Страница 1 из 2 12 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 13

Тема: шашлик

По умолчанию шашлик

думаю це найбіль підходящий розділ для даної теми

розказуйте як ви його готуєте? яке мясо? як довго маринувати? як маринувати?

а то шось купче мариноване мясо шось не то...
    були c1377, u850pcp, BMK-26TG
    Якщо Ти спориш з ідіотом - швидше всього він робить те саме...

Мясо , а ще краще якщо стейки заливаєм майонезом , і засипаєм на 1 кг шашлика 1 пачку приправи " Для шашлика " . Всьо розмішується і через 30 хв можна жарити . Смачнo шо пі*Ц
    :
    - "Район у нас тихий... Все с глушителями ходят".

на 1 кг м"яса:
    Mала пачка майонезу
    пляшка пива
    сіль та перець за смаком
    2-3 цібулини нарізані кільцями
    все це в каструлю або лотоk, добре перемішати і на ніч в холодильник

PS
    Oкорочка після такого маринування теж не погано на шампурах смажаться
    Последний раз редактировалось acelot; 28.04.2009 в 13:43.
    ІЖ-27Е 12кал.
    ІЖ-38(ГП)

З повагою
    ACELOT

пиво допoмагає спеціям проникнути в м"ясо та робить його м"якішим та сочнішим!
    плюс для приготування завжди береться 1літр пива:
    0,5 в шашлик
    0,5 для себe коханого
    ІЖ-27Е 12кал.
    ІЖ-38(ГП)

З повагою
    ACELOT

По умолчанию шашлык

покупаем на рынке обтивную.просим вырубить хребет.и отрубать с отбивной 10см ребра.приносим домой и ложим в холдильик чтобы мясо охладилось и созрело. на сутки.маринуем. на3кг мяса 3кг лука 2 лимона выдавливаем сок. соль перец.4-5 часов достаточно если больше хуже не будет зависит от того какая свинья старая или нет.смотреть по шкуре на сале.режем мясо по ребрам. получается пяточек отбивной с ручкой в виде ребра.на шампура его.дрова яблоня груша вишня.жарим на углях.поливаем сухим вином обычно красным кому что нравится.за время жарки выпиваем чтбы процес был творческим и интересным.когда шашлык пожарился снимаем мясо с шампуров в ту кастрюлю с луком в которой мариновали закрываем крышкой.на мангале раскладываем пустые шампура на них ставим каструлю и 15 минут тушим.выкладуем мясо на большое блюдо поспаем зеленью.наливаем.приятного вам отдыха.у нас получается два вида мяса в шашлыке сочные жирныи ребра и поснаватая отбивная.2в1.хочу добавить.мангал обычно не использую. вместо него использую 2 п образных профиля из арматуры10.тут приимущество в том что не такой громоздкий на ребрах арматуры хоршо держатся шампура и основное когда угли прогарают взял топорик и забил профиля глубже в землю опустил шашлык ближе к углям.шампура не плоские а из профиля под 90 градусов лучше держат мясо и стоят на арматуре.вроде все.
    Последний раз редактировалось Serge; 29.04.2009 в 10:14. Причина: добавить

Шашлик я поважаю і готую лише на приpоді. А виїзжаю я на природу в першу-ліпшу хвилину. Літом часто навіть просто після роботи. Покупатись + шашлик...

Шашлик мариную так:
    1) М'ясо - ОДНОЗНАЧНО свинна ШИЯ! Це специфічне м'ясо - воно ніби сало з м'ясом вперемішку і купи тримається. Шашлик з нього - я кращого не пробував. Ріжу на шматки.
    2) Цибулі - багато не буває. Беру практично по об'єму стількиж як м'яса. Ріжу масивними кiльцями.
    3) Спеції - лавр.листок, перець, гірчиця горошком. Або просто пачка приправи до шашлика.
    4) Все це діло складається для далекої подорожі в пластикову пляшку 3-5л. з-під питної води - через горлишко (воно велике) все закладається, а потім на місці пляшка просто розрізається, щоб легше дістати було. Але зазвичай складаю просто в метал.кастрюльку з кришкою. В скляну банку після того як один раз побив більш не ложу ніколи.
    5) Заливаю все КИСЛИМ МОЛОКОМ (кефір) і перемішую.
    6) Важливо - ніякогої солі і оцту! Від кислоти і солі шашлик стає жорстким. Кислоти і в кефірі достатньо, а солиться шашлик уже готовим.
    7) За годину-дві можна на шомпур. Мені подобається з цибулею, тому собі настромляю кусок м'яса, кружельце цибулі і частенько кружельце помідора, знову м'ясо, цибуля, помідор і т.д. Кому не подобається - смажиться саме м'ясо.
    8) Дуже відповідальна процедура - приготування на мангалі. Спершу на великому жару буквально кілька хвилин, щоб схопилась корочка - м'ясо соку не буде надалі втрачати. Потім знімаємо, прогортаємо вугілля і далі на маленьких-маленьких вугляшках хочаб хвилин з 40. А краще годину! О! Тоді це буде ШАШЛИК. А, забув, в процесі приготування поливається через раз тим що залишолось в кастрюлі кефіром зі спеціями і через раз СИЛЬНОГАЗОВАНОЮ мін.водою. Це робить м'ясо ще м'якішим...
    Ну і "махало" якесь треба... На бамбінтонну ракетку целофановий мішок наприклад настромити.

Все, закінчую, ато давлюсь слюною вже...
    Последний раз редактировалось Boot; 29.04.2009 в 16:16.
    - Ти нащо стіни картинками з голими бабами обклеїв?
    - А що ж мені, на голі стіни дивитися?

пане!
    ви мене спокушаєте приїхати до вас на шашлик
    ІЖ-27Е 12кал.
    ІЖ-38(ГП)

З повагою
    ACELOT

Ну... Які прoблеми? Буду рaдий бачити!

Ще додам. Просто як коли получається, я і просто з шомпора люблю поїсти. АЛЕ! Якщо шашлик скинути з шомпурів в туж кастрюльку, тільки вже помиту, додати трошки масла, ну грам 100, закрити кришку і все це "взболтати" - то треба їсти обережно - пальці реально можна покусати собі!

І ще один секрет - стосується ухи. Кожен варить по-своєму, але після того як вже зняли з вогню спробуйте додати на казанок зо дві столові ложки СМЕТАНИ. Це - просто хана! Це як коньяк до кави!
    Последний раз редактировалось Boot; 29.04.2009 в 22:09.
    - Ти нащо стіни картинками з голими бабами обклеїв?
    - А що ж мені, на голі стіни дивитися?

тепер мій рецепт...
    беру мясо +100 шия ,шия, тільки шия... приправи тільки в грузина, цибулю, сіль, майонез, пиво.
    цибулю мелю на мясорубці, получаю кашу каші цієї треба багато...
    мясо вимішую з цибулею та даю багато спецій і майонез... знов підтримую богдана ніякої солі бо задубіє... вимішане мясо під прес і в холодильник... на ніч. з ранку заливаю пивом і чуть присолюю... поки горить багаття воно в пиві... дуже смачно поливати мясо сиропом з маринованих слив... а самі сливи їсти з шашликом... але це вже зовсім інший рецепт.
    Последний раз редактировалось льолік; 29.04.2009 в 21:50. Причина: так собі захтів
    ВАМ-51 + Leapers 6-24X56

Страница 1 из 2 12 ПоследняяПоследняя

Ваши права