Страница 2 из 4 ПерваяПервая 1234 ПоследняяПоследняя
Показано с 11 по 20 из 36

Тема: продам Хатсан и компанию

Thumbs down

2 kozak_sirko

Обурює таке відношення до форумчан. Якщо Вам ліньки доопрацюівати сайт виставити ціни , фото вашого товару і т.д.. хто гарантує , що Вам не буде ліньки відправити замовлений товар ? Є альтернативний варіант, звичайно - зайти на сторінки відомих інтернет-магазинів, почитати інформацію про обраний товар, подивитися фото і відгуки покупців і там придбати вже той товар. А ще цікавлять способи оплати і доставки товарів, гараниія, манібек. І можливість повернути товар на протязі 14 днів під грифом "дружині не сподобалася форма спускового гачка ", як це практикується на тому ж Ганшопі, наприклад. Модератори мене можуть і в "баню" послати, але якщо Ви є представником магазину то й дійте як магазин. А конкретно, що цікавить - а поки що нічого. Але відвідини інших сайтів і отримана інформація допомогла в покупці пневматики кільком моїм друзям , так само як і рекомендація ,з мого боку, де купити з мінімальним ризиком. Перше враження про Вас - ступінь ризику досить високий, сподіваюся, що воно хибне. Практично до кожного з форумчан звертаються друзі , знайомі і т.д за порадую що вибрати і де купити. Це закономірно, а от переписуватися з Вами тільки щоб дізнатися ціну і наявність обраного товару, а тим паче, витрачати свої кошти на телефонні переговори я би не став... Все ІМХО. (Прошу розлядати все сказане вище, як конструктивну критику).
    Знижки учасникам форуму передбачені , наприклад ?
    Si vis pacem, para bellum !
    Хто не скаче, той не долар!

Топікстартер попереджений. Якщо до 16:00 19.01.11 тема не набуде нормального вигляду - піде в смітник. За ще один клон цієї теми - бан 7 днів.
    ----------------------------------------------------------------------------
    ЧИТАЄМО ПРАВИЛА ФОРУМУ ТУТ

ІНСТРУКЦІЯ ПО ЗАЛИВАННЮ ФОТОК ТУТ
    Витяг з Правил для пейсатєлєй:
    6.1.1 В теме топика нужно указывать предмет купли-продажи(и несколько если их больше двух) и действие относительно этих предметов - купля, продажа, обмен.
    6.1.2 Запрещено размещать только ссылку на объявление, размещенное на другом сайте. Обязательно следует скопировать и само объявление тоже.
    6.1.3 В темах этого раздела можно ОБОСНОВАННО торговаться, делиться мнением о товаре и его характеристиках.
    6.1.4 Для товара, выставленного на продажу обязательно указание цены, состояния товара, фотографи и описание, а также его местоположение.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++
    Витяг з Правил "Купипродайка - всяка всячина" для тих же пейсатєлєй:
    В даному розділі дозволяться сторення тем, пов"язаних із купівлею-продажем непрофільних товарів.
    Оскільки розділ експерементальний, всі теми проходять передмодерацію.
    Створити тему має право будь-який користувач, що має більше ніж 50 повідомлень на нашому форумі, або рекомендацію від будь-якого учасника із потрібною кількістю повідомлень. За спробу створення теми учасником, із невідповідними критеріями (див. вище) - бан 7 днів, наступна спроба - назавжди.

Hannel Zuhl 310 (у вигляді набору детальок
    HW 100 T + Nikko Stirling Platinum Nighteater 8-32x60

По умолчанию 5555

Цитата Сообщение от kozak_sirko Посмотреть сообщение
    цена от 1450 (за простой приклад)
    1550 ТН
    Як на мене дорого в вас.http://gunshop.com.ua/index.php?cate...1&show_all=yes.
    Волію брати в перевірених інтернет магазинах,і дешевше.

