Страница 3 из 3 ПерваяПервая 123
Показано с 21 по 29 из 29

Тема: Нова демократична партія

Голосувати варто згідно з власними переконаннями.

Ось я і питаю, звідки переконання, адже реальних справ нема, лише демагогія і повна відсутність відповідальності за власні слова?

Ну за партію Юри в її ідеальному виконанні багато б хто проголосував. Шкода що не доживу до того часу...
    Ну що, смертнички, доліталися?
    Benjamin Discovery
    Клумба Маків
    ИБХ-716
    http://tankionline.com/#friend=4082453b8
    тел.:097-383-два3-5один

Такої партії ніколи не буде. Якщо партія правильна, не суттєво хто саме очолює. Більше того, зміна лідера йде на користь!

Юра, а бабоси на партію де передбачається брати? Бо на власних далеко не заїдеш, а без мохнатого спонсора там фіг що зробиш.
    Це ж Уркаїна, де політика=гроші (так вюди, але нас це вже національна риса)
    ----------------------------------------------------------------------------
    ЧИТАЄМО ПРАВИЛА ФОРУМУ ТУТ

ІНСТРУКЦІЯ ПО ЗАЛИВАННЮ ФОТОК ТУТ
    Витяг з Правил для пейсатєлєй:
    6.1.1 В теме топика нужно указывать предмет купли-продажи(и несколько если их больше двух) и действие относительно этих предметов - купля, продажа, обмен.
    6.1.2 Запрещено размещать только ссылку на объявление, размещенное на другом сайте. Обязательно следует скопировать и само объявление тоже.
    6.1.3 В темах этого раздела можно ОБОСНОВАННО торговаться, делиться мнением о товаре и его характеристиках.
    6.1.4 Для товара, выставленного на продажу обязательно указание цены, состояния товара, фотографи и описание, а также его местоположение.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++
    Витяг з Правил "Купипродайка - всяка всячина" для тих же пейсатєлєй:
    В даному розділі дозволяться сторення тем, пов"язаних із купівлею-продажем непрофільних товарів.
    Оскільки розділ експерементальний, всі теми проходять передмодерацію.
    Створити тему має право будь-який користувач, що має більше ніж 50 повідомлень на нашому форумі, або рекомендацію від будь-якого учасника із потрібною кількістю повідомлень. За спробу створення теми учасником, із невідповідними критеріями (див. вище) - бан 7 днів, наступна спроба - назавжди.

Hannel Zuhl 310 (у вигляді набору детальок
    HW 100 T + Nikko Stirling Platinum Nighteater 8-32x60

Term, якщо буде така партія, то Юрія вб'ють навіть у танку... Головне, це невизначення особистості. Незалежність від окремих індивідуумів, одночасно - залежність від свідомості загалу... Отут, і порилася собака... Залежність від свідомості загалу...
    Чітка визначеність мети і засад. Свідомість, тіпа. А це, означатиме відсутність фінансової вигоди у порівнянні з іншими партіями. Такий собі, "естественний отбор" слуг народу... Це означає, що треба багато знати, розуміти, володіти і.т.д. Тобто, - ВОЛЮ І МУДРІСТЬ у собі розвивати, а не модне сьогодні, пришле з пустелі - " воля і егоцентризм".
    Ой...Щас - понесе мене...
    Пішов я горіха різати...

Цитата Сообщение от PRom Посмотреть сообщение
    Юра, а бабоси на партію де передбачається брати? Бо на власних далеко не заїдеш, а без мохнатого спонсора там фіг що зробиш.
    Це ж Уркаїна, де політика=гроші (так вюди, але нас це вже національна риса)
    А нащо гроші партії, що планує спиратися не на ВИБОРЦЯ, а на реальну підтримку членів партії? Тут гроші - зайве!
    Такій партії лише заважатимуть бігборди, телереклама та приватні пожертви.
    Бо найцінніший капітал тут - ВОЛЯ!

Юра з якою метою ти цю тему завів, а ? Особисто мене вже нудить від всього навколополітичного, та і всім іншим думаю набридло. Мова з пустого в порожнє.

Ага. І що то за політика, якщо не брехати; і що то за партія, яка не бреше. Стереотипи… Від слів –«політика», «партія» …. Нудить людей. Залишити для юридичних документів – ті кляті слова.
    «Колегія» – влаштовує? Чи у кого ідея є?
    Оце, навіть і не знаю…Що ще на думку збреде

Цитата Сообщение от We$t Посмотреть сообщение
    Юра з якою метою ти цю тему завів, а ? Особисто мене вже нудить від всього навколополітичного, та і всім іншим думаю набридло. Мова з пустого в порожнє.
    Було бажання обговорити питання.
    Не вдалося.
    Тему можна закривати

Страница 3 из 3 ПерваяПервая 123

Ваши права