Страница 1 из 7 123 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 62

Тема: ДІАНА 54. Записки початківця.

По умолчанию ДІАНА 54. Записки початківця.

Так вдало склалось, що шлях ”air huntera” почався у мене з 54-тої Діани.
    Всі муки вибору викладені тут – http://airgun.in.ua/showthread.php?t=1619
    Відгуки свої про цей девайс розпочинаю з самих перших випробувань.
    Багато чого ще потрібно буде зрозуміти та навчитись.

Зараз висновок такий - задоволений як «слон після....» !!

В субботу 10.11. вирвався на дачу. Збирався два дні.... а мішені таки забув!!
    Так що пристрілював в походно-польових умовах. Куля – Crossman Premier 10,5gr в картонній коробці, дістались в спадщину. Невеличкий з поривами вітерець зліва.
    Знайшов велику ДСП плиту, поставив в кінці саду. Мішені нема. Знайшов листок бумаги. Намалював на ньому точку олівцем, діаметром 1,5-2см. Прикріпив. Взяв столик, стільчик, скрутив одіяло в "валік". Рулетки не знайшов, кроками наміряв - 28 кроків. Ніфіга не видно на листі з такої відстані!! Занадто мала точка. Навів ручкою - теж не дуже...
    Знайшов яскраво зелений листок хріну, відірвав вершок сантиметрів 10. Видимість - супер! перша серія з пяти - ..хріново я стріляю! Всі кулі рівно, на сантиметрів 10 зліва.... Кучність - 5-7см . Зрозумів - я не винен, це оптика.

Оптика .
    4-5 кліків настройки по горизонталі, та два по вертикалі. Пару серій пострілів. На шостій точці намальованій на бумазі, яка вже не була мені маленькою - - 10 куль лягли в одне місце зробивши в бумазі дирочку "трикутничком", розміром на око: основа 2-2,5 см, висота 3-4,5 см. Ну практично одна поруч з іншою лягали. Згадавши про те, що "не профі" зажди "тягне вправо", зроумів чому трикутник дивиться вправо. Але біда в тому, що не по центру мішені, а нижче і правіше. Знову кручу настройку оптики.Тепер точно по центру лягає, але... нижче! Куча є точності – нема.
    Ось з цим «нижче» на 2,5-3 см програвся годину. Замучав оптику. Куча лягає, але нижче. Плюнув. Пішов їсти. Загрівся. Знайшов рулетку. Переміряв все – відстань 30 метрів. Тут два висновки - або вона клює весь час в низ, або я туплю з поправкою на відстань.
    "Трикутничка" такого вибити більше не зміг. Або від радості цілитись почав гірше, або ствол треба почистити. Подивився на всі настріли - для першої стрільби попадати в діаметр 5 см з 30 метрів - мені вистачить.
    Вирішив: яка може бути куча в мене з першого разу, без налаштованої нормально оптики, настрілу хоча б 1000 пуль, без чистки ствола?!!

Випробовування.
    Переніс я столик на 43 метра(далі не було як). Тут я зрозумів, чому йшло нижче на 30-ти метрах. Дійшло, що таке поправка на відстань.
    Визначив на скільки треба цілитись вище цілі. Але тут інша біда – задовбався я бігати через кожні 5 пострілів, і корегувати прицілювання. Набридло.
    Почав стріляти для розваги. Шифер з 5 ти метрів - маленька дирочка, навиліт. Мало.
    Стара(!!) бочка металева. Товщина орієнтовно - 2-2,5мм. Відстань – 5 метрів. Пішла під кутом, тому в бочці дирка, але не скрізьна. Метал прорвало, куля відрикошетила.
    І тут я бачу на заборі в 10 метрах від мене – маленька, стара металева кружка!!!
    Постріл з упору в плече - НАСКРІЗЬ першу стінку. Одразу кружка перейшла в розряд – мішень. Одразу вирішив питання корегування пострілів. Попав – одразу чути, що попав. Діаметр дна 5-6 см. Закріплена на плиті ДСП, відстань - 43 метра.
    Стріляв в задоволення раз тридцять. Перших раз 5-7 поки старався - всі попадання 100%.
    Далі почав бавитись і попадав через раз. Радості було!!...
    На 43-ка метрах дно кружки отримало чотири наскрізних отвори та серйозні вмятини. Чи пробило першим пострілом чи повторним, в те саме місце – не знаю.
    Бокові стінки кружки – гарні вмятини, з повністю відлетівшою емаллю.
    Пуста(!!), легка пляшка 0,5 від «коли» на 30 метрах – НАСКРІЗЬ. Хоча я думав, що пляшка відрикошетить, оскільки не буде опору матеріалу....

Вечоріло...
    На пострілу 200-тому я зрозумів, що ствол був не чищеним до мене, і таки треба почистити.
    Почало «сіяти» дуже постріли.

Задоволення - МОРЕ! Вона потужна, вона точна, вона супер зроблена.
    Допускаю, що на перших «стрільбах» багато чого не зрозумієш. Однак дирка в бочці, та в дні металевої кружки на 43 метрах - справили враження. Я задоволений! А міткість - прийде.

Постраюсь наступного разу відстрілятись та викласти мішені, а також те що буду дирявити!
    Накінець то спробую кулю ЖСБ Exact Diabolo HEAVY, так багото про неї чув.
    Наступний звіт постараюсь зробити більш "класичним" та "сухим". Тільки фото і цифри. Якщо вийде.....:-)
    Последний раз редактировалось Дельфин; 10.11.2008 в 18:24.
    розброєний, тимчасово.

