Страница 2 из 2 ПерваяПервая 12
Показано с 11 по 13 из 13

Тема: шашлик

блін,почитав і йду в холодильнику пориюся ,а то Богдан понаписував тут, не дай Боже жінки прочитають,які на дієті, я вже починаю думати,а ну його тет весіля,може краще з вами на шашлик

а ми з жінкою експериментували з додаванням печериць до шашлику.
    вийшло приблизно так: ~2.5 кг м`яса (свиняча шия ), майонез, цибуля, сіль, перець, 0.7 кг печериць. до обіду маринували, по обіді пекли. таке було добре, що мало не зійшов з розуму! :d

о, мало не забув - не буде смачним без львівської горілки.

я бачу виробляться середньостатичний комплект градієнтів для шашлика, бо я теж туди, цієї середи робив, для бабці на дн

шия свинна 1 кг
    цибулі приблизно так само, хоча, як на мене, можна і трішки менше - головне ту цибулю добре пом"яти або, як згадувалось вище, через м"ясорубку пропустити.
    пачка майонезу - львівський провансаль 67% жирності, інших не признаю, типу торчинів і всіх тих інших консервних смаків!
    далі сіль, перець, як є приправа до шашлику (незнеа, сіль давай вівдразу, м"ясо не задубіло, майонез не дає, а от про кефір не знаю)

в 11 ранку замаринував, о 18.00 поставили пектися.
    поливати пивом - воно не дає шашлку засохнути, мій ато вже перевірив, каже, що краще ніж вино. ну і звичайно в середину пиво теж тре поливати, щоб не і там не пересохло, бо слунки течуть поки шашлик печеться.

і знов, не маловажно - шашлик бажано пекти на невеликому жарі подовше мінімум 30-40 хв, хоча якщо він добре промаринований і вам не терпиться, то і за 20 хв вже можна трішки покуштувати.

тоді шашличок получився просто супер, смачний, сочний, м"ягенький. на цій неділі треба повторити

всім смачного.
    добре, що я тількищо поїв, бо не всидів би тут за клавою...
    Crossman 1377 недоup
    ИЖ-60 РСР в металі+GunHobby 8-32x50SF mil dot
    Norica Marvik Gold+Walther 4x32 ГП від Vad0

Just not enough.
    I need more.
    Nothing seems to satisfy.
    I said, I don't want it.
    I just need it.
    To breathe, to feel, to know I'm alive.

(. )( .) - ціцьки!

Страница 2 из 2 ПерваяПервая 12

Ваши права