Тема закрита.
    ЧИТАЄМО ПРАВИЛА ФОРУМУ ТУТ

ІНСТРУКЦІЯ ПО ЗАЛИВАННЮ ФОТОК ТУТ
    Витяг з Правил для пейсатєлєй:
    6.1.1 В теме топика нужно указывать предмет купли-продажи(и несколько если их больше двух) и действие относительно этих предметов - купля, продажа, обмен.
    6.1.2 Запрещено размещать только ссылку на объявление, размещенное на другом сайте. Обязательно следует скопировать и само объявление тоже.
    6.1.3 В темах этого раздела можно ОБОСНОВАННО торговаться, делиться мнением о товаре и его характеристиках.
    6.1.4 Для товара, выставленного на продажу обязательно указание цены, состояния товара, фотографи и описание, а также его местоположение.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++
    Витяг з Правил "Купипродайка - всяка всячина" для тих же пейсатєлєй:
    В даному розділі дозволяться сторення тем, пов"язаних із купівлею-продажем непрофільних товарів.
    Оскільки розділ експерементальний, всі теми проходять передмодерацію.
    Створити тему має право будь-який користувач, що має більше ніж 50 повідомлень на нашому форумі, або рекомендацію від будь-якого учасника із потрібною кількістю повідомлень. За спробу створення теми учасником, із невідповідними критеріями (див. вище) - бан 7 днів, наступна спроба - назавжди.

Hannel Zuhl 310 (у вигляді набору детальок
    HW 100 T + Nikko Stirling Platinum Nighteater 8-32x60

с.Лобойковка Петриковский р-н Днепропетровская обл.

По умолчанию продам недорого хатсан

Я цілком розумію що тему швидко закриють, мене забанять. Я про це ні краплі нежалкую. Тому що ні "звичайні" форумчани ні модератори немають жодної поваги до продавців. Я жалкую тільки про витрачений час на даному форумі.
    Від модераторів немає розуміння що можуть бути проблеми як у користувача в знаннях так і в провайдера. Мало того Модератор пише Топікстартер попереджений. Якщо до 16:00 19.01.11 тема не набуде нормального вигляду - піде в смітник. За ще один клон цієї теми - бан 7 днів. А в реальності тема закрита ще вдень 18.01.2011.
    Ще гірше в інших які вважають захід "культурним" центром.
    наприклад

пише VladZ Обурює таке відношення до форумчан. Якщо Вам ліньки доопрацюівати сайт виставити ціни , фото вашого товару і т.д.. хто гарантує , що Вам не буде ліньки відправити замовлений товар ? Є альтернативний варіант, звичайно - зайти на сторінки відомих інтернет-магазинів, почитати інформацію про обраний товар, подивитися фото і відгуки покупців і там придбати вже той товар. А ще цікавлять способи оплати і доставки товарів, гараниія, манібек. І можливість повернути товар на протязі 14 днів під грифом "дружині не сподобалася форма спускового гачка ", як це практикується на тому ж Ганшопі, наприклад. Модератори мене можуть і в "баню" послати, але якщо Ви є представником магазину то й дійте як магазин. А конкретно, що цікавить - а поки що нічого. Але відвідини інших сайтів і отримана інформація допомогла в покупці пневматики кільком моїм друзям , так само як і рекомендація ,з мого боку, де купити з мінімальним ризиком. Перше враження про Вас - ступінь ризику досить високий, сподіваюся, що воно хибне. Практично до кожного з форумчан звертаються друзі , знайомі і т.д за порадую що вибрати і де купити. Це закономірно, а от переписуватися з Вами тільки щоб дізнатися ціну і наявність обраного товару, а тим паче, витрачати свої кошти на телефонні переговори я би не став... Все ІМХО. (Прошу розлядати все сказане вище, як конструктивну критику).
    Знижки учасникам форуму передбачені , наприклад ?
    Данному "форумчанину" не ліньки написати дебелого листа а взнати за дві-три позиції пропозицій які потім можна співставити з іншими продавцями не хочеться. Тай йому це і не потрібно, його це не цікавить він показує що царь сам рэшит кому где покупать. Відносно "дружині не сподобалася форма спускового гачка - верните деньги". Я не в інтернеті а реально зустрічався в своєму магазині з таким "покупцем", якому я чотири рази!!! проводив заміну товару за схожими надуманими проблемами а не дійсними, а в результаті такий "продавець" подав в суд на мене вимагаючи компенсації як матеріального та морального збитку,
    і він його програв. Тому для таких не те що знижок ай націнки в100 відсотків шкода. Для нормальних же людей знижка від 20 до 300грн. залежить від вартості товару.
    Потім далі заява ступінь ризику високий. А ви "шановний" цікавились хоча б представників порталу де розміщено сайт про відгуки покупців ні
    Далі наводиться в прикладі ганшоп де товари буцім то дешевші, але замовчується що ціни нижчі на відсутній товар. Наприклад Х-125 в мене без вище вказаних знижок 1450, а в ганшопі так, дешевше, - 1360, але
    "нет в наличии". Я такі порядки називаю блефом, вони для мене не прийнятні.
    От же арівідерчі. А знайомим колегам-продавцям з Харкова, Дніпропетровська, Дніпродзержинська обов`язково розповім про свій негативний досвід спілкування на Західному порталі. Майже за класиком та PRom - злые вы уйду я от вас, такий "омріяний доступ" мені не потрібний

