Страница 3 из 4 ПерваяПервая 1234 ПоследняяПоследняя
Показано с 21 по 30 из 36

Тема: продам Хатсан и компанию

По умолчанию 555

Цитата Сообщение от kozak_sirko Посмотреть сообщение
    Я цілком розумію що тему швидко закриють, мене забанять. Я про це ні краплі нежалкую. Тому що ні "звичайні" форумчани ні модератори немають жодної поваги до продавців. Я жалкую тільки про витрачений час на даному форумі.
    Від модераторів немає розуміння що можуть бути проблеми як у користувача в знаннях так і в провайдера. Мало того Модератор пише Топікстартер попереджений. Якщо до 16:00 19.01.11 тема не набуде нормального вигляду - піде в смітник. За ще один клон цієї теми - бан 7 днів. А в реальності тема закрита ще вдень 18.01.2011.
    Ще гірше в інших які вважають захід "культурним" центром.
    наприклад

пише VladZ Обурює таке відношення до форумчан. Якщо Вам ліньки доопрацюівати сайт виставити ціни , фото вашого товару і т.д.. хто гарантує , що Вам не буде ліньки відправити замовлений товар ? Є альтернативний варіант, звичайно - зайти на сторінки відомих інтернет-магазинів, почитати інформацію про обраний товар, подивитися фото і відгуки покупців і там придбати вже той товар. А ще цікавлять способи оплати і доставки товарів, гараниія, манібек. І можливість повернути товар на протязі 14 днів під грифом "дружині не сподобалася форма спускового гачка ", як це практикується на тому ж Ганшопі, наприклад. Модератори мене можуть і в "баню" послати, але якщо Ви є представником магазину то й дійте як магазин. А конкретно, що цікавить - а поки що нічого. Але відвідини інших сайтів і отримана інформація допомогла в покупці пневматики кільком моїм друзям , так само як і рекомендація ,з мого боку, де купити з мінімальним ризиком. Перше враження про Вас - ступінь ризику досить високий, сподіваюся, що воно хибне. Практично до кожного з форумчан звертаються друзі , знайомі і т.д за порадую що вибрати і де купити. Це закономірно, а от переписуватися з Вами тільки щоб дізнатися ціну і наявність обраного товару, а тим паче, витрачати свої кошти на телефонні переговори я би не став... Все ІМХО. (Прошу розлядати все сказане вище, як конструктивну критику).
    Знижки учасникам форуму передбачені , наприклад ?
    Данному "форумчанину" не ліньки написати дебелого листа а взнати за дві-три позиції пропозицій які потім можна співставити з іншими продавцями не хочеться. Тай йому це і не потрібно, його це не цікавить він показує що царь сам рэшит кому где покупать. Відносно "дружині не сподобалася форма спускового гачка - верните деньги". Я не в інтернеті а реально зустрічався в своєму магазині з таким "покупцем", якому я чотири рази!!! проводив заміну товару за схожими надуманими проблемами а не дійсними, а в результаті такий "продавець" подав в суд на мене вимагаючи компенсації як матеріального та морального збитку,
    і він його програв. Тому для таких не те що знижок ай націнки в100 відсотків шкода. Для нормальних же людей знижка від 20 до 300грн. залежить від вартості товару.
    Потім далі заява ступінь ризику високий. А ви "шановний" цікавились хоча б представників порталу де розміщено сайт про відгуки покупців ні
    Далі наводиться в прикладі ганшоп де товари буцім то дешевші, але замовчується що ціни нижчі на відсутній товар. Наприклад Х-125 в мене без вище вказаних знижок 1450, а в ганшопі так, дешевше, - 1360, але
    "нет в наличии". Я такі порядки називаю блефом, вони для мене не прийнятні.
    От же арівідерчі. А знайомим колегам-продавцям з Харкова, Дніпропетровська, Дніпродзержинська обов`язково розповім про свій негативний досвід спілкування на Західному порталі. Майже за класиком та PRom - злые вы уйду я от вас, такий "омріяний доступ" мені не потрібний
    До вас так і не дойшло !!!Що покупець завжди правий.А лошків шукайте на інших форумах.

