Страница 8 из 8 ПерваяПервая ... 678
Показано с 71 по 74 из 74

Тема: Стріляєм на малих кратностях, або нафіга дофіга "Х"

Трошки пошаманив, радий що допопмогло На всіх мішенях різні СТП, чому СТП гляла по мішені ? Вводилися пристрілочні поправки чи впливала прикладка , посадка, кава ,перекури, спасенні бесіди і т.п ?
    Si vis pacem, para bellum !
    Хто не скаче, той не долар!

Правду кажути не знаю, я під час відстрілу 10-метровку стріляв, а коли заходив на 50 метровий рубіж - розглядав і тестував Бенжамін Fut-a. Думаю Віталік прояснить ситуацію.

Владек, гуляла посадка і упор. Я прийшов до Фута на 25 і почав моститись. Стрільнув серію, не бачачи куди попав-не зручно, почав шукати різні підставки, підкладки . Спочатку взяв у Андрія чохол, стрільнув. Потім згорнув чохла вдвоє, стрільнув. Потім попросився за його стрілкове місце з фуфайками, постріляв. Крім того при заряджанні кожен раз клав рушницю по іншому після взводу. Зрозуміло, в рамках кожної серії старався робити все більш-менш одноманітно.
    Був ще полтос, але для моїх очей з діоптром це реально було забагато.
    https://lh6.googleusercontent.com/-N...4062012151.jpg
    Пол-ведра кросманов, переломка-поломайка и перочинный ножик.
    http://www.youtube.com/watch?v=LbPDW...eature=related

На 50 метрів просто чудовий результат !!! Явно видно , що при правильних розмірах чорного круга мішені можна було повторити 25 метрові досягнення. Маю на увазі кутові розміри купи (МОА) .

В рамках теми про невеликі кратності : зараз переважно стріляю на 5-6х. Для початківців поясню, що на доброму прицілі правильних 6х то вже досить багато і значно краще ніж 10х на дешевій китайській Таско і т.п. Оскільки на хорошому прицілі 6х реальних а 10х на дешевих китайцях радше річ віртуальна і малоінформативна (6-7-8 ???, скільки їх там насправді х.з) Я , плінкуючи на 70-80 метрів, активно користуюся вводом поправок в МОА (кліками) , розміткою прицільної марки (мілами) і перерахунком поправок з балітичної таблиці (розраховані на 10х) на менші кратності.
    Последний раз редактировалось VladZ; 26.06.2012 в 08:55.
    Si vis pacem, para bellum !
    Хто не скаче, той не долар!

Страница 8 из 8 ПерваяПервая ... 678

Ваши права