Страница 3 из 4 ПерваяПервая 1234 ПоследняяПоследняя
Показано с 21 по 30 из 38

Тема: Вибір бінокля

Долго думал над этим вопросом. Основные требования были :
    1) Небольшой размер
    2) Легкость
    3) Диаметр входной линзы 30-40
    4) Азотонаполненность
    5) Призма БАК4
    6)Водозащищенный
    7) Просто хорошее качество

Купил Дельта Оптикал Спорт10 на 32, отвечающий всем вышеперечисленным требованиям. Стоит 115 у.е., вес 500 грамм, помещается на ладони ( в целом), видно все отлично.
    Из мелких недостатков: защитные крышки передних линз не продуманы и ничем к корпусу не крепятся. Прожег тонкой иголкой дырки и через леску привязал к корпусу.
    Все относительно.....

Цитата Сообщение от Mugcruts Посмотреть сообщение
    Допоможіть з вибором фронту, розраховую десь на 600-1000 грн. Цікавить компонентна кустика2-х полосна яка буде нормально звучати від голови, як варіант дивився на Hertz dsk 165 але відгуки про неї не потішили, можливо хтось знає нормальний варіант?
    кстати не хочу казаться ламером
    но умоляю кто-то помогите
    что нажимать
    в http://netassault.ru - это мега
    галактическая
    браузерная игра, как куда нажимать,
    хочу пойметь галактику только как точно это сделать?
    Вот зе фак?

Шановна братіє, після довгих, надзвичайно цікавих і пізнавальних бесід з Tavrом http://airgun.org.ua/forum/memberlis...profile&u=1507 (в миру Олександр) до нас їде на оглядини з метою тестування (дивлення і мацання) один з біноклів фірми NIKON - знаменитої і шанованої серед любителів роздивлятися пейзажі та цицьки на пляжах . Екземпляр в дорозі. За попередньою домовленістю десь на 2 тижні. Тож всі бажаючі на наступних пострілухах зможуть підняти свій "культурний" рівень У зв'язку з чим запрошую принести з собою потенційних конкурентів для порівняльної характеристики і щоб було у що і на що подивитися...Цицьки , хто має, теж можете приносити Несіть що маєте - китайські чи совітські біноклі , старі або нові Цейси і що там у кого ще є. Вартість , кратність, діаметр лінзи чи якісь інші параметри цікавлять мало, просто щоб було . Зробімо такий собі колективний огляд розмаїтої оптики з обговоренням. Що скажете, друзі ?
    Si vis pacem, para bellum !
    Хто не скаче, той не долар!

Маю китайся, притягну наступного разу
    ----------------------------------------------------------------------------
    ЧИТАЄМО ПРАВИЛА ФОРУМУ ТУТ

ІНСТРУКЦІЯ ПО ЗАЛИВАННЮ ФОТОК ТУТ
    Витяг з Правил для пейсатєлєй:
    6.1.1 В теме топика нужно указывать предмет купли-продажи(и несколько если их больше двух) и действие относительно этих предметов - купля, продажа, обмен.
    6.1.2 Запрещено размещать только ссылку на объявление, размещенное на другом сайте. Обязательно следует скопировать и само объявление тоже.
    6.1.3 В темах этого раздела можно ОБОСНОВАННО торговаться, делиться мнением о товаре и его характеристиках.
    6.1.4 Для товара, выставленного на продажу обязательно указание цены, состояния товара, фотографи и описание, а также его местоположение.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++
    Витяг з Правил "Купипродайка - всяка всячина" для тих же пейсатєлєй:
    В даному розділі дозволяться сторення тем, пов"язаних із купівлею-продажем непрофільних товарів.
    Оскільки розділ експерементальний, всі теми проходять передмодерацію.
    Створити тему має право будь-який користувач, що має більше ніж 50 повідомлень на нашому форумі, або рекомендацію від будь-якого учасника із потрібною кількістю повідомлень. За спробу створення теми учасником, із невідповідними критеріями (див. вище) - бан 7 днів, наступна спроба - назавжди.

