Страница 4 из 4 ПерваяПервая ... 234
Показано с 31 по 38 из 38

Тема: Вибір бінокля

висувні ковпачки на окулярах, дистанційні проставки в оптиці це називається-винесена точка візирування.

Та в курсі я. Дякую.

Так, ти правий, треба вживати фрази і терміни , які зустрічаються в описах товару в магазинах, сайтах і т.д... Наприклад http://mysky.com.ua/binokli/nikon/bi...wpnovinka.html (це не реклама магазину !!!! і бінокль дорогонах...) , бінокль про який ми говоримо, з описом.
    Последний раз редактировалось VladZ; 31.01.2012 в 00:57.
    Si vis pacem, para bellum !
    Хто не скаче, той не долар!

Для тих , хто не любить читати : ну ваще вещь клевая, просто писец, Лейка отдыхает.

Для решти :

Цитата Сообщение от VladZ Посмотреть сообщение
    Процитую відповідь Tavr-a в ЛС на запитання що саме повинно цікавити при виборі бінокля , думаю, він не заперечуватиме :

Бинокли нужно отслеживать по следующим параметрам.
    1. Субъективные ощущения от качества сборки, изображения, удобства использования
    2. Усталость глаз и дискомфорт при длительном просмотре.
    3. Поле зрения (очень важный параметр)
    4. Светлость оптики. Оценивать можно только ночью и в сумерках.
    В солнечный день смысла не имеет. Глаз умеет почти мгновенно менять чувствительность в сотни раз. К примеру если днем смотреть на свет дальнего света фары или супер яркий фонарь, то мы солнечным днем его почти не замечаем. Зато ночью он нам субъективно кажется ОЧЕНЬ ярким.
    5. Дисторсии и другие геометрические искажения, хром-аберрации.
    6. Оптическое разрешение. Также оценивать лучше при низкой освещенности.
    7. Вес и размер, "ухватистость"
    8. Комфортное использование в очках.
    9. Комфортное использование без очков, людьми носящих очки с сильным линзами + или -. (У меня зрение " - ? (без згоди автора не вказую) " и к примеру мне монарх 10х42 уже не может полностью идеально четкую картинку на дальних дистанциях, не хватает еще оборота, хотя в дешевых биноклях я без очков вообще почти ничего не вижу )
    10.Влаго пыле ударо защита (это тестировать не нужно, просто принять на веру что у Nikon -а с этим все в порядке)

Ще одна жертва тестування : Redfield Rebel 8x32 люпольдовський пасинок китайського походження. Попався такий в руки Опис російською http://www.prizel.ru/redfield-rebel-8x32-.html , там же і фотки .
    Торгова марка Redfield належить компаніі Leupold-Stevens. Тому можна було сподіватися на якісну картинку.

1. Суб'єктивно , в руках лежить дуже добре, майже не виходить за габарити долоні. Тому спострерігати за цицьками на пляжі буде зручно. І мокрими трусами по писку від дружини не дістанеш Картинка чітка і насичена. Кольорова гама не губиться і всі барви навколишнього пейзажу передаються добре. Колесо фокусування функціонує ідеально, миттєво і без провалів реагує на рух , до речі, його можна крутити навіть в рукавицях. Що є добре при зимових прогeлянках на природі, полюванні. Неопреновий ремінець не натиратиме шию. Приємний на дотик. Якісний чохол з фірмовим логотипом також пінімає настрій.

2. Очі не втомлюються, дивитися можна досить довго, головне правильно виставити відстань між зіницями. Тоді не буде замилюватися поле зору і т.д

3. поле зору 129м на 1000метрів, що складає 7,4 градуса за заявою виробника . Дозволяє комфортно спостерігати за навколишнім світом. Жодна засмагла красуня на пляжі не сховається від вашого пильного ока. Пташечки ,квіточки, гілочки можна розглядати комфортно. Навіть розглядати мурашок під ногами теж можна - мінімальна фокусна відстань всього 1,2метра ! За це респект виробнику. Можна роздивитися морду лиця жаби, миші чи якоїсь іншої потвори без претензій від неї перетворитися на царівну.

