Дослідження експансивності куль ЖСБ Ультра Шок не було сплановане,а випадкове хоча дізнатися як розкриваються ці кулі хотілося і раніше.Сіра маса в яку я стріляв це залишки моторного герметика Elring,що застив прямо в тубусі,я його виковиряв з тубуса вийшла така собі резиноподібна маса діаметром 6см і висотою 2см.Вирішив в неї стрельнути кулею JSB Monster-пройшла навиліт,нецікаво,тоді стрельннув JSB Exact Heavy-також навиліт,наступними були Ultra Shock навиліт не пройшли.Помнувши цю шайбу в руках відчув,що куля рівно посередині,тобто 3см за вхідним отвором,трохи розчарувався,така слабенька куля,що не прошила цю сіру масу навиліт,але моє розчарування випарувалося після того як я дістав кулю і ого!,як її розвернуло,майже навиворіт,діаметр 8!!!міліметрів в середині дірка,зрозуміло чому вона зупинилася посередині.Шайба мирно собі лежала тоді,коли її прошивали хевіки і монстри,а від ультра шоків вона підскакувала на висоту 3 метри,куля миттєво всю енергію віддавала шайбі(шайба лежала перед дошкою з мішенями, дистанція стрільби-10 метрів,гвинтівка FX Cutlas cal.177,швидкість кулі ультра шок-306.8м/с,енергія-31.52Дж).Доречі,на таких швидкостях в мене ультра шок летиь дуже кучно.Раніше трохи скептично дивився на ці кулі,а після такого відстрілу я приємно здивований-це справді УЛЬТРА ШОК! Уявляете,що ця куля витворяє в тілі щура,як рве плоть.Сіра ковбаска,що торчить на шайбі утворилась внаслідок прошодження через отвір в кулі який утворюється в момент експансії кулі.
Вже чекаю коли щурі на смітниках повилазять з своїх гнізд погрітися,а в засаді я сиджу
Висновок:експансивні властивості цих куль на висоті!
Для подібних досліджень раджу купити самий дешевий силіконовий герметик,подірявити тубус(чим більше дірок тим швидше він застигне) і коли силікон задубіє розрізати тубус і вуаля,маєте такий собі балістичний гель.