Страница 2 из 2 ПерваяПервая 12
Показано с 11 по 19 из 19

Тема: БАМ-50

В Тернополі немає.
    - Ти нащо стіни картинками з голими бабами обклеїв?
    - А що ж мені, на голі стіни дивитися?

Проморозив я свою БАМ 50 на балконі кілька годин при -14 градусах і пульнув в хрон 272-273 СР(0,68). Нагадаю ,що попередні заміри при +20 в кімнатних умовах дали 276-278 цією ж кулею. Різниця температур в 30 градусів згамцяла аж 4-5м/с - а от багато то чи мало судити вам. Я чекав гіршого результату.
    Si vis pacem, para bellum !
    Хто не скаче, той не долар!

http://s61.radikal.ru/i174/1103/fe/dc1ed71b1eb5.jpg

Сьогоднішній відстріл. Там де по 5 куль - то Романова робота на 25 метрів. Решта пострілів мої на 25-35 метрів. Загалом в мішені близько 80 куль. З заправки редукторного БАМа як і очікувалося вийшло біля 100 пострілів 3 250-245 до 100-105 атм. КП 10.5. Швидкість 277-279. В кінці відстрілу, після 120 атм і до 100 атм. швидкість плавно падає до 272-274 м/с . Купа тоді розповзається. Стрільба по гільзах велася з перервами на стрільбу по мішені.

За винятком 3-4 відривів всі попадання закриваються 25коп. ( 21мм діаметром) монетою поміщеною центром на чорну точку. Я ще й крутив барабан поправок, щоби приблизно підігнати під балістичний калькулятор - 1 міл на 25м. трохи нижче на 35 метрів і т.д. На самому початку пристрілювався по денцю гільзи від СКС (7.62х39). Тобто в мішені і відстріл і пристрілка .
    Щоб не думали чи говорили опоненти - БАМ-50 таки може порадувати свого господаря .
    Попробую наступного разу відстріляти БР-25 мішень.

З тих пір трохи покрутив свою БАМку. Зробив гумку в стволі, досилач переробив. Результатом задоволений. Є і мінуси. З народження стоїть досилач діаметром 6 мм. відповідно і поличка для пульки зроблена під цей досилач. Після встановлення гумки в ствол досилати пульку болтом стало майже неможливо - впирається в гумку у стволі і "заїдає", проте після кількох пострілів присобачився дослати пульку в ствол пальцем , тепер повний порядок. Задоволений на всі 100%. Гумове кільце 8,8х5,2 встановлене в проточку на задньому торці ствола і впирається в коробку.Вибір такого розміру кільця не від "фонаря" такі кільця стоять на заправочному штуцері Хатсана 44-10, поліуретанові - тобто майже вічні. на штуцер можна запросто поставити звичайні гумові 8,8х5,2 , а от в ствол я поставив поліуретанове. При пострілі з незакритим досилачем одне кільце полетіло в невідомому напрямку. Тепер мушу возити в чохлі запасне, про всяк випадок.
    Последний раз редактировалось VladZ; 21.05.2011 в 00:40.

Сьогодні стрельнув на 70м (дальномір). Купа з 10 пострілів 32х30 мм.Куля JSB EXACT 0.547.Швидкість 298м\с. Вітер в спину 4-5м\с. Пристрілка в "0" на 50м. Поправка 1.5 міла.На вітер поправки не брав ,звичайно. Стоячи, з упором на БР клітку з кріликами ,сошки. При цьому ж вітрі тільки під 90 градусів до напрямку стрільби поправка на 38метрів майже 2 міли.Крутився я ,а не вітер. А вчора застрілив з 10-ї спроби цигарку на 65 метрів, вітер зустрічний під кутом 20 град.2-3м\с. Поправка на вітер - 0.4 міла.

Бавився з ударником,тобто зі зменшенням його маси. Трошки вдалося. В основному за рахунок зменшення товщини і розмірів центральної і передньої частин.

Наваяв , револьверного барабана з ударника так і не зробив - максимум, що можна було забрати у такий спосіб то 2-3 грами. Він же пустотілий. Інструменти - бормашинка і плоскогубці (щоб пальці не пекло ), кава , папіроси, матюки Малюнок - я бавився з Google Sketchup. Різьбу на шпильці не намалював - не вмію

Сьогодні вирішив глянути як поживає клапан на БАМ 50. Отже після двох десятків тисяч чи й більше бабахів шток клапана в корпусі почав гуляти як... поплавок в ополонці , всі проблеми вирішило сверло діаметром 3,3мм , не виключено, що підійшло б і 3,2мм, але 3,1 було замало. Дрельку в руки і сміливо вперед. Відрізав хвостовик який після обрізання став гордо іменуватися Штоком ,клапан на суперклей і фініш. Дядько Хрон сказав, що швидкість не змінилася а от вихлоп, тобто звук, трохи зменшився. Тепер найцікавіше : старий Шток був діаметром 3,1мм і в зоні перепуску проточений до 2,5мм, новий Шток - 3,3мм. Скажете фігня ? Та ні, справа в тому, що площа, яку перекриває новий шток в 1,74 рази!!! більша ніж перекривав старий. Маса зросла на 13%. Відповідно вдалося трохи задушити перевитрату повітря на вищих ( 27-28 Дж) потужностях. На середніх (16-21 Дж) вдавалося добитися досить хороших показників.

Маньяк, ти.

Страница 2 из 2 ПерваяПервая 12

Ваши права