Страница 1 из 2 12 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 19

Тема: JSB. Уважно дивимось.

По умолчанию JSB. Уважно дивимось.

Вибачайте, але не втримався.
    Купив я n-ну кількість пуль ЖСБ Хеві у поважного чоловіка на харківському. І з задоволенням струляв, тобто мазав на повітрі по бутилках, дивуючи знайомих чудом розбитою пляшкою з під шампанського на 80м. Струляв поки не попав в тир.
    На 25м хвальоний ЖСБ показав ЖАХЛИВИЙ результат. Скажу так: стріляти я не вмію, і це правда. Але при відривах у 5-8 см на 25м у БР-мішень – це вже занадто навіть для мене. Вже почались закрадатись смутні думки про поганий вінт, і подальшу розборку і тд. Потім спробувавши чужого Бам51 ( новий люман) – я прозрів. Вісім з вісьми поподань, з них половина у сотку. Нашкалявши люмана по сусідах, Варя дала 100% попадань (без жодних відривів), при чому 78,5 % у сотку(решта -50) на євроБР-мішені. Не брешу http://s004.radikal.ru/i205/1001/e4/52dc1919ced1.jpg
    Нагадаю: теплий тир, чищений ствол, повний упор лежачи, тверезий і злий «стрілок», 28 вистрелів (2 бараб, з них 4 пулі пристрілка), новий люман.
    Цікавості ради заміряв швидкості(Хрон ІБХ715 по 5 вистрелів (середина задувки)):
    ЖСБ: 285, 283, 286, 285, 285
    Нов.люман: 283, 282, 280, 282. 285
    Різницю бачите. Я ні
    Так, що шановні пнемоГуру – чекаю пояснень. Відмовки типу, шо одні кулі летять гірше, інші краще, і треба бути готовим до такого – неканають.
    ЖСБ – це бренд, і при купівлі такого класу пуль, я вважаю, що проплачую і відсутність ризиків і на браковану партію.
    Нафіга переплачувати ввдвічі за пулю, яка не летить
    А, вони ще КЕФУЛ ХЕНД, йопт, СЕЛЕКТИД

Вимагаю від чехів відрахування моральних і можна матеріальних збитків.

Амінь

ПС. Кому цікаво, фоти пуль ЖСБ і їх серію можу скинути.
    HW100 full up + NS
    Сr1377 full up + Lip

А після чищення було зроблено обов'язкові 20-30 пострілів для освинцювання ствола? Бо, якось занадто... - навіть, для "бракованих" чехів.
    Суддячи з тексту - то наче, стріляв перед тиром... Ну, то віддай іншому досвідченому стрільцю - на тестування.

Я, звичайно, не гуру і стріляю так собі, але за JSB все таки заступлюсь.

Цитата Сообщение от Пересічний українець Посмотреть сообщение
    На 25м хвальоний ЖСБ показав ЖАХЛИВИЙ результат. Скажу так: стріляти я не вмію, і це правда. Але при відривах у 5-8 см на 25м у БР-мішень – це вже занадто навіть для мене. Вже почались закрадатись смутні думки про поганий вінт, і подальшу розборку і тд. Потім спробувавши чужого Бам51 ( новий люман) – я прозрів. Вісім з вісьми поподань, з них половина у сотку. Нашкалявши люмана по сусідах, Варя дала 100% попадань (без жодних відривів), при чому 78,5 % у сотку(решта -50) на євроБР-мішені. Не брешу http://s004.radikal.ru/i205/1001/e4/52dc1919ced1.jpg
    . . . . . . . .
    ЖСБ – це бренд, і при купівлі такого класу пуль, я вважаю, що проплачую і відсутність ризиків і на браковану партію.
    Нафіга переплачувати ввдвічі за пулю, яка не летить

Даремно ти так категорично про JSB. Так, судячи по відгуках Люман непогані кулі, але на жаль, якість коливається від партії до партії і вгадувати яка саме це патрія і чи полетить вона, а чи піде на тягарці до вудки, мені не хочеться. JSB дорожчі, але як на мене якість їх стабільна. Підтвердження тому наші пострілухи. Ось кучки Ростика і Юри на 50м: http://airgun.in.ua/showpost.php?p=42796&postcount=83 , ось буквально вчорашні мої на 25: http://airgun.in.ua/showpost.php?p=45747&postcount=3 . Зауваж - це стріляли різні люди, з різних гвинтівок і різними кулями, правда одного виробника.

