Страница 1 из 3 123 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 29

Тема: Нова демократична партія

По умолчанию Нова демократична партія

Хочу поділитися з шановним товариством власними думками.

Вважаю, сучасна партійна система (включно з провідними країнами світу) суттєво відстає від фактичного розвитку суспільства. Побудова партій не відрізняється різноманітністю. Вони чи побудовані навколо особистості та служать її інтересам, чи уявляють собою певну корпорацію, де, з одного боку, ресурси використовуються для приходу до влади, з іншого - присутність у владі і забезпечує надходження ресурсу.

Вся демократичність сучасних партій зводиться до:
    - відносно вільного вступу до корпорації;
    - проведенню виборів, де створюється ілюзія широкої підтримки, що значно перевищує розміри корпорації.

Тобто, маємо картину, коли партія по суті - легитимна форма політичного бізнесу.

Якби все зводилося до корупції, було б занадто просто. Саме находження у владі, чи просто широка підтримка мас (що можна підтвердити результатами виборів) дає можливість спрямовувати грошові потоки в необхідному руслі.

Так, за наявності реальної опозиції, преси, що здатні впливати на громадську думку, трохи ускладнюють завдання, але не роблять його неможливим.

Сама можливість тривалого періоду знаходження при владі дозволяє розподіляти час на прибутковий та популістський, тобто той, коли необхідно декларувати чи робити речі, які реально потрібні певній частині суспільства - виборцям.

Кожне суспільство потребує різної ступені впливу на власний розвиток з боку влади. На мій погляд, в будь якому випадку, партія (влада) прагне мінімізувати власну користність тими межами, що дозволять їй продовжувати знаходитися при владі. І це - в кращому випадку! В гіршому, реальні сили партії і не прагнуть цього, бо вже мають достатній зиск від власного існування.

Популізм, який часто критикують, є єдиним механізмом, що робить відчутною "турботу" влади про власного виборця.

І короткотерміновим. Сама традиція виборів-голосувань, що відбуваються очно та чітко регламентовані в часі, не дають можливості існуванню прямого взаємозв"язку між партіями та тими, хто сподівається на реальні кроки, по сприянню їхньому життю - виборцями.

Це - глобально. Партійне будівництво саме по собі не зможе змінити всю політичну систему. Але це не значить, що неможливо побудувати партію, нового, інтерактивного устрою.

Основні ідеї полягають в наступному:

1. Відносній простоті, зрозумілості та популізмі програми партії. Тобто, в ній мають бути відображені лише ті засади, принципи та завдання, що відповідають прагненням цільової групи.
    2. Інтерактивному та гнучкому процесі формування верхівки та лідерів партії. Це дозволяють реалізувати сучасні інтернет-технології.
    3. Вільність потрапляння до представництва має бути компенсована чітким договором між представником та партією. У випадку порушень умов (що формуються широким загалом членів партії) та падінні рейтингу певного представника - відставка.

Це - якщо тезісами.

Скажіть, чи змінить, на Вашу думку, подібна практика рівень взаємодії влада-суспільство?
    І, якщо змінить, чи в кращій бік?

1. 90% виборцям буде пофіг "принципи та завдання, що відповідають прагненням цільової групи". З різних причин - не будемо про інтелект загалу... Пряник і кнут - йому личить... Це означає враховувати інтереси народа (а точніше рівень його розуміння) і тупо, як і інші "развадить" електорат. Або програвати - у грі з безпринципними "разваділамі"
    Як??? Створити свою "державу" у цій ?

Звісно, ми жили в епоху політичної клоунади.
    Тобто, партію створювали за півроку до виборів, до наступних виборів вона не доживала і т.д.
    Реалізуються саме такі моделі, про які я писав вище.
    Ресурс вкладається в красиву назву, яка не встигла дискредитувати себе. Про реальний імідж політсили ні хто не дбав.

Зараз вже почалося епоха корпорацій. Теж цирковий. З часом це переросте в "цивілізовані" корпорації. І що з того?
    Явної різниці між 99% політичної програми партій в цивілізованих країнах нема. Всі декларують добробут власного народу (і, як правило, щось для цього роблять). Вся різниця - лише в тому 1%, який часто і реалізувати то складно в реальних умовах.

Тобто, цей 1% - чисте гасло, з яким на вибори йдуть. І іноді перемагають. Принципової різниці між нашими корпораціями і "цивілізованими" нема, лише в сумах залучених коштів.

Тип партії, що я описав раніше, майже не має шансів в короткотерміновій перспективі. Таку партію не зробити "під себе". В неї нема сенсу вкладати кошти, бо завтра можеш опинитися ніким - купити голоса навіть простої більшості партії не просто, за нормальних розмірах останньої.

З іншого боку, в подібної партії є непогані шанси в довготерміновій перспективі. Бо партія, побудована на подібних засадах може стати єдиним гнучким організмом з завдатками самовдосконалення. Ніяка інша структура не може бути реально гнучкою.

І лохотрону тут не розвести, знову ж, бо він апріорі короткотерміновий. Коли партія реально може відкликати власного представника, останньому нема особливого сенсу в "розводі", бо він буде каліфом на час.

Бачу - ти маєш відношення до Волховських, або Антропософських понять. То добре, якщо взагалі ці назви нічого для тебе не означають - сам зрозумів... Одначе, люди вже переймаються цією необхідністю близько віку, і не на один вік ще попереду перейматись.
    Моє особисте - це потрібно створити прецеденти на рівні сільської ради, хоч. Законодавство дозволить (дишло, оте) Приємно собі - бачити, і іншим буде, що "полапати". Ми не японці - нам потрібно полапати, ще за життя.

перейматися - добре, хоча і не всі на це здатні.
    Треба щось робити, бо до кращих прикладів світової демократії нам не дорости (як це зробити, якщо росту нема), та й недосконалі вони, далекі від ідеалу. І на ідеальні рейки перескочити еволюційним шляхом не зможуть. Занадто вже багатьом вигідний статус кво...

Добре. Пішли щось зробимо. Зараз, тільки зроблю перерву у творенні дітей.
    (десь, тижня три залишилося до появи)

А до "вильоту з гнізда" не чекатимеш?

Спробував, та за три роки офісного та сімейного життя - так і не звик... Гени кочового буття - сильна річ. Навіть, визначний 33-літній поріг, не допоміг. Мало не загинув від серцевих нападів, лежачи у ліжку - не витримує воно таке спокійне життя.
    Р.С. Гвинтівка не моя, а дружини...Вона її від мене ховає і шантажує... Спробував було пояснити, що такий ганебний матріархат потрібно викоренити в Україні цілому і у моїй сім'ї окремо... Вона вислухала, погодилася і стукнула мені кулаком у вухо... Ну, як я можу вплинути на цілу Україну, якщо з подругою впоратися не можу?

Не тема, а АСЬКА якась... Я конешно, розумію - від Юрія нову партію всі очикували... Може хто ФЕ, яке заявить, хоч?
    На Харківському - потрібно було...

А шо писати? Ну нафіг ту політику. Бо г-на всюди хватає, а в політиці найбільше. Ось таке
    Ну що, смертнички, доліталися?
    Benjamin Discovery
    Клумба Маків
    ИБХ-716
    http://tankionline.com/#friend=4082453b8
    тел.:097-383-два3-5один

Страница 1 из 3 123 ПоследняяПоследняя

Ваши права