Про ціни :
    У Вашому прайсі http://marketua.net/projekt.php?projekt=sirko&m=14# Crosman Storm XT -1720 грн з прицілом. на Ганшопі він же з прицілом - 1320 грн.http://gunshop.com.ua/index.php?productID=493

А БАМ 19 -1200 грн. на ганшопі http://gunshop.com.ua/index.php?productID=393 -856 грн, але як Ви абсолютно точно пишете - нет в наличии. Проте нещодавно БАМ 19 було куплено , (новий, в інтернет магазині , адреси не вказую з етичних міркувань) ) за 800 грн. Є тому свідки , і покупець сам проплачуваі гроші. Я лише отримував посилку на Інтаймі для нього. Таким чином я став свідком цієї покупки, а також учасником переговорів.
    Si vis pacem, para bellum !
    Хто не скаче, той не долар!

Thumbs down 5555

[QUOTE=kozak_sirko;50862] кому дійсно потрібні гвинтівки пістолети http://sirko.marketua.net/, листування

Дороган і ацстой!!!! Продавай в іншому місці!!!

Цитата Сообщение от kozak_sirko Посмотреть сообщение
    кому дійсно потрібні гвинтівки пістолети http://sirko.marketua.net/, листування airgun@meta, а не мат(мій висновок про "культурний" захід нажаль правильний) та інший флуд (дивись попередні листи від форумчан та в закритій темі Хатсан і компанія). До даного порталу мій інтерес повністю пропав. Для тих хто не в "темі" - тут не цікаво що ти продаєш і за скільки - головне правильне оформлення теми а потім флудіння навколо неї
    А сам свій сайт бачив? Приємно, доступно і інформативно викладена інформація на ньому? Зайти на сайт, скачати прайс. потім шукати в неті фотки товару , що підійшов за характеристиками і ціною. Зрештою , одним з перших результатів пошуку буде посилання на відомі інтернет-магазини...ще не доходить до чого я веду ?

А щодо пропадання інтересу до порталу - одним продавцем більше, одним менше, що від того зміниться ? Продавців тут багато, а от дописувачів в темах, що стосуються пневматики , оптики і аксесуарів дійсно мало, на жаль.

Багато хто з цього Форуму є користувачем на інших Форумах-Донецькому,Харківському і рідному для Вас Дніпропетровському.З цікавістю поспостерігаємо як там бізнес піде з таким гнучким підходом. Тиховод-він один-єдиний з таким оформленням прайсів.Але-спочатку потрібно бути Тиховодом,мати можливість поставити його ціни на свій товар,"тады-дааа"! Не погоджуюсь з сумнівами в надійності козака-ну образливо людині чути ні за що такі натяки,нема підстав ніяких.Всім відома схема-або через посередника або накладним платежем- Нова Почта і Інтайм надають таку послугу:відкрив посилку,якщо все ОК-заплатив,якщо прийшло поліно замість очікуваного товару-повернувся і пішов,ніхто не постраждає.Але,зрозумій,козаче-так інтернет продажі не розкрутиш.Хоча,як кажуть у нас-ми наговорились-він наслухався,і знає своє.

Хлопці в цій темі навіть писати впадло...
    чувак нічого не поняв і не пойме...
    Думає шо в Україні він один продавець пневматики... і більше ніде нема...
    Чоловіче тут люди орієнтуються в пневматиці краще тебе разів в 100000 як мінімум... так що УДАЧІ тобі і ТЕРПІННЯ.
    ВАМ-51 + Leapers 6-24X56

с.Лобойковка Петриковский р-н Днепропетровская обл.