Hannel Zuhl 310 (у вигляді набору детальок
    HW 100 T + Nikko Stirling Platinum Nighteater 8-32x60

Клас аж не терпиться поюзати NIKON що за вражиска тахніка така

Представником вражескої бінокулярної техніки виявився славетний NIKON MONARCH 8x36DCF http://www.nikon.com/products/sporto..._x36/index.htm
    http://torg.mail.ru/binocoles/252339/?tab_id=1

Перші враження від тримання в руках і споглядання навколишнього світу надзвичайно позитивні. Що відмітив одразу - кристально чисте зображення, короткий хід крутілки фокусування , комфортно дивитися досить тривалий час - не виникає втоми в очах. Тим, хто не носить окуляри доведеться покрутити спеціальні дистанційні насадки на лінзах, а хто носить окуляри зможе , не знімаючи окулярів , розглядати все довкола і нічого не крутити. Виконання корпусу в плані якості високе ,а прогумаване покриття не дасть можливості вашій дружині вирвати бінокль з рук , коли ви будете розглядати цицьки на сусідньому пляжі. Скажу вам , що до цієї справи бінокль підійде якнайкраще. Компактний дизайн 13,5х12,5х6,5см дозволяє заховати його в руках і зробити вигляд, що ви просто затулили очі від сонячного проміння і відвести від вас підозри оточуючих (дружини, яка стоїть в черзі за морозивом, наприклад). Висока роздільна здатність(чіткість зображення) просто вражає. Вже мав з чим порівняти. Про світлосилу скажу наступне - сьогодні був в Малехові на базі. Там довгі і слабо освітлені коридори. Неозброєним оком просто бачиш чорну діру вже з 20-30 метрів від рампи. В бінокль видно силуети розташованих в коридорах ящиків і, звісно, вантажників у вигляді темних неопізнаних об'єктів , що рухаються в невідомому напрямку на фоні ящиків Мені, щоб подивитися суму в накладній треба було підсвітити телефоном. Світла від лампочки Ілліча явно бракувало - далековато вона біла від мене. Але від неї ж було достатньо світла, щоб побачити "тіні" вантжників. Респект і уважуха японо-китайському виробу. Лінзи там японці варять а китайці ,очевидно під суворим наглядом братів-азіатів, складають то все добро докупи. І ГОРДО чіпляють штамп "MADE IN CHINA" - і цей напис єдине, що псує настрій , в сенсі , що я б з набагато більшою гордістю тримав аналогічний предмет з поміткою "зроблено в Україні" . Так, дійсно було б чим пишатися.
    Тестування триває. Дочекаюся вечора. Захист від запотівання лінз, азотозаповнений протиударний корпус, захист від вологи і інші прибабмбаси тестувати і перевіряти не буду (топити бінокль в річці чи грати ним футбол я не збираюся , а от ефект "підсвічування" збираюся перевірити. Хто носить окуляри для водіїв , чи дивився в приціл Pilad 4x32 дуже добре зрозуміє , що я маю на увазі. На загальномі сірому фоні в надвечірні години картинка в біноклі стає насиченою. Кольори підкреслюються, яскравішають, все ніби оживає. Найефективніше цей оптичний прибамбас працює на фоні зелених крон дерев і траві- це мої спостереження в Pilad 4x32 з минулого літа. Можливо ,що я помиляюся в деяких моментах, але я просто пишу про СВОЇ враження і порівнюю з тим , що маю чи бачив.

Настав вечір, поки надворі було сіро і падав дощ я з балкона оглядав "природу" - будинки навколо, двір, гаражі в тіні дерев, дитяча площадка, заболочена стежка між будинками. Оптика дуже світла. В бінокль бачиш набагато більше деталей і все виглядає набагато світлішим, кольори "підкреслюються", виділяються. Коли стемніло я ще раз подивився в бінокль на "природу". При вуличному освітленні досить добре видно . Починаю розуміти за що платять гроші мисливці , купуючи ТАКІ біноклі. Звичайно, є ще кращі і дорожчі моделі інших виробників, є старі радянські і німецькі біноклі з чудовою оптикою, але чи багато з них можуть при цьому похвалитися компактністю?

Процитую відповідь Tavr-a в ЛС на запитання що саме повинно цікавити при виборі бінокля , думаю, він не заперечуватиме :

Бинокли нужно отслеживать по следующим параметрам.
    1. Субъективные ощущения от качества сборки, изображения, удобства использования
    2. Усталость глаз и дискомфорт при длительном просмотре.
    3. Поле зрения (очень важный параметр)
    4. Светлость оптики. Оценивать можно только ночью и в сумерках.
    В солнечный день смысла не имеет. Глаз умеет почти мгновенно менять чувствительность в сотни раз. К примеру если днем смотреть на свет дальнего света фары или супер яркий фонарь, то мы солнечным днем его почти не замечаем. Зато ночью он нам субъективно кажется ОЧЕНЬ ярким.
    5. Дисторсии и другие геометрические искажения, хром-аберрации.
    6. Оптическое разрешение. Также оценивать лучше при низкой освещенности.
    7. Вес и размер, "ухватистость"
    8. Комфортное использование в очках.
    9. Комфортное использование без очков, людьми носящих очки с сильным линзами + или -. (У меня зрение " - ? (без згоди автора не вказую) " и к примеру мне монарх 10х42 уже не может полностью идеально четкую картинку на дальних дистанциях, не хватает еще оборота, хотя в дешевых биноклях я без очков вообще почти ничего не вижу )
    10.Влаго пыле ударо защита (это тестировать не нужно, просто принять на веру что у Nikon -а с этим все в порядке)

