Страница 1 из 4 123 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 33

Тема: модер надульник без токаря. критикуйте...

По умолчанию модер надульник без токаря. критикуйте...

Ну, одним словом, не знайшовся токар, а ручки свербіли.., і ось, що з того всього вийшло.
    Власне, мені потрібен був не стільки саундмодератор, скільки надульник на Хатсан-70, щоб ствол не так ковбасило. получився 2-х камерний модер-надульник 220 гр.вагою.
    Матеріал - літунні (як виявилося при обточці нікельовані) подовжувачі для сантехніки - по 5 грн. за штуку на ринку + дві пробки до тих-же подовжувачів (внутрішня і зовнішня) - по 2 грн. за штуку. подовжувачі 2шт -5см, 1шт -4см.
    Інстументи - електронаждак, ножовка по металу, круглий напильник, ручна дрель, наждачка нульовка, войлочний круг.
    Все зроблено години за дві робочого часу, тільки з великими переривами - довго думав.
    Описувати, що і як думаю немає сенсу - взявши в руки такий подовжувач все саме-собою стає зрозумілим. обидві пробки були з гранями під ключ – обточені на наждаку і шліфовані злегенька пастою гоі на войлочному кругу.
    Кріплення надульника - отвори підігнані, що модер сам досить плотно на ствол сідає + тіпа цанг. повзе трошки через кілька десятків вистрілів до ствольної коробки на кілька мм. думаю суперклею капнути кілька крапель, чи каніфолі на спирту - по ідеї полікується. а, і ще - ніяк не зберусь всередину вклеїти конусну відсікаючу прокладку, щоб модер став справді двукамерним.

р.s. Подовжувачі бувають різної довжини - від 2 до задається 7 см. можна взяти коротші, відповідно їх буде більше, буде більше камер і більша вага. одним словом такий собі конструктор...
    Изображения Изображения
    • Тип файла: jpg 12.JPG (17.7 Кб, Просмотров: 181)
    • Тип файла: jpg 13.JPG (19.4 Кб, Просмотров: 149)
    • Тип файла: jpg 14.JPG (98.8 Кб, Просмотров: 119)
    • Тип файла: jpg 15.JPG (19.3 Кб, Просмотров: 103)
    Последний раз редактировалось Boot; 02.10.2007 в 16:49.

кажу зразу - на ноухау не претендую. кілька разів зустрічав натяки, що таке вже хтось робив.

по ділу.
    відчуття - 220 гр. для хатсан-70 більш ніж достатньо. баланс і так сповз вперед сильно. утримувати гвинтівку стало менш комфортно, хоча в прикладі майде кіло епоксидки з пісочком. стріляти загалом стало приємніше - оптику 3-7х20 стало можливим втримати на цілі під час вистрілу стоячи з рук "аля біатлон" . звук - зник різкий хлопок. думаю, якщо таки вклеїти конусну прокладку, стане ще в раз тихіше.

ну, ніби все.

(от тільки де великі букви з повідомлення діваються - ??? )
    Последний раз редактировалось Boot; 02.10.2007 в 17:09.

. звук - зник різкий хлопок. думаю, якщо таки вклеїти конусну прокладку, стане ще в раз тихіше.

не.... врядли! я мудрил с хатсаном по разному.основной шум не от выстрела, а от механизма.а с этим ниче не сделаеш!
    а вообще надульник на хатсан вещь необходимая.
    зачет.
    CZ200s ап.Barska 10-40x50 IR.

