Страница 1 из 2 12 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 19

Тема: Ножі LAND

По умолчанию Ножі LAND

Ножі фіми LAND.
    Взагалі то, ці ножі я знайшов випадково - мене зацікавили деякі моделі ножів NAVY і я шукав де б їх купити для тестів. Наткнувся на продавця на ebay:
    http://stores.ebay.com/classicalworld
    У нього ж звернув увагу на ножі фіми LAND, які мене і зацікавили. На жаль, про саму фірму я нічого не чув і не зміг знайти багато інформації, але часто ця назва проскакувала поряд з ножами Sanrenmu, судячи по всьому це одна фірма:
    http://talks.guns.ru/forummessage/144/578461.html
    http://talks.guns.ru/forummessage/144/294681-10.html
    http://sanrenmu.com/en/foldingknives/series/all.php

Заради цікавості вирішив замовити два ножі:
    1. http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll...=STRK:MEWNX:IT
    2. http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll...=STRK:MEWNX:IT

Обидва зроблені по мотивах Benchmade, причому перший майже VEX, але з замком Axis Lock.

Їхали вони досить довго (трохи більше місяця) і, накінець, вчора я їх таки отримав. Приїхали в таких коробочках:

Ось фото ножів в живу:

І обидва разом:

Якість обробки і зборки на досить високому рівні - не гірша (або, принаймні, не сильно гірша) ніж у тих же бюджетних Spyderco. Принаймні на перший погляд я не знайшов дуже замітного браку або неточностей. Хід леза досить плавний, замок працює дуже чітко, але тугіше ніж у Бенчів. Про сталь нічого не скажу (заявлена 420 з закалкою 54-56HRC ) - ще майже нічого не різав. Заводська заточка досить рівна - обидва впевнено ріжуть бумагу, але практично не бриють. Насправді для мене це і не потрібно, хоча, коли "сяде" заводська заточка - спробую довести до впевненого бриття, хоча б для того, щоб перевірити сталь.

Ножом №1 спробую на деякий час замінити мій улюблений EDC - Spyderco Tenacious. Хоча, навряд чи він приживеться надовго - в Тена більший і, відповідно, зручніший отвір для відкривання, ручка більш егрономічна, та і загальна ергономіка краща.

Ніж №2 сподобався ще більше, така собі прикольна іграшка, дуже приємний і оточуючі на нього майже не реагують. Саме те жо потрібно для того щоб відкрити конверт, пакунок, чи сік, відрізати нитку, тощо. Спрбую його як альтернативу своїм "офсним" ножам - Spyderco Nativ та Sage.

Побачимо, як вони покажуть себе в роботі.

Усім хто шукає недорогі, але досить якісні ножі рекомендую звернути увагу на фірму LAND, здається, це непогана альтернатива NAVY-кам.

В мене ніж такий як верхній , але з пластиковою ручкою , дуже гарний !
    :
    - "Район у нас тихий... Все с глушителями ходят".

Льоня, по чому ця краса вийшла?
    ----------------------------------------------------------------------------
    ЧИТАЄМО ПРАВИЛА ФОРУМУ ТУТ

ІНСТРУКЦІЯ ПО ЗАЛИВАННЮ ФОТОК ТУТ
    Витяг з Правил для пейсатєлєй:
    6.1.1 В теме топика нужно указывать предмет купли-продажи(и несколько если их больше двух) и действие относительно этих предметов - купля, продажа, обмен.
    6.1.2 Запрещено размещать только ссылку на объявление, размещенное на другом сайте. Обязательно следует скопировать и само объявление тоже.
    6.1.3 В темах этого раздела можно ОБОСНОВАННО торговаться, делиться мнением о товаре и его характеристиках.
    6.1.4 Для товара, выставленного на продажу обязательно указание цены, состояния товара, фотографи и описание, а также его местоположение.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++
    Витяг з Правил "Купипродайка - всяка всячина" для тих же пейсатєлєй:
    В даному розділі дозволяться сторення тем, пов"язаних із купівлею-продажем непрофільних товарів.
    Оскільки розділ експерементальний, всі теми проходять передмодерацію.
    Створити тему має право будь-який користувач, що має більше ніж 50 повідомлень на нашому форумі, або рекомендацію від будь-якого учасника із потрібною кількістю повідомлень. За спробу створення теми учасником, із невідповідними критеріями (див. вище) - бан 7 днів, наступна спроба - назавжди.

Hannel Zuhl 310 (у вигляді набору детальок
    HW 100 T + Nikko Stirling Platinum Nighteater 8-32x60

Фактично так як на ebay і вийшла - №1 - $15, №2 - $13

PS. Вони і справді досить гарні. Завтра візьму з собою на пострілухи. Приїжджай!

PPS. Согодні замовив ще парочку інших, у цього ж продавця. "To be continued ..."
    Последний раз редактировалось lonish; 24.04.2010 в 18:24.

Знайшов нову цікаву інцормацію по ножах LAND.

Виявляється сталь у них не 420, як було вказано на ebay, а 8Cr13MoV, з твердістю 56-58HRC (така ж, як і на Spyderco Tenacious).

