на даний момент ще в розробці.

Тому давайте тут обговоримо усі кроки і можливості по проведенню етапу.

Вимоги до проведення:
    1. Стрільбище:
    - відкрите, не критий тир
    - можливість організувати 25м. рубіж
    - мінімум 5 стрілкових позицій на рубежі (стрілкова позиція повина передбачати можливість комфортно стріляти з трьох позицій - стоячи, з коліна/сидячи, лежачи). Важливо пам’ятати, що одна серія ПТ - це приблизно 1.5 години - 3 позиції по 20 хв. кожна + час на заміну мішеней, переналаштування гвинтівок, дозаправка, тощо.
    - стрільбище повинно бути офіційним з можливістю офіційно оформити оренду. В крайньому випадку будемо розглядати і інші варіанти.
    2. Було б дуже добре залучити ЗМІ, але для цього треба визначити чим ми можемо бути цікавими для них і мати гарантію правильного висвітлення (як мінімум мати можливість перегляду і правки явних помилок і "перлів" перед опублікуванням)
    3. Залучення ЗМІ (п.2) дозволить спробувати залучити спонсорів. З такою пропозицією можна буде звернутись до магазинів, які займаються зброєю та спорядженням. В першу чергу це можуть бути:
    - магазин-салон "4 СЕЗОНИ"
    - магазин «Штурм-Львів»

PS. Дуже хочу попросити - при відписуванні враховуйте, що форум можемо читати не лише ми і тому будьте особливо обережними при опублікуванні особистої, приватної та конфіденційної інформації. Якщо у когось виникає хоча б найменший сумнів щодо конфіденційності даних, які ви хочете опублікувати - давайте спочатку обговоримо це по телефону або в приваті.

Перший пост - це короткий підсумок вчорашнього "мозкового штурму" на якому були присутні я, VladZ, VIR, shymah, pwruser, смит та Fut. Хлопці, дякую за хороші ідеї та за те що допомагаєте

Наразі я постараюсь поговорити про можливі місця проведення етапу з Динамо та СКА. Фактично переговори з Динамо уже почались.

Хочу додати,що у західному регіоні будуть проводитись два етапи ЧУ ПТ 2013.Один з них у нас,попередня дата - 31 серпня.Другий - в Ужгороді 25 травня.
    Сподіваюсь,що більшість стрілків західних земель приймуть участь як в ужгородському,так і в львівському етапах.
    АА ТХ 200НС

Отже відкриті організаційні запитання які я бачу зараз:
    1. Місця для проведення замагань:
    - СКА
    - Динамо
    - ТСОУ
    - військові
    - інші варіанти у межах Львова
    - інші варіанти за межами Львова (дуже бажано недалеко, оскільки на самі змагання треба багато часу)
    2. ЗМІ
    3. Спонсори

Як я і писав, Динамо та СКА я візму на себе. Додатково постараюсь поїхати на "Кубок Скифов 2012". Запорожье, 8.12.12 (тир) в першу чергу заради того, щоб подивитись і спробувати отримати досвід у проведенні таких змагань. Якщо є бажаючі - приєднуйтесь.

Інші відкриті питання бажано розподілити. Є бажаючі? Пункти 2 та 3 дуже бажано попередньо деталізувати.

Важливий момент - по питаннях 1 та 2 можна працювати уже зараз. Пункт 3, на жаль, вимагає завершення пункту 2, без цього його немає змісту починати серйозно. Але можна почати попередні розмови і спробувати вияснити чи це взагалі цікаво для потенційних спонсорів.

Ще одне - дуже пошу вашої допомоги. Усе що я пишу - це моє бачення і, відповідно, щось я можу бачити не зовсім вірно, а щось - і зовсім упустити. Чекаю вашої допомоги

По умолчанию 5555

Щось тема заглохла, а дні проходять Що нового ????

Питав про Раковець - офіційно стрільби коштують 200 грн година, за всіма правилами і калькуляціями. Відпадає.
    Si vis pacem, para bellum !
    Хто не скаче, той не долар!

Цитата Сообщение от lonish Посмотреть сообщение
    і мати гарантію правильного висвітлення (як мінімум мати можливість перегляду і правки явних помилок і "перлів" перед опублікуванням)
    шось мені здається шо це анріал. вони завжди показують так як вигідно їм. навіть якщо "там" кум-брат-сват. тому якщо хочеш шоб все було висвітлено так як важаєш за потрібне- прийдеться висвітлювати самому
    або миритись з тим- шо покажуть трохи не так як сподівався.

Були сьогодні в Родатичах,оглядали можливе місце проведення змагань.Фотки тут http://turbobit.net/a2p57kppxadc.html
    На наступну неділю плануємо зробити там пострілухи з шашликом.
    Последний раз редактировалось VIR; 02.06.2013 в 18:45.
    Si vis pacem, para bellum !

Дуже гарне місце. Такий собі "шматочок СРСР".

То тіпа на закинутому футбольному полі буде?
    Озеро і природа супер!

Страница 1 из 2 12 ПоследняяПоследняя

Ваши права