По умолчанию re

Цитата Сообщение от Roman1962 Посмотреть сообщение
    Багато хто з цього Форуму є користувачем на інших Форумах-Донецькому,Харківському і рідному для Вас Дніпропетровському.З цікавістю поспостерігаємо як там бізнес піде з таким гнучким підходом. Тиховод-він один-єдиний з таким оформленням прайсів.Але-спочатку потрібно бути Тиховодом,мати можливість поставити його ціни на свій товар,"тады-дааа"! Не погоджуюсь з сумнівами в надійності козака-ну образливо людині чути ні за що такі натяки,нема підстав ніяких.Всім відома схема-або через посередника або накладним платежем- Нова Почта і Інтайм надають таку послугу:відкрив посилку,якщо все ОК-заплатив,якщо прийшло поліно замість очікуваного товару-повернувся і пішов,ніхто не постраждає.Але,зрозумій,козаче-так інтернет продажі не розкрутиш.Хоча,як кажуть у нас-ми наговорились-він наслухався,і знає своє.
    сайт можна підрихтувати, ціни знизити за свій рахунок чи домовитись з оптовиком - тут є сенс. Я другий день пробую пояснити:
    1)продавець також людина
    2)заходячи в магазин я сумніваюсь що покупці(ті що при здоровому глузді) починають волати про ціни чи оздоблення магазину, що їх за лошків приймають, називати брехуном та кидалом, гнуть мати, вони погоджуються з ціною і отримують товар або ж ні. На форумах панує вседозволеність

Я про сумніви написав, бо вони в мене появилися після відвідин сайту Козака і відсутність в оформлені теми умов оплати -отримання. Та й нічого вимагати до себе особливого ставлення (плюватина правила і т.д) коли тебе тут ніхто не знає., а з 3-5 повідомленнями на форумі і поготів. Зрештою в діях представника магазину нема нічого кричущого, окрім ігнорування правил форуму. Але то як , наприклад, зайти до церкви і шапки не зняти , мяко кажучи - некоректно.
    По 2 пункту - в магазині має бути товар, цінник, куточок споживача і виконання правил встановлених службою захисту його прав, гарантія і достовірна інформація про товар. Сертифікати , гігієнічні висновки, безліч довідок і всякого барахла і т.д. - чи не так ? А також вичерпна консультація продавця + інструкція на державній мові... то що там про вседозволеність на форумах ? В інтернет-магазині важко зорієнтуватися з покупкою невідомого тобі товару, а відсутність вичерпної інформації лише зменшує бажання придбати омріяний товар саме через інтернет магазин, телефонна розмова не може передати всіх вражень від товару, який збираєшся купити. Доводиться вірити продавцю буквально на слово - а звідси , можливо, дещо завищені вимоги в покупців з досвідом інтернет-покупок.

Зрештою, відомі (читай : визнані пневманутою спільнотою) продавці чи пневмануті колеги з Дніпра могли б відписатися на підтримку Козака на його прохання. В цьому не вбачаю нічого поганого.

Отож бажаю успіхів в організації нелегкої роботі інтернет-магазину
    Последний раз редактировалось VladZ; 18.01.2011 в 23:19.

Звернувши увагу на Правила і потративши якихось хвилин 20-30 на доповнення ціною прайсу цього всього точно б не було! Так ні-другий день ми всі пишемо,а нас закликають і "призывают к разумению".Ви відкриваєте свій інтернет-магазин на чужому ресурсі,модератори це розуміють і не виставляють жодних умов "долі",це дуже нормальненько,правда?Єдине про що просять вимагають-попереджують:ну ціну ж скажи! І все!!! Так ні-клинить на своєму поставити Поставив! Забанять-як пити дати.На Харківському з такими приколами і години не протримаєшся.Залишається-Донецьк і Дніпро.Там теж довго не погуляєш.Хто виграв? Що продав? Писав,писав,подумав-Льолік,Ти маєш рацію

с.Лобойковка Петриковский р-н Днепропетровская обл.

По умолчанию re

Цитата Сообщение от Roman1962 Посмотреть сообщение
    Звернувши увагу на Правила і потративши якихось хвилин 20-30 на доповнення ціною прайсу цього всього точно б не було! Так ні-другий день ми всі пишемо,а нас закликають і "призывают к разумению".Ви відкриваєте свій інтернет-магазин на чужому ресурсі,модератори це розуміють і не виставляють жодних умов "долі",це дуже нормальненько,правда?Єдине про що просять вимагають-попереджують:ну ціну ж скажи! І все!!! Так ні-клинить на своєму поставити Поставив! Забанять-як пити дати.На Харківському з такими приколами і години не протримаєшся.Залишається-Донецьк і Дніпро.Там теж довго не погуляєш.Хто виграв? Що продав? Писав,писав,подумав-Льолік,Ти маєш рацію
    Недивлячись на все дякую

Страница 3 из 4 ПерваяПервая 1234 ПоследняяПоследняя

Ваши права