Показано с 1 по 10 из 10

Тема: Запланований переїзд

По умолчанию Запланований переїзд

Оскільки без попередження відбувся запланований досить давно переїзд хочу пояснити чому ми переїхали.
    1) Тому що попередній хост почав невгамовно тупити. Помилки бази даних сипались мені на пошту по 400 листів на день. Швидкість закачки з сервера була 80 кб/сек. Коротше ппц.
    2) Мені був потрібен хостинг на windows (чисто власні потреби, до цього форуму не має відношення)

Наразі атачів до повідомлень немає. Вони будуть відновлені на протязі дня, про що буде повідомлено додатково.
    Последний раз редактировалось admin; 22.01.2011 в 18:12.

Атачі відновлені. Наразі всі функції мають працювати корректно.

Супер! Все літає! Мої вітання!
    ІЖ22 мегаАп
    BLOW 01
    Крис 1377 + Таска 3-7*20
    Стрельба в цель упражняет руку и причиняет верность глазу.(С)Козьма Прутков.

Факт, набагато швидше!
    ----------------------------------------------------------------------------
    ЧИТАЄМО ПРАВИЛА ФОРУМУ ТУТ

ІНСТРУКЦІЯ ПО ЗАЛИВАННЮ ФОТОК ТУТ
    Витяг з Правил для пейсатєлєй:
    6.1.1 В теме топика нужно указывать предмет купли-продажи(и несколько если их больше двух) и действие относительно этих предметов - купля, продажа, обмен.
    6.1.2 Запрещено размещать только ссылку на объявление, размещенное на другом сайте. Обязательно следует скопировать и само объявление тоже.
    6.1.3 В темах этого раздела можно ОБОСНОВАННО торговаться, делиться мнением о товаре и его характеристиках.
    6.1.4 Для товара, выставленного на продажу обязательно указание цены, состояния товара, фотографи и описание, а также его местоположение.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++
    Витяг з Правил "Купипродайка - всяка всячина" для тих же пейсатєлєй:
    В даному розділі дозволяться сторення тем, пов"язаних із купівлею-продажем непрофільних товарів.
    Оскільки розділ експерементальний, всі теми проходять передмодерацію.
    Створити тему має право будь-який користувач, що має більше ніж 50 повідомлень на нашому форумі, або рекомендацію від будь-якого учасника із потрібною кількістю повідомлень. За спробу створення теми учасником, із невідповідними критеріями (див. вище) - бан 7 днів, наступна спроба - назавжди.

Hannel Zuhl 310 (у вигляді набору детальок
    HW 100 T + Nikko Stirling Platinum Nighteater 8-32x60

прікольно. якби не це повідомлення то так би і нічого не помітив би окрім швидкості відкривання сторінок.

Оскільки переїзд виявися не зовсім вдалим, а точніше зовсім невдалим, наразі ми хостимось на тестовому сервері. Якщо все буде в порядку, ми так і лишимось тут. Швидкість не має сильно відрізнятись від попереднього сервера.
    P.S. На сервері встановлена нова система кешування. Усі помилки бажано постити в цій темі (вильоти Internal server error, помилки vBulletin і т.д.)
    Последний раз редактировалось admin; 30.01.2011 в 14:26.

Колупаю налаштування кешу, форум може "мирцати" (бути недоступним декілька секунд)

EDIT: На сьогодні все, форум має працювати більш-менш стабільно і швидко.
    Последний раз редактировалось admin; 30.01.2011 в 21:59.

Не знаю чи потемі і чи тут пишу але з моєї теми пробало багато фоток,вни ще повернуться чи вже ні?---http://airgun.in.ua/showthread.php/2481-перше-полювання-з-гладкостволом. Дякую

Цитата Сообщение от Roman Посмотреть сообщение
    Не знаю чи потемі і чи тут пишу але з моєї теми пробало багато фоток,вни ще повернуться чи вже ні?---http://airgun.in.ua/showthread.php/2481-перше-полювання-з-гладкостволом. Дякую
    Фотки були як атачменти? Чи залиті кудись на радикал?
    Якщо як атачменти, то я не уявляю куди вони поділись. В базі все нормально. Форум поновився без проблем і помилок. Якщо є можливість, просто перезалийте атачі на радикал. Як я вже казав, атачі - зло. Зайве навантаження на сервер і збільшення розміру бази. Збільшення розміру бази - сповільнення форуму і додатковий гемор при бекапах.
    Последний раз редактировалось admin; 13.02.2011 в 09:57.

Ваши права