Лінк на виробника, модель MC-962: http://www.sanrenmu.com/en/foldingkn...roduct/22.php#

Подивився сьогодні k962 , той що синій, мені сподобався. Сталь леза справляє хороше враження, хоча я мало на тому розуміюся .Ножик дійсно вартий уваги. Бюджетно і якісно!

По умолчанию для мене підійшли

Пол-ведра кросманов, переломка-поломайка и перочинный ножик.
    http://www.youtube.com/watch?v=LbPDW...eature=related

Всі з ножам раптом показились
    Сам такий
    ЧИТАЄМО ПРАВИЛА ФОРУМУ ТУТ

ІНСТРУКЦІЯ ПО ЗАЛИВАННЮ ФОТОК ТУТ
    Витяг з Правил для пейсатєлєй:
    6.1.1 В теме топика нужно указывать предмет купли-продажи(и несколько если их больше двух) и действие относительно этих предметов - купля, продажа, обмен.
    6.1.2 Запрещено размещать только ссылку на объявление, размещенное на другом сайте. Обязательно следует скопировать и само объявление тоже.
    6.1.3 В темах этого раздела можно ОБОСНОВАННО торговаться, делиться мнением о товаре и его характеристиках.
    6.1.4 Для товара, выставленного на продажу обязательно указание цены, состояния товара, фотографи и описание, а также его местоположение.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++
    Витяг з Правил "Купипродайка - всяка всячина" для тих же пейсатєлєй:
    В даному розділі дозволяться сторення тем, пов"язаних із купівлею-продажем непрофільних товарів.
    Оскільки розділ експерементальний, всі теми проходять передмодерацію.
    Створити тему має право будь-який користувач, що має більше ніж 50 повідомлень на нашому форумі, або рекомендацію від будь-якого учасника із потрібною кількістю повідомлень. За спробу створення теми учасником, із невідповідними критеріями (див. вище) - бан 7 днів, наступна спроба - назавжди.

Hannel Zuhl 310 (у вигляді набору детальок
    HW 100 T + Nikko Stirling Platinum Nighteater 8-32x60

Цитата Сообщение от PRom Посмотреть сообщение
    Всі з ножам раптом показились
    Сам такий
    мене вже давно замкнуло. я вже роздарував половину колекції, мабудь попускає.
    Приживаються малі і легкі моделі. Вікторінокс мабудь не дарма такий популярний. Куплю собі з пласкогубцями і ножницями і заспокоюсь.
    Пол-ведра кросманов, переломка-поломайка и перочинный ножик.
    http://www.youtube.com/watch?v=LbPDW...eature=related

Невеличкий звіт про 3 тижні використання LAND MC-962 в якості EDC:

Порівнювати буду зі своїм улюбленим EDC - Spyderco Tenacious:
    - вони близькі за розміром і вагою (саме такі параметри мені найбільше підходять для щоденного використання)
    - обидва бюджетні (правда дуже по-різному) і для мене це важливо, особливо для ножа EDC - адже часто дорогий ніж просто жалко використовувати для важкої роботи

Лезо:
    Досить легко заточив (вірніше підправив) до стану бриття "з хрустом". Різ став значно чіткішим і приємнішим, але тверді продукти (оргірок, наприклад) Tenacious ріже усе таки краще, сказується клин від обуха (та може це я просто більше люблю саме таку геометрію леза як у Тена - майже потрійний клин). Сталь насправді з досить хорошими характеристиками, заточка "сідає" не швидше ніж на Spyderco.

Рукоять:
    Тут мене чекала несподіванка. Я очікував значно гірших результатів від рукояті LAND-а, адже вона значно товстіша, має по усьому периметру досить гострі грані та ще й мікарта слизька. Висновок спочатку був єдиний - не зручна і непрактична. Але час показав, що я трохи помилявся. Так, за рахунок більшої товщини ніж більше "відчувається" в кишені (я цього не люблю), гострі грані неприємно відчувались на долоні при силовому різі (тут мушу зізнатись що і у Тена руків’я не найкраще для силового різа). Але разом з тим, при звичайному використанні саме більша товщина, гострі грані ну і загальна форма, звичайно, нівелювали гладкість мікарти і ніж завжди досить зручно і контрольовано сидів навіть у мокрих вологих руках. А сама гладкість мікарти виявилась зручнішою при зніманні і сажанні ножа на кліпсу, крім того при частому використанні не так нищить тканину кишень. Власники ножів з G10 думаю давно зауважили наскільки швидко витираються кишені штанів, особливо джинс.

Замок:
    Для мене тут однозначний висновок - Axis = RULEZ, значно зручніший ніж лайнерлок на Тені.

Отже мій висновок - ніж якісний і зручний, виправдовує свою ціну більше ніж на 100%. Деякі деталі у ньому значно зручніші ніж у Spyderco Tenacious і він міг би бути непоганим конкурентом Тену навіть якби їх ціна була рівною (що, власне, і демонструє його прообраз Benchmade VEX). Візуально він мені подобається більше ніж Spyderco, хоча геометрія леза і меньша товщина Spyderco не дозволять LAND-у назовсім замінити Тена у моїй кишені.

Страница 1 из 2 12 ПоследняяПоследняя

Ваши права