Все таки - кожен ствол любить свою кулю. У мене з АА, наприклад, зовсім не летять Heavy, а от звичайні Exact - аж стріляти хочеться. Тому тип куль треба ретельно підбирати саме для свого ствола, але на жаль це достатньо довгий і головне недешевий процес. І в даному випадку перевага JSB у тому, що, наскільки мені відомо, вони відмінно або дуже добре летять з дуже великої кількості стволів.

Висновки нехай кожен робить сам для себе. Я - стріляю JSB і, якщо нічого не зміниться, надалі буду стріляти тільки ними.

Напишу соє ІМХО на рахунок нового люмана vs JSB.
    З БАМ-40 супер полетіли JSB чому підтвердженням є фотки які виставляв Юра ( перед пострілухами був почищенний ствол і зробленно 20-30 пострілів практично в нікуда ) ,НЛ з другого траншу не летів так як я цього хотів.

З БАМ-50 СУПЕР полетів новий люман. Викладаю фото , але новий люман з другого траншу ( якість не гірше JSB ).
    Я брав на пробу останні кулі НЛ які зайшли у Львів і моя думка : гіршого виконання я ще не бачив , з 400 шт. я відібрав 25 більш менш подібних до куль , вся банка пішла на відстріл плато ( яке получилось горбате ) , після цього відстрілював Нормальним Люманом і все гаразд .
    От така моя думка відносно НЛ.

п.с. Добре що з другого траншу є ще достатньо куль

Мій результат (той, що фото є) 5шт ЖСБ 0,67 25м, 310мс

Стріляю вже майже рік. І при покупці Варі вирішив, що не буду її годувати дешевою пулею. За цей час пішло до 10 банок ЖСБ. Все було гуд, поки не попав в тир.
    Цитата Сообщение от Rahman Посмотреть сообщение
    А після чищення було зроблено обов'язкові 20-30 пострілів для освинцювання ствола? Бо, якось занадто... - навіть, для "бракованих" чехів.
    Я знаю, що таке освинцовка, і БЕЗ неї НЛ показав такий результат(див вище).
    Цитата Сообщение от Rahman Посмотреть сообщение
    Суддячи з тексту - то наче, стріляв перед тиром... Ну, то віддай іншому досвідченому стрільцю - на тестування.
    Шановний. Я не просто так це все тут пишу. Досвідчені стріляли з мого вінта ЖАБОЮ при свідках (12 чол) - результат аналогічний. Кучу зібрати нереально.
    Визнаю, що попав на фігову партію ЖСБ. Або, що останні серії ЖСБ мають якийсь явний недолік. Тоді є сенс говорити про Нові ЖСБ ну і Старі ЖСБ.
    І відкрити ще темку " ЖСБ. Дивимось уважно"
    HW100 full up + NS
    Сr1377 full up + Lip

Цитата Сообщение от Пересічний українець Посмотреть сообщение

Мені цікаво. Скинь, якщо не важко.
    Чисто гіпотетичний інтерес - оскільки більше JSB займатись не буду, хоча для стрільби використовую тільки їх.
    Последний раз редактировалось PRom; 26.01.2010 в 10:55.
    ----------------------------------------------------------------------------
    ЧИТАЄМО ПРАВИЛА ФОРУМУ ТУТ

