Страница 1 из 3 123 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 24

Тема: Монтування прицілу

По умолчанию Монтування прицілу

Хто що думає/знає про встановлення чи заміну прицілу без перепристрілки (з мінімальною пристрілкою). Мені зараз на думку спадає лише Weaver/Picatinny. Читав ще про Блейзер - http://store.hendershots.net/30mmscopemounts-2.aspx
    але там ціна... - на ще один Армс буде.

Може хтось має якісь думки, поділіться.

Зараз замовляю перехідник ласта-вівер.
    Последний раз редактировалось PRom; 14.12.2009 в 15:52.

Ну от, здається, закінчились мої пошуки системи швидкого монтування/демонтування прицілу. Дякую хлопцям з харківського - Максу (chinysha) і Андрію (Shmell) за консультації і допомогу по втіленню задумки. Андрій підготував креслення по моїх розмірах, а Макс замовив/виготовив нерозрізну планку-перехідник ласта вівер. Планка вийшла дуже якісно і надзвичайно точно виготовлена. Процес установки мене навіть здивував - складалось враження, що планка "виросла" на мому АА - настільки точно, щільно і без зазорів вона встановилась.

Вийшло ось так:

А це - з встановленим прицілом:

Сьогодні в тирі вирішив перевірити те, заради чого і замовляв перехідник ласта-вівер у Макса. А саме - переустановку приціла без зміщення, або з мінімальним зміщенням СТП.

Умови:
    - критий тир
    - відстань до мішені - 25м
    - температури не знаю, але досить холодно
    - гвинтівка - АА ТХ200НС
    - приціл - МакСнайп 35х50 пристріляний на 25м
    - кулі - JSB Exact 0,547
    - передній упор, замість заднього - лікті, трохи незвично, але заднього упора не дісталось

Першу серію - 6 шт. відстріляв ще без куртки, потім кава, перекур, знімання і повторна установка прицілу. Куртку вже довелось надіти - замерз. Трохи відігрів руки і почав стріляти другу серію - ще 6шт. Спроба зовсім не вдалась - кулі пішли зачно вище, причому на різну висоту (горизонталь не змістилась). Такого я зовсім не чекав і не одразу здогадався, що куртка трохи змінила прикладку (все таки ППП) - довелось налаштовуватись під час ще однієї серії. І як фінал - ще одна серія з 6-ти пострілів без зміни точки прицілювання і налаштувань прицілу:

Результатом я задоволений. Висновок - планка вівера "рулить" - однозначно "Must Have". Знімання або установка приціла робиться сеунд за 3 - 5. СТП після демонтажа - монтажа змістилась буквально на 2-3 мм вліво, і то я думаю тут швидше винна зміна прикладки і мої нетреновані руки.

По умолчанию Вівер рулить, однозначно !

Що там твій Армс ! Народ навідь на пиво ходить з планкою вівера
    Тобі потрібно оприділитись - чи Армс прикрутити до кружки, чи кружку до Армса

http://hero-gear.com/?p=565

Планка Пикатинни (англ. Picatinny rail, используются также неверные названия Пикатини, Пиккатини, Пикаттини) — система рельсового интерфейса, кронштейн, используемый на различных видах стрелкового вооружения для обеспечения унификации креплений прицелов (оптических, коллиматорных) и прочих вспомогательных принадлежностей, в том числе тактических фонарей, лазерных целеуказателей, сошек и др. Военный стандарт MIL-STD-1913 разработан и опубликован государственным арсеналом «Пикатинни арсенал». Распространен и употребляется в странах НАТО в соответствии с соглашением по стандартизации STANAG 2324.
    В поперечном сечении планка напоминает широкую букву «Т». Приспособления устанавливаются на планку, при этом есть возможность их передвижения по рельсе вперёд-назад или жёсткой фиксации посредством болтов, тисков или рычагов.
    Во избежание деформации крепления при термическом расширении и охлаждении ствола во время стрельбы в планке через равные промежутки проделаны поперечные прорези. Их размеры стандартизированы и большое количество принадлежностей использует прорези для фиксации от перемещений.
    Размер прорези — 0,206" (5,2324 мм). Интервал между центрами — 0,394" (10,0076 мм), глубина — 0,118" (2,9972 мм)[1]. Единственное отличие от планки Вивера заключается в размерах прорезей, таким образом бо́льшая часть навесного оборудования может использоваться на креплениях обоих типов.

P.S. А кучі супер ! Зачот ! Це ти подражнити ПСПшників ? ;-)

Последний раз редактировалось zazzz; 25.01.2010 в 01:37.
    Пол-ведра кросманов, переломка-поломайка и перочинный ножик.
    http://www.youtube.com/watch?v=LbPDW...eature=related

А шестигранників вінтіків не було чорних?
    А то весь вигляд псують...
    На південному в кріпильних елементах (знаю дві точки) є чорні на будь-який смак.

А взагалі молодець, вітаю...
    Crossman 1377 недоup
    ИЖ-60 РСР в металі+GunHobby 8-32x50SF mil dot
    Norica Marvik Gold+Walther 4x32 ГП від Vad0

Just not enough.
    I need more.
    Nothing seems to satisfy.
    I said, I don't want it.
    I just need it.
    To breathe, to feel, to know I'm alive.

(. )( .) - ціцьки!

По умолчанию Off topic

Цитата Сообщение от zazzz Посмотреть сообщение
    Що там твій Армс ! Народ навідь на пиво ходить з планкою вівера
    Тобі потрібно оприділитись - чи Армс прикрутити до кружки, чи кружку до Армса
    Кружка зачотна і в умовах літніх тренувань буде незамінною

Правда я б хоч з одної сторони передбичив би не планку, а навпаки - швидкозйомне кріплення - а планку Пікатінні - на бочку з пивом

Цитата Сообщение от zazzz Посмотреть сообщение
    P.S. А кучі супер ! Зачот ! Це ти подражнити ПСПшників ? ;-)
    Дражнити ще рано - дуже нестабільно кучки виходять - 2-3 за пострілухи (7-10 спроб). Ще тренуватись і тренуватись...

Цитата Сообщение от RoMANIAC Посмотреть сообщение
    А шестигранників вінтіків не було чорних?
    А то весь вигляд псують...
    Пробував, але мені з білими більше сподобалось. Ростик запропонував взагалі зробити повний гламур - відполірувати гвинти і попросити Наталку покрити булатом (під золото).
    Цитата Сообщение от RoMANIAC Посмотреть сообщение
    А взагалі молодець, вітаю...
    Дякую.

Цитата Сообщение от lonish Посмотреть сообщение
    Пробував, але мені з білими більше сподобалось. Ростик запропонував взагалі зробити повний гламур - відполірувати гвинти і попросити Наталку покрити булатом (під золото).
    .
    То буде ЖЕСТЬ!
    Crossman 1377 недоup
    ИЖ-60 РСР в металі+GunHobby 8-32x50SF mil dot
    Norica Marvik Gold+Walther 4x32 ГП від Vad0

Just not enough.
    I need more.
    Nothing seems to satisfy.
    I said, I don't want it.
    I just need it.
    To breathe, to feel, to know I'm alive.

(. )( .) - ціцьки!