Страница 1 из 2 12 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 19

Тема: БАМ-50

По умолчанию БАМ-50

кто подскажет какой обьем резика у бам-50?
    pilot

Цитата Сообщение от mishas Посмотреть сообщение
    кто подскажет какой обьем резика у бам-50?
    198-200 кубиков

спасибо.
    pilot

Чергові меніпуляції з моїм БАМ 50. Багатостраждальна китайська пукалка пережила нову операцію. На цей раз китайський ствол був замінений трохи грубшим і трохи довшим корейським стволом, як би сказала будь-яка жінка - "мелочь, а приятно " Операцію провів Степан. Тривалий час експлуатації БАМ 50 з рідним стволиком і вісімкою в якій він був незажатий продемонстрував нерегулярні , але явно неприємні відриви куль від основної групи. Тому в процесі перестволу було вирішено зробити канавку на тілі ствола під гумове кільце. Ота вся трахомудія знайшла собі місце в отворі вісімки і конструкція стала справді монолітною. Хто і що би не говорив про вивішені стволи , для себе я зробив висновок - ствол має бути або вивішений зовсім або затиснутий так, щоб навіть не ворохнувся. До того всього, мною був трошки апнутий редуктор від дніпропетровського майстра Southa. Правильний редуктор - це дуже потрібний орган в тілі кожної ПСП гвинтівки. Без жодних танців з бубнами я відстріляв 62-65 пострілів на швидкості 277+-1,5м\с. 0,68КП в діапазоні 210-120 атм.Що є гуд, для поганенького китайського клона відомої англійської гвинтівки. Це не хвантастика і не містика ,а реальний "пример из жизни" , тому писати мені про фантастику і потойбічні сили не треба. Кулі самі прилітали в мішень і робили непогані групи, які можна покращити. На наступних пострілухах відповідальність за правильність груп з мого БАМ-50 покладу на Lonisha - попрошу відстріляти, бо кривизна моїх рук тільки спаскудить картинку. Трохи пізніше викладу сьогоднішні мішеньки.

Як на мене, теорія настройки редукторних РСР гвинтівок має скоро потерпіти повний крах. Настроювати прямоток і настроювати редукторну гвинтівку - то є абсолютно різні речі. І те, що добре на прямотоці є зле для редуктора. Відстріл на прямотоці має лишень продемонструвати вилизаність конструкціїї - швидкість не повинна скакати, а плавно змінюватися в діапазоні плато. Все ІМХО.
    Si vis pacem, para bellum !
    Хто не скаче, той не долар!

Цитата Сообщение от VladZ Посмотреть сообщение
    ... Відстріл на прямотоці має лишень продемонструвати вилизаність конструкціїї - швидкість не повинна скакати, а плавно змінюватися в діапазоні плато. ...
    Поясни?
    - Ти нащо стіни картинками з голими бабами обклеїв?
    - А що ж мені, на голі стіни дивитися?

Мав на увазы, що "пили", тобто скачків швидкості не повинно бути.

Це так як в мене в хатчику 44-10 настроєно від 185атм. до 100 одне плато ,наприклад 282-286,після 100атм.падає на 268-270рівно на 1 міл і так до 60атм.

Ех... Добре вам. А в мене плато розстроїлось зовсім. Повільний високий горб до 300м/с з рівномірним збільшенням швидкості на 1-2м/с за постріл і таким же пологим спуском...
    Компенсую при стрільбі поправками. Не діло. Треба робити гвинтівку.

А киньте в мене посиланням на редуктор до БАМ-50, хто робить, як ставить і що це коштує?
    - Ти нащо стіни картинками з голими бабами обклеїв?
    - А що ж мені, на голі стіни дивитися?

Зараз у Львові розроблений технологічно новий редуктор,економічний .Розробкою зайнялись Влад(VladZ) і Тарас .Довели що він повністю кращий за інших.Чекаю скоро будуть готові.Вже редуктори в роботі.Порадься з Владом думаю і тобі зроблять.Неспіши !!!!редуктори направду БОМБЕЗНІ.Сам чекаю!!!!

Друзі. може в когось є БАМ50 в недитячому калібрі? Я хочу позичити на 2-3 дні коробку зі стволиком. Дуже хочеться в тепличних умовах поставити коробку з грубшою дудкою на свій резервуар і перевірити роботу редуктора і клапанної групи зі старшим стволиком (лише відстріл в хрон). Маю надію, що доведеться поставити лишень важчий (в мене є рідний) ударник або тільки піджати пружину ударника, щоб отримати потрібну енергетику в 5.5 (40-45Дж).Одно_БАМщики Зголосіться заради пневматичної науки .

Страница 1 из 2 12 ПоследняяПоследняя

Ваши права