ІНСТРУКЦІЯ ПО ЗАЛИВАННЮ ФОТОК ТУТ
    Витяг з Правил для пейсатєлєй:
    6.1.1 В теме топика нужно указывать предмет купли-продажи(и несколько если их больше двух) и действие относительно этих предметов - купля, продажа, обмен.
    6.1.2 Запрещено размещать только ссылку на объявление, размещенное на другом сайте. Обязательно следует скопировать и само объявление тоже.
    6.1.3 В темах этого раздела можно ОБОСНОВАННО торговаться, делиться мнением о товаре и его характеристиках.
    6.1.4 Для товара, выставленного на продажу обязательно указание цены, состояния товара, фотографи и описание, а также его местоположение.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++
    Витяг з Правил "Купипродайка - всяка всячина" для тих же пейсатєлєй:
    В даному розділі дозволяться сторення тем, пов"язаних із купівлею-продажем непрофільних товарів.
    Оскільки розділ експерементальний, всі теми проходять передмодерацію.
    Створити тему має право будь-який користувач, що має більше ніж 50 повідомлень на нашому форумі, або рекомендацію від будь-якого учасника із потрібною кількістю повідомлень. За спробу створення теми учасником, із невідповідними критеріями (див. вище) - бан 7 днів, наступна спроба - назавжди.

Hannel Zuhl 310 (у вигляді набору детальок
    HW 100 T + Nikko Stirling Platinum Nighteater 8-32x60

Для зручності пости по JSB відділив в окрему тему.
    ЧИТАЄМО ПРАВИЛА ФОРУМУ ТУТ

ІНСТРУКЦІЯ ПО ЗАЛИВАННЮ ФОТОК ТУТ
    Витяг з Правил для пейсатєлєй:
    6.1.1 В теме топика нужно указывать предмет купли-продажи(и несколько если их больше двух) и действие относительно этих предметов - купля, продажа, обмен.
    6.1.2 Запрещено размещать только ссылку на объявление, размещенное на другом сайте. Обязательно следует скопировать и само объявление тоже.
    6.1.3 В темах этого раздела можно ОБОСНОВАННО торговаться, делиться мнением о товаре и его характеристиках.
    6.1.4 Для товара, выставленного на продажу обязательно указание цены, состояния товара, фотографи и описание, а также его местоположение.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++
    Витяг з Правил "Купипродайка - всяка всячина" для тих же пейсатєлєй:
    В даному розділі дозволяться сторення тем, пов"язаних із купівлею-продажем непрофільних товарів.
    Оскільки розділ експерементальний, всі теми проходять передмодерацію.
    Створити тему має право будь-який користувач, що має більше ніж 50 повідомлень на нашому форумі, або рекомендацію від будь-якого учасника із потрібною кількістю повідомлень. За спробу створення теми учасником, із невідповідними критеріями (див. вище) - бан 7 днів, наступна спроба - назавжди.

Hannel Zuhl 310 (у вигляді набору детальок
    HW 100 T + Nikko Stirling Platinum Nighteater 8-32x60

Цитата Сообщение от PRom Посмотреть сообщение
    Мені цікаво. Скинь, якщо не важко.
    Чисто гіпотетичний інтерес - оскільки більше JSB займатись не буду, хоча для стрільби використовую тільки їх.
    Нема проблем.Ось фото однієї з банок і її серія

Нагадаю - дані ЖСБ Хеві 4,5 в мене не летять.
    Згідний, що даних трохи замало. І казати, що вони повне фуфло неможна. Люди ж бо стріляють. Але я брав для себе і для друга на ППП. Так от друг також ними страшенно незадоволений.
    Ще викладаю фото моїх ганебних відривів "супер" пулями ЖСБ на 25м в тирі. Нате
    Ну і мішень загалом
    HW100 full up + NS
    Сr1377 full up + Lip

Баночки з пульками могли елементарно впасти зі столу наприклад...
    ЖСБ- досить м"які кулі і дуже цього не люблять, фактично після падіння половину куль з коробки можна викидати...

Страница 1 из 2 12 ПоследняяПоследняя

Ваши права