шо за хуйня

Ну,друже,ну навіщо про "культурний центр" і "злих"? Нормальні,стандартні для всіх наших пневмофорумів правила.На Львівському дуже навіть демократичні порядки,в порівнянні з Харківським-там тему без фото або без ціни на товар просто "видалять",і ніяких попереджень-термінів! При реєстрації Правила читав? Згідний? Які можуть бути претензії і до кого? Інтернет-магазин,звичайно,має свою специфіку в порівнянні з звичайним гастрономом,але і там і там ціну на товар все-таки вказують-і покупцеві зручніше і продавця не смикають-що почому,погодься! Ціни обговорювати не буду-що мене цікавило-дізнався,спасибі! Дружня порада:не варто,мабуть,так твердо стояти на своїй позиції,може все-таки краще прислухатись до інших думок?

То треба було в Акваріумі розмістити. Є на форумі такий розділ... Ви трохи не там тему розмістили. Може, при святі, модератори її не закриють а перемістять. А ображатися нема не що Вам. Он земляк Ваш Тиховод - одним догодив, іншим - ні. І що з того. Я в нього купував і приціли і дудуки і друзям радив. А дехто з форумчан навіть договорити по телефону з ним не зміг.

Зрештою, де можна почитати відгуки вашу надійність ,я к продавця ? (посилання , тобто "ссылка" ? ) . Чи є такі відгуки на дружньому нам Харківському форумі?

Слово "шановний" варто писати без лапок (кавычек), бо складається враження , що ви намагаєтеся тут когось образити.

Особисто мене цікавить думка Zeda , якою би була доля вашої теми http://airgun.in.ua/showthread.php?t=3643 на Харківському форумі. Так , для чистоти екперименту.
    Si vis pacem, para bellum !
    Хто не скаче, той не долар!

с.Лобойковка Петриковский р-н Днепропетровская обл.

Цитата Сообщение от We$t Посмотреть сообщение
    шо за хуйня
    кому дійсно потрібні гвинтівки пістолети http://sirko.marketua.net/, листування airgun@meta, а не мат(мій висновок про "культурний" захід нажаль правильний) та інший флуд (дивись попередні листи від форумчан та в закритій темі Хатсан і компанія). До даного порталу мій інтерес повністю пропав. Для тих хто не в "темі" - тут не цікаво що ти продаєш і за скільки - головне правильне оформлення теми а потім флудіння навколо неї.
    Можливо я писав занадто емоційно. Але достало - якщо ти продавець значить мерзотник, хам, бидло, лінивець, обманщик.
    До тями мало кому доходить що на таких як я, приватних підприємцях, виконується значна частина бюджетів сіл, селищ, малих міст. Про ліність - підйом в 6.00 праця в двох магазинах(сімейний підряд - нас троє) до 18.00 без вихідних, перерви на обід, відпустки та лікарняних, приїхав додому нічого не хочеться хіба що поштову скриньку перевіриш. Та це для вас не цікаво.................
    Последний раз редактировалось kozak_sirko; 18.01.2011 в 22:06.

іди собі чоловіче тихенько, тут же Дикий Захід

Страница 2 из 4 ПерваяПервая 1234 ПоследняяПоследняя

Ваши права