4. Світлість оптики - оптика світла, приємна і т.д. , але тут все здається добре, поки не побачиш цей самий пейзаж в Нікон Монарх. Редфілд просто сліпне тоді, коли в Нікон можна комфортно розглядати розглядати чорного кота під смітником при місячному світлі Тут і нічого казати: кратність 8 лінза 32 проти 36мм у Нікона. Але і ціна у Нікона значно вища. Позиціонуємо Редфілд як бінокль для денного спотереження , вночі треба спати. Для ночі потрібен зовсім інший агрегат, який не зможе похвалитися такими компактними габаритами.

5. Про дисторсії і хроматизм говорити не буду. Ще їх не шукав, а так вони непомітні. Хіба що на близькій відстані трохи вигинаються прямі лінії (дисторсія) , але це притаманне всім біноклям, які я бачив. Про коми і т.д також мовчу. Буде зоряна ніч от тоді й подивлюся. Раз очі не бачуть - серце не болить.

6. Роздільна здатність чудова , дещо гірша ніж в Монарха. Але це помітно тільки тоді, коли їх безпосередньо порівнювати. В сутінках однозначна перевага Монарха, Редфілду там нічого й робити.

7. Розміри компактні, вага 0,5 кг. Міг би бути і легшим, але у нього алюмінієвий корпус!

8. В окулярах можна комфортно користуватися , ковпачки тоді залишаються утопленими.

9. Нічого не можу сказати . Зір не настільки поганий, щоб я міг протестувати ці властивості бінокля.

10. Можна перевірити, хто безоплатно віддасть свій бінокль для експериментів ?

При перенесенні з холодної машини в теплу кімнату лінзи запотіли лише ззовні. Тобто бінокль герметичний. Американці жалілися, що в сильний туман лінзи не очистилися. Так і залишилися затуманеними. Я і тут їх перехитрив - підставив бінокль підпотік теплого повітря з "пічки" автомобіля і лінзи очистилися. Теж саме повторив на природі, але потримав бінокль кілька секунд сантиметрів 15 над полум'ям запальнички. Тепле повітря очистило туман на лінзі і більше вона не запотівала. Дихати на неї не бажано в тман - довго чекатимете самоочистки. Можна і майкою протерти ...але то не наше. В умовах нормальної вологості запотівання від випадкового подиху зникає за лічені секунди. Тобто з покриттями лінз повний порядок.

Що можу ще сказати - бінокль добрий . Не розчаровує і відпрацьовує ціну на всі 100% . Недаремно в 2010 році отримав відзнаку " Чудова покупка" http://www.outdoorlife.com/photos/ga...=36#1001325993 . Це сайт любителів полювання на оленів , а вони знають чого їм треба. До речі , позиціонють його як бінокль для спостереження з засідки (палатки) на індичку чи з підвісного крісла на дереві. Також є багато позитивних відгуків від його власників з практики полювання на лося, оленя, ведмедя на Алясці і т.п. Мій висновок : якщо є гроші на Монарх - треба брати Монарх, Редфілд не замінить його ввечері. Якщо ж немає грошей на Монарх до числа можливих кандидатів на покупку можна записати Редфілд. Він буде однозначно кращий за китайський ноунейм з наших базарів за тіж самі гроші. Зустрічається у нас по ціні від 1500-1700 грн. Напевно існує дещо краще за такі гроші. Цікаво було б порівняти з Ніконом Трайблейзер, Alpen Shasta Ridge- які свого часу отримали відзнаку "чудова покупка".

Моделі Редфілда 8х42, 10х42 не розглядалися в принципі , через надмірну вагу - 750 грам., хоча їх дуже хвалять любителі птахів.
    Последний раз редактировалось VladZ; 09.04.2013 в 16:51.

Дивився на небо - коми не побачив. В ясний сонячний день було видно труби за 10 км від мене , неозброєним оком було видно силует труби а в бінокль було ще й видно, що вона червоно-білого кольору. Надвечір на фоні минулорічних сірих сухих трав сірий кіт був непомітнним для ока, зате в бінокль його було добре видно- з пошуковими функціями бінокль справляється чудово! Тест на площадці Арсену на Чорновола 95 повторив. Монарх явно у виграші, віконця на Земельних ресурсах біля Міленіуму було видно не так чітко як в Монарх, але добре. Проте прапора на оглядовій площадці Високого Замку я не побачив. Темно. Ніч не для Редфілда, хоча увечері він чудово виконував свої функції. Жодних зауважень у с вітлий час доби!

http://shotgun.in.ua/binokli/900-si-gps-7h18.html - Сайтрон SI 8x32 в Україні. Має бути недорогий цікавий і правильний бінокль.