молодец, красиво сваял, вот только не мешало бы его покрасить или обтянуть термоусадкой.
    клей в ппп не всякий выдержит, лучше попробовать что-то на каучуковой основе.
    Никогда не убегайте от снайпера - умрете уставшим!
    А от пулеметчика вообще убегать бесполезно...
    ИЖ-61 РСР + Gunhobby 3-12x40

Thumbs up

дуже гарна їдея . теж давно голову мащу, як зробити надульник-модератор. завтра йду подовжувачі шукати. ще термоусадкою обтягнути -буде просто красота.
    AA Pro Sport

Цитата Сообщение от fox
    .основной шум не от выстрела, а от механизма.а с этим ниче не сделаеш!
    Hе совсем. Звук механизма громкий, но его слышит стрелок. А мы как-то в лесу охотились - так метров с 50 слышен только четкий выстрел, никакого механизма не слышно вообще. Тогда я слышал стрельбу из ЦФХ. А Диана с ее 290-300мс еще громче бахкает (тоже слышал). Так что СМ на ППП всё-же нужен.
    ПРЕЖДЕ ЧЕМ НАЖАТЬ НА КУРОК, ПОДУМАЙ, ГДЕ ОСТАНОВИТСЯ ПУЛЯ В СЛУЧАЕ ПРОМАХА!!!!!

Досить не погано получилoсь, головне що дешево і сердито!

ПС на форумі якийсь глюк i щоб були велику букви треба всталяти латинську букву.

ППС, о, львіський народ потрошки підтягується, ще один появився, точніше, навіть, двоє!
    Crossman 1377 недоup
    ИЖ-60 РСР в металі+GunHobby 8-32x50SF mil dot
    Norica Marvik Gold+Walther 4x32 ГП від Vad0

Just not enough.
    I need more.
    Nothing seems to satisfy.
    I said, I don't want it.
    I just need it.
    To breathe, to feel, to know I'm alive.

(. )( .) - ціцьки!

Щиро дякую за відгуки.

В такому випадку, ще кілька порад, тим, хто схоче повторити такий надульник:

1.На другій фотці (погана якість, мабуть не видно), частина подовдувача з різьбою, на яку накручується зовнішня заглушка розпиляна ножовкою по металу (по свому діаметру) в мене на 6 частин - на зразок цангового крiплення. Зараз думаю, що слід було б на 8 а то і більше пиляти. Однак головне, щоб це кріплення було ефективним - спочатку потрібно розрIзати подовжувач, далі трішки розігнути отримані "вуса" і тільки потім круглим напильником розточувати отвір під ствол. Таким чином получиться, що пробка, накручужчись на різьбу, буде притискати "вуса" до ствола.

2. Подовжувачі бажано брати не з 6-ти, а з 12-ти гранними отворами всередині - легше робити круглий отвір.

3. Якщо є електронаждак, отвори під ствол робляться дуже просто, швидко і рівно - я робив так - настромив подовжувач на круглий напильник і притиснув подовжувач до ВОЙЛОЧНОГО чистого БЕЗ ПАСТИ круга - за рах.тертя подовжувач крутиться на напильнику, рівномірно обточуючись по внутрішньому діаметру. Головне не переборщити тут . А якщо є резиновий круг, то це взагалі пісня. (в принципі я вже пізніше подумав, що на войл.круг можна було просто натягнути кусок камери від мотоцикла наприклад).
    Подібно і обточував пробки, з тою лиш різницею, що пробку настромляв на дерев'яний патичок і притискав її до звичайного абразивного круга - пробка на палочці сама крутиться і гарненько так рівномірно обточується.

Я трошки неточно вчора написав. Подовжувачі я використав 2х4см. і 1х3см. - ввечері подивився на модер і сам здивувався, чомусь завжди думав що 5 і 4 см...

идея действительно стоящая, и см на ппп тоже весч полезная, тригал пояснил точно. особенно хорошо слышно направленный звук выстрела над водой.

Так хочется быть добрым и порядочным, особенно, когда понимаешь, что патронов на всех не хватит

зробив надульник-модер. одну детальку таки токар робив - передню заглушку. подовжувачі брав латунні 4см.
    Изображения Изображения
    • Тип файла: jpg moder.jpg (13.4 Кб, Просмотров: 53)
    • Тип файла: jpg probka.jpg (11.0 Кб, Просмотров: 816)
    • Тип файла: jpg vint.jpg (16.0 Кб, Просмотров: 37)
    AA Pro Sport

Страница 1 из 4 123 ... ПоследняяПоследняя

Ваши права