Вирішив поділитися своїми враженнями від вихідних в селі. Цілий ранок в суботу падав дощ зі снігом і про дивлення в бінокль не було й мови. Я в ту погоду ще й різав бензопилою дерева в саду і.т.д. Зате після обіду стало трохи прояснюватися небо, вітер вщух і засвітило сонечко. Повітря очищене снігпадом від пилу стало криштально чистим і от тоді я роздивився околиці. Вау (в перекладі на Українську це означає приблизно таке : бл@ , офігєть як класно, просто п...дец ) . По дорозі зі села до Львова ще роздивлявся навколишні села. До одного з них було біля 11 кілометрів, картинка здавалася такою ж чистою, як і до ближчих обєктів. Обємність зображення я відчував десь на 1.5-2 км, в мене замало досвіду, щоби побачити її на більших відстанях. Очі бігають і я не вдивлявся. Я хотів бачити все й одразу Тобто я чітко знав що певні обєкти є ближчим а інші більш віддалені , але я це ще й ПОБАЧИВ в бінокль на досить значній відстані. Брак досвіду з біноклями не дозволяє повністю оцінити його властивості. ДЛя себе зробив висновок, що при спостереженнях за природю чи полюванні має значення не кратність бінокля ,як я гадав, а якість оптики.8-10 крат цілком достатньо. На попередніх вихідних був в Винниках ,роздивлявся околиці з висоти 5 поверху на новобудовах - нема слів, щоби описати враження. Минулої неділі пізно ввечері роздивлявся Львів з площадки біля Арсену на вул. Чорновола , оглядову площадку Високого Замку було видно (там є освітлення і було чітко видно прапор). Саме цікаве спостереження того вечора - будівля Управління земельних ресурсів , жодного вікна там не світилося і неозброєним оком нічого не було видно, далеченько все таки. Однак в світлі Місяця сам будинок було видно дуже добре і вікна легко "читалися" . Звичайно , освітлений шпиль Ратуші було також чудово видно. В вечірньому світлі ліхтарів з цієї ж площадки добре було видно 700 метрову ділянку тротуару від Арсену до Ювілейного. На превеликий мій подив я бачив поодиноких пішоходів, що йшли саме по неосвітленій частині тротуару . Ще було багато нічних спостережень поза межами міста - враження лише позитивні. Так от , вирушаючи в подорож за кордон чи в мальовничі Карпати та Крим ми недобачаємо дуже багато, втрачаємо безліч позитивних емоцій через відсутність у нас якісного бінокля в арсеналі, про полювання я взагалі мовчу. Це і є відповідь на запитання : а нафіга мені бінокль, якщо я не мисливець ?

Що можу сказати - шкода що саме цей бінокль я не можу зараз залишити собі. Ще раз наголошую, що є й дешевші варіанти , але менш якісні ,чи більші і важчі при наближених оптичних параметрах - вибір за Вами, але якщо можете дозволити собі Монарх то купуйте, не пожалкуєте. Саме в подорожах і прогулянках компактний якісний NIKON MONARCH вам стане необтяжливою неохідністю

Цей огляд я б міг назвати приблизно так : "Якісний бінокль в очима дилетанта".

В неділю була нагода потестувати NIKON MONARCH 8x36 в природних умовах: -10 надворі, сонце в писок, повітря сухе і чисте. Враження - БОМБА!!! Нарешті дійшло до мене для чого ті висувні ковпачки на окулярах, дистанційні проставки. Вони не тільки дозволяють користватися біноклем тим, хто носить окуляри (тоді вони вкручені) а й просто на морозі вихідні лінзи не запотівають від вашого дихання чи вихлопу вчорашнього перегару на відміну від дешевих китайських біноклів. Приставили дешевого до очей , пробуєте щось роздивитися, а перед очима лише туман і надія, що в ньому йожик а не кінь .

Страница 3 из 4 ПерваяПервая 1234 ПоследняяПоследняя

Ваши права