Недавно став власником чергового бінокля VANGUARD VENTURE 8x32 WP
    Побавившись YUKON 8x40 WA
    Технічні характеристики:
    Збільшення: 8 х
    Діаметр об'єктива: 40 мм
    Поле зору на 1000м: 118 м
    Мінімальна відстань фокусування: 8 м
    Кутове поле зору: 7,5 град.
    Видиме поле зору: 75 град.
    Діаметр вихідної зіниці: 5 мм
    Сутінковий число: 17,88
    Світлосила: 25 мм
    Пластика бінокля: 7,2 км
    Лінійні габарити: 150x190x63 мм
    Вага: 820 грам
    при використанні зрозумів, що габарити мені зовсім не підходять,хоча з самою якістю бінокля змиритись ще можна, а носіння його все більше мене дратувало.Тому і задався цілью знайти недорогий , компактний і по якості щоб відповідав, бінокль.З довгими пошуками по різним сайтам попався цей девайс VANGUARD VENTURE 8x32 WP.Порадившись з нашими аірганерами Vladz і інших,вони вже можна сказати точно профі по ОП,я вирішив замовити. . Перевіривши його на вулиці зразу без вагань вирішили брати.Протестувавши вечером обидва бінокля можна сказати що VANGUARD є непоганим конкурентом Redfield поступається габаритами на два сантиметра VANGUARD довший і на 115гр. важчий,а так лінзи і якість девайсу на висоті.Ціна Б/У 1000грн

Оптичні характеристики:
    Збільшення: 8X
    Діаметр об'єктива, мм: 32
    Розмір вихідної зіниці, мм: 4
    Видалення вихідної зіниці, мм: 17
    Фактор сутінок: 16
    Світлосила: 16
    Мінімальна відстань фокусування, м: 2.5
    Поле зору, м / 1000 м: 119
    Кут огляду: 6.8 °
    Корекція діоптрій: 5 / -5
    ?
    Конструктивні особливості:
    Оптична конструкція: призма Roof.
    Лінзи: з багатошаровим покриттям (Fully Multi coated).
    Призми: BAK4.
    Фокусування: центральним колесом і кільцем на окулярі.
    Захист від запотівання: завдяки герметичності та заповнення корпусу азотом.
    Корпус: прогумований.
    Захист від води і вологи.
    Поворотно-висувні наочник.
    Можливість кріплення штатива.
    Комплектація:
    Бінокль.
    Сумка для зберігання і транспортування.
    Широкий плечовий ремінь.
    ?
    Габарити:
    Вага, кг: 0.600
    Довжина, мм: 130
    ?
    Гарантія: 6 р.
    ?
    Виробник: США
    Фото

Последний раз редактировалось shymah; 10.02.2015 в 08:03.
    точка на чолі ,також є чиясь точка зору.

Виявив проблему з підстройкою діоптрій на біноклі? Redfield Rebel 8x32 . Як би не крутив діопртійне кільце , постійно виникав якийсь дискомфорт. VIR розказував, що біноклі юстують по безкінечно віддалених точкових обєктах, наприклад зірках. Ну спробував. Віднайшов на небі Юпітер, настроїв фокус під ліве око, таки дійсно зручно, потім відкорегував діоптрійним кільцем і під праве око. Перевірив вдень - отримав практично ідеально настроєний під мій зір бінокль. Жодного дискомфорту.В результаті настройки стали видимими 2 супутники Юпітера, які раніше губилися в розфокусованій оптиці.

О... Привіт всім! Давненько я тут не був...
    Все правильно, але важливо очі не напружувати при настоюванні. Тобто, дивимось ОБИдвома очима, НЕ НЕПРУЖУЮЧИ зір одним оком в окуляр, виставляємо. Потім, краще за кілька хв., в інший. Аналогічно.
    Собі вибрав на завжди БПП 8х30 цивільний, без сітки в правому окулярі і без зеленої грунтовки. Військовий - клас, але сітка (якщо не коректувальник) - заважає.

P.S. Мав військовий БП 8х30, поміняв на БПП...
    Последний раз редактировалось Boot; 08.05.2015 в 17:53.
    - Ти нащо стіни картинками з голими бабами обклеїв?
    - А що ж мені, на голі стіни дивитися?

Страница 4 из 4 ПерваяПервая ... 234

Ваши права