Страница 2 из 3 ПерваяПервая 123 ПоследняяПоследняя
Показано с 11 по 20 из 22

Тема: LR в Ужгороді

Алєс гуд.Треба було мені в підпис твій глянути,тоді би зрозумів,що це ти.
    Si vis pacem, para bellum !

Е , народ, так нечесно ! Де фото - відео репортаж. Чи "стіна плачу" так вас розчарувала, що хочете забути про поїздку в сонячне Закарпаття. Брак навичок роботи з оптичним прицілом , сіткою, знання балістики своєї гвинтівки-кулі. Тобто невміння користоватися наявним стрілковим комплексом стали причиною невдалого резльтату. Повірте , наступні медалі в LR будуть нашими

Організємо лікбез , тобто напрацювання практичних навичок по роботі з оптичним прицілом зі складанням випускних тестів і все буде ОК ! Для цього потрібно кожному мати з собою розраховану таблицю поправок . Для того щоб її мати прошу надіслати висоту установки приціла (від центра ствола до ентра приціла) з точністю 2-3 мм. , кулю і шидкість кулі з вашого ствола. Прорахую, роздрукую, принесу. VIR - тебе це не стосується, за тобою розробка випускних тестів , тобто задачок на паперовому носії . Потім результати будемо перевіряти в бункері за принципом 1 промах одне пиво
    Хто не скаче, той не долар!

По умолчанию 5555

Та молодець Влад, ми всі тішимось за тебе Було класно БОГРАЧ, ШАШЛИК ,СТРІЛЬБИ, було просто супер!!!!

Та ні , я не задоволений результатом. Так само легко я міг набити всі 75 очок. Промахи на 65 і 80 метрів - то абсурд. При абсолютно точно внесених поправках , точній і стабільній гвинтівці ... Ти бачив попадання при пристрілці на 95 метрів Бункері і стрільбу з рук на ту ж дитанцію. Чому тут радіти ?

Пропоную виготовити тренувальні мішені на кшталт нашого залізного "жирного сурка", якого халатно забули в Чопі в руїнах совдепівського довгобуду, вічна пам'ять .

По суті - є залишки ресори , 2 шматки , які бдуть порізані на квадратики розміром приблизно 10х10 см і до них бдуть приварені стійки з арматури, на відносно малі квадрати має чіплятися стандартна паперова 20 см мішень, які ми використовували при пристрілці перед виїздом в Чоп. При попаданні в центральну частину мішені буде характерний звук . Таким чином досягається зразу дві задачі : ми знаємо про вдалий постріл і напрацьоється навичка попадати центр ВЕЛИКОЇ мішені, + зорова пам'ять, моск (мозок) буде запамятовувати як виглядає 20 см фігура на тій чи іншій дистанції і не дасть розгубитися в майбутньому. LR мены подобається. Результати кримських пострілух :

http://airgun.org.ua/forum/viewtopic...753000#p753000 , порівняйте з нашими і усміхніться. Не все так погано.

Влад, вітаю!!! Часта практика на великі дистанції далась взнаки

Спробуйте почастіше проводити міні змагання між собою - це дозволить натренувати і психіку також. По собі знаю - стрільба "на залік" завжди тисне психологічно і результати у порівнянні зі звичайними тренувальними падають, часто досить значно

Ліву руку ніяк не міг заспокоїти,гвинтівка гуляла, але це не через хвилювання.

Виготовлення залізних мішеней беру на себе,будуть гонги 11х11см.,меньші ніж мішень ЛР,але це добре.Коли вмієш попадати в муху попадеш і в слона.

Важливо те,що почалися в наших краях пострілялки на результат,а не просто так.

День був незабутній, куча вражень, знайомств, девайсів і звичайно саме змагання. Дуже сподобалася організація, та й люди вразили своєю простотою, приємно бути в колі однодумців, всім дякую! Вчитися, стрілятиі ще раз стріляти, це про мене і мої результати
    Невеликий фото звіт щоб заздрили ті кого не було

По умолчанию 555

ООООоо Владику не стартуй так,моя башка так все зразу не подужає

Страница 2 из 3 ПерваяПервая 123 ПоследняяПоследняя

Ваши права