Дельфин, так случилось, что и мне удалось пострелять из твоей Дианы(старый хозяин винтовки мой друг).
    Винтовка оставила о себе только положительные впечатления. Всё, ложе, метал,точность, мощность и то, что нет отдачи , всё в нём на высоте.Те ""кучи"", что у тебя получились, это не кучи, стреляли на 50 м
    по пивным пробкам, на 25м по зубочисткам.
    С хорошей покупкой тебя.

Цитата Сообщение от Дельфин Посмотреть сообщение
    Наступний звіт постараюсь зробити більш "класичним" та "сухим". Тільки фото і цифри. Якщо вийде.....:-)
    А мені подобаються звіти в яких передаються емоції а не тільки суха статистика.
    Звіт прікольний і саме головне щоб ружбайка радувала свого власника.

Спробуй обов"язково ЖСБ Хеві , дуже здивуєшся своєю кучністю. У мене з Діанки вони краще за всіх летіли , також добре Баракуда Матч, але вони дорожчі.
    Air Arms TX-200 + Falcon Merlin 4-14x42 Hunter Class

Цитата Сообщение от Carbon Посмотреть сообщение
    ... стреляли на 50 м по пивным пробкам, на 25м по зубочисткам.
    От на це я теж сподіваюсь!!!! , коли вправності та практики добавиться!!
    В "зубочистку"..... а це цікаво!!!!!! От заради цього я і хотів "точну" і "точну" на дальних відстанях.
    Дякую, колега!!
    розброєний, тимчасово.

Цитата Сообщение от stilet Посмотреть сообщение
    також добре Баракуда Матч, але вони дорожчі.
    Ще дорожчі!! так куди вже далі... я думав ЖСБ найдорожчі... Пошукаю Баракуду Матч по інету. Бо у мене в магазинах лише "скаребеї" українські, "люмани" "піраньї" і т.д. Я до них не дуже придивлявся, оскільки для Ді рекомендують тільки дуже якісні, і ті які вона ОСОБЛИВО полюбляє....
    розброєний, тимчасово.

Цитата Сообщение от Carbon Посмотреть сообщение
    Дельфин, так случилось, что и мне удалось пострелять из твоей Дианы(старый хозяин винтовки мой друг).
    ВАХ-ВАХ-ВАХ! Ходила моя "ДІ-вчина "по руках"! Якась не порядна була, чоловіків міняла...... головне щоб нічого не підхватила! А "ствол" йоршиком прийдеться почистити....
    розброєний, тимчасово.

Цитата Сообщение от Дельфин Посмотреть сообщение
    ВАХ-ВАХ-ВАХ! Ходила моя "ДІ-вчина "по руках"! Якась не порядна була, чоловіків міняла...... головне щоб нічого не підхватила! А "ствол" йоршиком прийдеться почистити....
    Спешу тебя успокоить, стрельнул из неё разов этак 15, ну уж очень интересно было, старый хозяин педант до мозга кости, всегда её протирал, смазывал, даже под затыльником чемто там пропитывал специальным.
    Так что девочка твоя Дианка, ни кто её не насиловал

Дельфин, гарно написав!
    ----------------------------------------------------------------------------
    ЧИТАЄМО ПРАВИЛА ФОРУМУ ТУТ

ІНСТРУКЦІЯ ПО ЗАЛИВАННЮ ФОТОК ТУТ
    Витяг з Правил для пейсатєлєй:
    6.1.1 В теме топика нужно указывать предмет купли-продажи(и несколько если их больше двух) и действие относительно этих предметов - купля, продажа, обмен.
    6.1.2 Запрещено размещать только ссылку на объявление, размещенное на другом сайте. Обязательно следует скопировать и само объявление тоже.
    6.1.3 В темах этого раздела можно ОБОСНОВАННО торговаться, делиться мнением о товаре и его характеристиках.
    6.1.4 Для товара, выставленного на продажу обязательно указание цены, состояния товара, фотографи и описание, а также его местоположение.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++
    Витяг з Правил "Купипродайка - всяка всячина" для тих же пейсатєлєй:
    В даному розділі дозволяться сторення тем, пов"язаних із купівлею-продажем непрофільних товарів.
    Оскільки розділ експерементальний, всі теми проходять передмодерацію.
    Створити тему має право будь-який користувач, що має більше ніж 50 повідомлень на нашому форумі, або рекомендацію від будь-якого учасника із потрібною кількістю повідомлень. За спробу створення теми учасником, із невідповідними критеріями (див. вище) - бан 7 днів, наступна спроба - назавжди.

Hannel Zuhl 310 (у вигляді набору детальок
    HW 100 T + Nikko Stirling Platinum Nighteater 8-32x60

Э-э-э надеюсь ты прочитал и знаешь как нужно ухаживать за винтовкой, чем и как чистить ствол и что такое освинцовка после чистки?

П.С. Если у тебя 4-х кратный прицел, то он не очень хорош для суперточной стрельбы. Но учится стрелять с ним - очень полезно
    Никогда не убегайте от снайпера - умрете уставшим!
    А от пулеметчика вообще убегать бесполезно...
    ИЖ-61 РСР + Gunhobby 3-12x40

Страница 1 из 7 123 ... ПоследняяПоследняя

Ваши права