Страница 1 из 2 12 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 15

Тема: Порадьте щось на CZ Slavia 634

По умолчанию Порадьте щось на CZ Slavia 634

Спонтанно появилася у мене CZ 634 Пристрілявся з відкритих, зрозумів, що потрібно ставити оптику. Стандарта проблема вибору, нестандартна гвинтівка На УКЛПО у відповідній темі в основному рекомендації це Leapers 3-9x40, я не проти, але бюджет не дозволяє...
    До справи, планується щось до 400 грн. Знайшов варіанти:
    - BSA 3-9x32(MilDot);
    - BSA 3-9x40(MilDot);
    - BSA 3-9x50(MilDot);
    - Tasco 6x40(Duplex);
    - Bushnell 6х40(Duplex);

Нарахунок 50-ї лінзи серйозні сумніви ще й за такого бюджету. Подобається BSA 3-9x40, але не знаю як такий перемінник буде жити на моїй Slavia. Порадьте щось...

Непоганий варіант - BSA 3-9x40(MilDot);Може купиш за ті кошти.BSA 3-9x32(MilDot)В мене стояла на ксісіко-28 все витримувала.275м.с-0.68люман.

Была у меня Таска 6х40 на хачике70, проклеил линзы и проблем не знал 250гр, ее цена оправдана,из минусов(Duplex),мне не нравится,а у знакомого на хатсане 80 стоит BSA 3-9x50(MilDot),
    стреляет часто проблем не имеет с оптикой ничего не делал,я помог пристрелять и он доволен,единственая проблема которая возникла-срезало моноблоком упор на винтовке,долго думали как зафиксировать чтобы не ползла,вывод -он упор приварил полуавтоматом ,зашлифовали, подкрасили, и зашибись, теперь врядли поползет,а

Сьогодні мав змогу покрутити в руках 3-9x50, як на мене трохи завеликий буде, по габарита також оцінив 3-9x32, останній якось більше сподобався, проте 32-лінза трохи мало простору передає... Жаль що не було 3-9x40, ніби серединка між ними.
    6x40(Tasco) подобається ціною, але BSA значно якісніші, що на око, що на руку. Нарахунок сітки, то для мене це не принципово, дуплекс дійсно якось нудно виглядає, але із своєю роботою справляється не гірше. Завтра ще перейдуся по магазинах, може щось цікавеньке побачу, дякую за коменти! Але тема ще жива

Трохи філософії . Той приціл купується для паперових мішеньок чи для плінку по кришечках-баночках? В другому випадку мав би сподобатися вальтер 6х40.Їх в Штурмі було досить багато. Я б таки порадив приглянутися до Макснайпа 7х32 "кроухантер", бюджет в 2 рази вищий зате приціл вартий тих грошенят.Є великий шанс , що тобі не захочеться його продавати найближчим часом.В Тараса такий є. Реальна кратність цього кроухантера близька до 9х. З дорожчих можна придивитися до Ліперсів, звичайно, 3-9х40. Ще кращі Ліперси серії Аккушот 3-12х44. але то вже зовсім інша цінова категорія. Далі - фалькони. Бушнели і Сайтрони , Люпольди ,Цейси, Кале, Найтфорси...

Дорогі приціли від дешевих і відверто дешевих відрізняються не тільки оптикою, в першу чергу цінується надійність системи вводу поправок. Далеко не всі приціли дозволяють після крутіння повернути СТП на попереднє місце повернувши барабанчики на встановлені нулі Особливо це актуально для таких дисциплін як ФТ- за кордоном використовують Дуплекс чи Таргет-дот і вводять поправки кліками. Або бажання побавитися в "снайпера" - вводити поправки на дистанції кліками. Сам останнім часом люблю так побавитися. В дешевих прицілах як матеріали так і якість виконання механізмів бажають кращого.

Перемінники бюджетної категорії то є постійники , стрілятимеш на одній кратності. Тому, що при зміні кратності переважно потрібно перепристрілювати гвинтівку - СТП повзає . Якщо пощастило з прицілом то СТП не повзатиме-то лотерея. Раніше це навіть не вважалося дефектом для дешевих китайських виробів

Я веду до того, чи не краще на пострілухах подивитися в різні приціли, запитати враження у власників, і якщо є така можливість, підзбирати грошенят і купити щось добре. Гвинтівки міняються а хороші приціли залишаються. До сьогодні,наприклад, шкодую, що здуру продав Ліперс Аккушот 3-12х44, мінік з боковим паралаксом - задовбали на пострілухах запитаннями , чого я саме мінік купував ? А подобався він мені просто.... Тоді фінанси дозволяли залишити його в арсеналі.

То все філософія...Гроші , на жаль, зараз дуже обмежують вибір...
    Последний раз редактировалось VladZ; 01.04.2011 в 00:37.
    Si vis pacem, para bellum !
    Хто не скаче, той не долар!

Також є власником Славії. Після "проб і помилок" поставив Макснайп 7х32. Дуже задоволений. Світлий (як на 32 лінзу), тоненька сітка, гарантія, легкий, розстрочка. Колись стояв бюджетний Бушнель 3-9*32. Стояв нормально, не сипався, але не вистачало відстройки від паралаксу і, чисто субєктивно, сітка (грубий дюплекс) мене нервувала. Потім був Макснайп 4-16*50. Стріляв по папері на 16х, для плінка виставляв кратність 10х. Тобі потрібно визначитися для яких цілей буде використовуватися приціл (мішеньки, баночки, і т.д.). Моя думка - краще зачекати і взяти хороший приціл для конкретних цілей, а не вибирати з того що є вже (тим більше у Львові з його асортиментом і цінами).

По міненях рідко стріляю найчастіше для пристрілки і все. Часто по склотарі, банках, кришках, все що під руку поподеться Ще по чорних, а то їх на дачі багатенько розвелося, як налетять то аж темно стає
    Питаннячко до gogiua, як стоїть приціл на Slavia, тобто на чому, моноблок спеціальний потрібно шукати, чи достатньо хорощих кілець? Спасибі!

Зараз стоїть перехідник Leapers ласта-вівер http://airgun.org.ua/forum/viewtopic.php?f=22&t=13283. До того стояв моноблок Leapers. (типу такого http://airgun.org.ua/forum/viewtopic.php?f=2&t=22133 лот №1) І те і друге брав у Тиховода. Але в мене Славія трохи старішого випуску. На ній ласта не 11, а 13мм і дуже неглибока. Новіші мають стандартну ласту (але вcе одно коротку). Ставив це все на каніфоль зі спиртом.

Все, пошуки закінчилися, результат - Walther 6x42. Кріплення - поки рідні кільця, дальше подивлюся як будуть себе вести. Всім дякую за відгуки і поради, пішов рити форум у пошуках JSB Exact( закінчуються ).

Кільця прийдеться пиляти, неглибока ласта не для них, так як появилися непередбачені витрати, на нормальний моноблок коштів не знайдеться... Приціл дуже сподобався, можливо я просто у кращі не дивився, але поки і не збираюся + на низьких кільцях дуже гарно дивиться.
    Ще хотів поділитися фоткою моєї красуні

Я взахваті

Страница 1 из 2 12 ПоследняяПоследняя

Ваши права