Результаты опроса: Чи варто банити юзерів за незаповний профіль?

Голосовавшие
27. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Так

15 55.56%
  • Ні

12 44.44%
Страница 1 из 3 123 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 21

Тема: Кілька слів від модератора

Exclamation Кілька слів від модератора

Шановні відвідувачі, мембери та гості форуму!

Настирливо прошу під час реєстрації, чергових відвідин форуму, чи створенням теми в купи-продайці заповнювати уважно свій профіль, і сособливо - вказати місто.

Алгоритм заповнення профіля:

Мой кабинет - Edit Your Details - заповнити поля "Ваш город проживания" та "Location".

Таким чином Ви демонструєте свою повагу до інших читачів форуму, а у випадку продажі чи купівлі будь-чого через форум значно полегшуєте собі та іншим життя і економите час.

У випадку закриття теми модератором в цьому розділі "через порушення Правил форуму п.п.1.2.1 " Вам потрібно самотужки почитати агоритм заповнення профілю, виконати дії, що описані в ньому та повідомити модератора про виправлення становища. І найстисліші терміни (як тільки я доберусь до інтернету) тема буде відкрита.

Наостанок - не потрібно вважати, що модератор займається особистою вендеттою та закриває через це теми. Давайте не будемо перетворювати наш осердок спілкування у багнюку.

З повагою та надією на розуміння
    PRom

На самом деле, наблюдая за всем происходящим за последннее время у меня сложилось определенное мнение относительно заполнения профиля, если оно не справедливо прошу его развенчать.
    Собственно я вот о чем, не единоразово я наблюдал как замечания выносились людям которые на этом форуме находятся уже не первый день, в том числе и мне, дальше разверну ситуацию на собственном примере - я долго был тоже модератором на одном форуме, потом отказался от несения службы из-за изменения рабочего графика . Собственно я о чем, я ВСЕГДА заполняю максимальное колличество полей в профиле, уж такой я дисциплинированый, но при продаже пару месяцев назад получил предупреждение от уважаемого модератора о том что не заполнено место проживания, я удивился, но заполнил, у меня сложилось впечатление что видимо движок форума был обновлен и соответственно некоторые пункты профиля не пренеслись на новый движок.

ЗЫ
    Если это не так то прошу извинений за свои домыслы.....
    AA s400 MPR FT + Tasco 6-24*42 Target&Varmint

Справа в тому, що в цьому двіжку досить тупо організований розділ профайла. Сам з цим зіткнувся ще тоді, коли пробував заповнити свій власний профіль. А саме - дані в полі "Адрес" ( те, що висвітлюється в шапці кожного повідомлення) двіжок бере не із поля "Ваш город проживания" в профайлі, а із "Location", яке знаходиться там же.
    Тому написав інструкцію що саме потрібно заповнити - реально це займає кілька хвилин, не більше.

Чому це так зроблено - нажаль, не можу відповісти, так само як і виправити ситуацію. Залишається аппелювати до користувачів через розділ "Купівля-Продаж", як найбільш відвідуваний, та регламентація роботи якого чітко прописана в Правилах.

Справа в тому, що в цьому двіжку досить тупо організований розділ профайла.
    ага

Я на своему форумі також модерую)
    І в нас також стало питання в заповненні тих важливих пунктів.. Бо невідомо зким спілкуєшся. Я вирішив піднапрягти програміста, щоб ці поля були ОБОВ,ЯЗКОВИМИ при регістрації.. так пропадуть всі питання.

Цитата Сообщение от lort Посмотреть сообщение
    ага

Я на своему форумі також модерую)
    І в нас також стало питання в заповненні тих важливих пунктів.. Бо невідомо зким спілкуєшся. Я вирішив піднапрягти програміста, щоб ці поля були ОБОВ,ЯЗКОВИМИ при регістрації.. так пропадуть всі питання.
    Я би "за", але в цьому випадку адмін розвів руками....
    Последний раз редактировалось PRom; 05.10.2009 в 19:01.

Додав опитування.

Власне пропонується відправляти таких юзерів (звісно, після попередження) в читальний зал на три дні. Як не подіє - повторно.
    Хочу наголосити, що маю на увазі всіх, а не тільки топрікстартерів у "Купи-Продайці".

Аргументація таких кроків - забодало читати форум із напівботами!

Якщо неважко, аргументуйте будь-ласка свій вибір.
    Опитування, звісно, анонімне, але "большой брат слєдіт за тобой!"

Так, останні новини - завдяки зусиллям Admin-а поле "Город" став обов"язковим при реєстрації, і тепер двіжок форуму буде брати інфу з нього. Так що одна проблема відпала. Але старим юзерам, хто мав незаповнений профіль, доведеться-таки писати ручками.
    Последний раз редактировалось PRom; 06.10.2009 в 17:22.

я проголосовал "против".
    есть люди, которые с компом и интернетом на "Вы" и не совсем понимают что и как.
    а мы им сразу бан!! я тоже модерирую один форум...

если тема в купле-продаже и не указан город в первом посте или в профиле, тогда нужно выносить предупреждение и "тыкать носом".
    а, если человек, просто читает и изредка пишет - то это его личное дело.
    БулкоЧиз_АП + MakSnipe 16x50SF + магазин АА

Проголосовал "нет".
    Тех, кто постоянно тут сидит и так все знают, а если кто-то новый, живущий например в Одессе, не захочет раскрывать свое место жительства и напишет что он из Киева или Ужгорода, то какой от этого толк?
    ИМХО: указывать город или нет - дело добровольное.
    Просто к тем, кто заполняет профиль больше доверия, а если не заполняет, так с ним никто никаких дел иметь не захочет.
    ПРЕЖДЕ ЧЕМ НАЖАТЬ НА КУРОК, ПОДУМАЙ, ГДЕ ОСТАНОВИТСЯ ПУЛЯ В СЛУЧАЕ ПРОМАХА!!!!!

Проголосовал "нет".
    Полностью согласен с sayrus-ом и Trigal-ом.

Страница 1 из 3 123 ПоследняяПоследняя

Ваши права