Страница 3 из 4 ПерваяПервая 1234 ПоследняяПоследняя
Показано с 21 по 30 из 33

Тема: модер надульник без токаря. критикуйте...

Весьма интересное решение.
    А вот скажи как по твоему мнению можно ли изготовить глушитель
    который увеличит габариты ппп не более чем на 20 мм по длине, причем звук самого выстрела не превысит уровень звука удара поршня.

Интересное решение

В начяле форума есть тема В 50 там есть КРАКАДИЛ ,наньом я поставил модер (У знакомого на Фалконе стоял родной модер но ему переделали при ремонте,ещьо в совдепии ) ну я его перерисовал и изменил размеры.
    Нарисую ескиз а укого какой размер судите сами. Если направить ствол в строну микрофона услышите до 15метров механику.

По етой теме нащьот модера.

хочу собі зробити такий модер, з"явилися запитання:
    1) Ствол необрізався? А то ~12 см додати, вийде дуже довга, в чохол невлызеться ^_^
    2)Пройшло багато часу від першого посту в цій темі, хто робив цей СМ, як він себе поводить через деякмй час? Проблем ніяких невиникає? Може якісь удосконалення придумали?

Якщо ти про той, що в першому пості, то це я його робив. Колись.

Ствол обрізав на ~2см, якраз те утончення, на якому мушка сидить. Але обрізав не через модер, а через те, що небуло нарізів. ВідрізАв кусок, шліфував зріз і накручував фаску. Якби нарізи були нормальні, ствол не різав-би.

Далі. Це все-таки більше утяжувач-надульник, ніж модератор. Якщо основне завдання істотно знизити звук - треба щось більше і об'ємніше. Хоча, якщо для ППП - непарся, там від механіки звуку більше ніж від хлопка повітря з дульного зрізу.

Як поводить себе через деякий час? Так точно таксамо, як і зразу. Це ж залізяка (латунь) з грубезною стінкою. Так просто його не поломаєш. Мабуть його поломати при здоровому глузді взагалі неможливо.
    Повзе тільки по стволу. Вихід - або поправляєш кожен раз за кілька десятків пострілів, або (таки руки недійшли в мене) - всередину чкусь пластикову трубочку, щоб впирлась одним кінцем в зріз ствола, а іншим - в передню пробку надульника. І все, сидітиме мертво.
    Последний раз редактировалось Boot; 30.12.2010 в 16:29.
    - Ти нащо стіни картинками з голими бабами обклеїв?
    - А що ж мені, на голі стіни дивитися?

а як вдалося висверлити отвори на ствол і кулю в пробках ідеально по центру?

"Глаз - алмаз"
    Свердлив отвір в пробці 3-4мм, а далі тоненьким круглим надфільком неспіша десь аж до 6, чи 6.5мм., вже точно непам'ятаю - щоб максимально нівілювати неточну центровку. Точно - тільки в токарному станку вийшло б...
    Отвори на ствол - без проблем, маючи електронаждак і круглий напильник.
    - Ти нащо стіни картинками з голими бабами обклеїв?
    - А що ж мені, на голі стіни дивитися?

все, зробив! Став на ствол, ніби там був завжди) як надульник, просто суперовий, можливо колись попробую поекспериментувати з перетворенням його в справжній См...Тільки ось переживаю, чи незлетить (хоч зараз навіть 2-ма руками незворушити його) бо сила газів досить таки велика...правда в 1 пості ви писали, що він зміщається до ствольної коробки?за рахунок чого?

постріляв...можу сказати, шо він справді глушить звук! значно тихіше ніж було, правда, мої побоювання справдилися, надульник сповз на ~5 мм вперед , щойно поставив підкладку з жестяної кришки, але впевнений, шо намертвр його незакріпити...може в кого якісь ідеї?

Страница 3 из 4 ПерваяПервая 1234 ПоследняяПоследняя

Ваши права