Страница 3 из 5 ПерваяПервая 12345 ПоследняяПоследняя
Показано с 21 по 30 из 50

Тема: Принцип роботи ПСП.

Цитата Сообщение от Hunter-Killer Посмотреть сообщение
    Питання до тих хто на цьому вже зуби з`їв: як зменьшити перерозхід з редуктором в Чізі?
    Розхід зараз який?
    ----------------------------------------------------------------------------
    ЧИТАЄМО ПРАВИЛА ФОРУМУ ТУТ

ІНСТРУКЦІЯ ПО ЗАЛИВАННЮ ФОТОК ТУТ
    Витяг з Правил для пейсатєлєй:
    6.1.1 В теме топика нужно указывать предмет купли-продажи(и несколько если их больше двух) и действие относительно этих предметов - купля, продажа, обмен.
    6.1.2 Запрещено размещать только ссылку на объявление, размещенное на другом сайте. Обязательно следует скопировать и само объявление тоже.
    6.1.3 В темах этого раздела можно ОБОСНОВАННО торговаться, делиться мнением о товаре и его характеристиках.
    6.1.4 Для товара, выставленного на продажу обязательно указание цены, состояния товара, фотографи и описание, а также его местоположение.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++
    Витяг з Правил "Купипродайка - всяка всячина" для тих же пейсатєлєй:
    В даному розділі дозволяться сторення тем, пов"язаних із купівлею-продажем непрофільних товарів.
    Оскільки розділ експерементальний, всі теми проходять передмодерацію.
    Створити тему має право будь-який користувач, що має більше ніж 50 повідомлень на нашому форумі, або рекомендацію від будь-якого учасника із потрібною кількістю повідомлень. За спробу створення теми учасником, із невідповідними критеріями (див. вище) - бан 7 днів, наступна спроба - назавжди.

Hannel Zuhl 310 (у вигляді набору детальок
    HW 100 T + Nikko Stirling Platinum Nighteater 8-32x60

Питання до тих хто на цьому вже зуби з`їв: як зменьшити перерозхід з редуктором в Чізі?
    спосіб 1
    налаштуй ЧІЗУ без редуктора,на плато,а потім налаштуй редуктор на мінімальний тиск плато і получиш повну гармонію швидкість- розхід
    спосіб 2
    налаштуй ЧІЗУ без редуктора на плато,потім підкрути пружину ударника і "згорбать" плато до максимальної швидкості (тоб то зажени у перерозхід),а потім налаштуй редуктор на тиск при якому виходить ця швидкість і получиш мегабластер-дурострел і супер перерозхід

П.С. ех,як би це все практикою підтвердити
    CZ 200S 4.5+5.5 (двух стволка аднака) +Walther 8-32x56FT+AIR 2х2Lx250Atm+AIR 4Lx150Atm;
    BAM 12+GAMO 4x32;ИЖ 53м

Цитата Сообщение от PRom Посмотреть сообщение
    Розхід зараз який?
    Зараз 12 см на 1 дж.
    HW-100S+Falcon Menace 5,5-25X56 FFP, Crosman 1377, Hill, ИБХ-713

Цитата Сообщение от Oleg-K Посмотреть сообщение
    спосіб 1
    налаштуй ЧІЗУ без редуктора,на плато,а потім налаштуй редуктор на мінімальний тиск плато і получиш повну гармонію швидкість- розхід
    спосіб 2
    налаштуй ЧІЗУ без редуктора на плато,потім підкрути пружину ударника і "згорбать" плато до максимальної швидкості (тоб то зажени у перерозхід),а потім налаштуй редуктор на тиск при якому виходить ця швидкість і получиш мегабластер-дурострел і супер перерозхід

П.С. ех,як би це все практикою підтвердити
    По першому способу приблизно і було настроєно, але перерозхід склад 13,3 см на 1 дж, довелося гратися пружинами БК і ударника, а також зміною заредукторного тиску і знизив до 12 см, але все одно багато.

Може хтось знає методику настроювання на оптимальний розхід?

який Ф перепуску? в мене Ф 4мм.,рідний хрест замінено 3мм. штоком,пружини десь по 12 кг.
    CZ 200S 4.5+5.5 (двух стволка аднака) +Walther 8-32x56FT+AIR 2х2Lx250Atm+AIR 4Lx150Atm;
    BAM 12+GAMO 4x32;ИЖ 53м

В мене на БАМпісятому було 270-275 важкою кулею, коли поставив редуктор стало 242-250 , спроба підняти швидкість простим піджимом пружини ударника призвела до перевитрати повітря. Поставив важкий ударник і слабшу пружину - розхід впав, швидкість лишилася на потрібному рівні , ударник був вивішений. Підібрав трохи злішу пружину ударника і поставив легкий ударник- перерозхід ще впав. Піджиму пружини ударника майже немає.
    -Я би пошукав злішу пружину ударника, якщо він в тебе легкий. Щоби піджим пружини був мінімальним. Якщо удаарник важкий - вилікувати буде важкувато. Для низьких тисків маса ударника і перевитрата повітря - то "близнецы-братья".

який Ф перепуску? в мене Ф 4мм.,рідний хрест замінено 3мм. штоком,пружини десь по 12 кг.
    Діаметр напевно 3,5 мм точно не знаю Чизу розганяв South, хрестик також замінений на суцільний шток, пружина БК досить зла, точно в кг не скажу

Цитата Сообщение от VladZ Посмотреть сообщение
    В мене на БАМпісятому було 270-275 важкою кулею, коли поставив редуктор стало 242-250 , спроба підняти швидкість простим піджимом пружини ударника призвела до перевитрати повітря. Поставив важкий ударник і слабшу пружину - розхід впав, швидкість лишилася на потрібному рівні , ударник був вивішений. Підібрав трохи злішу пружину ударника і поставив легкий ударник- перерозхід ще впав. Піджиму пружини ударника майже немає.
    -Я би пошукав злішу пружину ударника, якщо він в тебе легкий. Щоби піджим пружини був мінімальним. Якщо удаарник важкий - вилікувати буде важкувато. Для низьких тисків маса ударника і перевитрата повітря - то "близнецы-братья".
    Гратися з масою ударника напевно немає сенсу та й можливості, я впевнений що можна настроїти і так, тільки треба правильно виставити всі співвідношення в системі, а це - заредукторний тиск, піджим пружини БК та пружини ударника, власне суть мого запиту і була в тому, щоб ті хто знають поділилися сектретом правильної настройки системи. Що стосується пружини ударника то вона від ИЖ-27, думаю що достатньо зла.

Що стосується пружини ударника то вона від ИЖ-27, думаю що достатньо зла.
    дивився я на ті пружини від ИЖ-27 якісь вони завсім не такі,можу переслати тобі пружину Ф7.5мм, Фпр 1.2мм, 12 раб.витков ,36мм длин. - термообр (делались для ударника CZ 200), як що тобі грошей за пересил не шкода
    BAM 12+GAMO 4x32;ИЖ 53м

дивився я на ті пружини від ИЖ-27 якісь вони завсім не такі,можу переслати тобі пружину Ф7.5мм, Фпр 1.2мм, 12 раб.витков ,36мм длин. - термообр (делались для ударника CZ 200), як що тобі грошей за пересил не шкода
    Ок, на таке не жалко

А що за пружина і де брав? Якщо це ексклюзивна річ і робилася під заказ обідно буде коли настане час її заміни, а таких вже не буде, потім інша пружина і знову всі настройки по новому

Страница 3 из 5 ПерваяПервая 12345 ПоследняяПоследняя

Ваши права