Показано с 1 по 5 из 5

Тема: Кріплення

По умолчанию Кріплення

Доброго дня!!! шановні любителі пневматичної зброї прошу допомоги...
    подарували мені приціл фірми Арсенал(Київ)ПО 3-9х, так вот там кріплення з ним було розраховано на 22м планку(на яку кріпиться), в мене ж 11м ,
    тобто прикріпити ніяк не можу, пошукавши по інетмагазинам знайшов кріплення пише 25.4мм - наскільки я зрозумів діаметр трубки на яку воно монтується, ну і відповідно 11м планки,а в паспорті могу прицілу пише шо його такий діаметр 26мм ,питання наступне чи підійде кріплення 25.4мм до прицілу 26мм і якшо не підійде(шось мені підказує) де взяти кріплення(бажано не дороге) яке б мені підійшло????
    чи можливо я щось неправильно прочитав/зрозумів???
    прошу навести на шлях істини

Ставив приціли (ВОМЗ, Беломо) з 26мм. трубою на дюймовий моноблок, затягувалось трохи тугіше ніж зазвичай, але усе стало і труба не гнулась. Думаю і Арсеналівський так можна ставити.

Цитата Сообщение от lonish Посмотреть сообщение
    Ставив приціли (ВОМЗ, Беломо) з 26мм. трубою на дюймовий моноблок, затягувалось трохи тугіше ніж зазвичай, але усе стало і труба не гнулась. Думаю і Арсеналівський так можна ставити.
    о земляк!!!)) не підкажеш де можна у Львові купити??? подивився на сайті Штурму так там жодного кріплення такого(25.4мм) нема в наявності

п.с. спасибі за відповідь

Подивись на Харківському - http://airgun.org.ua/forum/search.ph...=active_topics - там zeonmaster продавав різні моноблоки - буде дешевше, ніж в магазині.

Якщо дуже чешиться, можна подивитись в центральних спорттоварах (колись там сам купував). А ще можна в Дуплеті, Гармаші або Мисливці...
    Crossman 1377 недоup
    ИЖ-60 РСР в металі+GunHobby 8-32x50SF mil dot
    Norica Marvik Gold+Walther 4x32 ГП від Vad0

Just not enough.
    I need more.
    Nothing seems to satisfy.
    I said, I don't want it.
    I just need it.
    To breathe, to feel, to know I'm alive.

(. )( .) - ціцьки!

Ваши права