Показано с 1 по 10 из 10

Тема: Жесть

Talking Жесть

вітаю панове. придбав я собі у Штурмі хірургічний інструмент під назвою Lider 44, яким чудово та швидко можна ампутувати в основному пальці на руках і ногах. запакований у просту коробку, поліграфія відсутня повністю, серійного номера на гвинтівці немає, тільки модель і калібр. Lort після купівлі зразу ж і відстріляв через хрон. перший постріл на 0,68 показало 208м/с, другий 0,5 дає 245, так що думаю що заявлені його ТТХ відповідають дійсності. ложе дерево, якість обробки по 5 шкалі на 1, залізний механізм з фанатизмом змащений маслом. по відчуттях стріляє відносно тихо, і вага більше, ніж я очікував.
    віддача то є, то її немає, з чимось конкретно важко порівняти. ВРАЖАЄ квадратна скоба та відстань до спускового гачка (на фото видно). спуск легкий та короткий. та є одне НО з запобіжником. запобіжник ручний, якщо його можна назвати запобіжником, приклад, ставлю на зап...ник, заряджаю, нажимаю СГ, починаю знімати з запобіжника і він падло стріляє, добре що в стіну, необхідно лізти в середину СМ. наразі його не чіпаю, в суботу хочу відстріляти технічну кучу, а там будемо з понеділка пхати свої пальці до нього...

ще допишу трохи. на гвинтівці передбачено кріплення для наплечного ремня. мушка сідає на ластохвіст, аж дивно. довжина справжнього ластохвоста для прицілів доволі мала (на фото кріплення розсунув по максимуму). баланс ваги припадає на 6 см від скоби в сторону кінця дула. мушка на кінці ствола пластмасова і напресована на ствол. поки що все, решта з понеділка.
    Последний раз редактировалось kot(FM); 15.10.2008 в 14:11.

перший постріл на 0,68 показало 208м/с, другий 0,5 дає 245,

ну.. перші 3 були зроблені працівником ШТУРМу.. після першого пострілу було стільки диму як від хатсана.. з кожним пострілом диму все менше..

у мене він таки показав вище вказані швидкості але це все дизель.. думаю через пострілів 20 він покаже дійсно що може..

п.с. він коштує всіх своїх грошей
    п.с.2 . fre(e)Man а ти все ж застрахуй свої пальці)))
    п.с.3. на фото гвинтівочка краще виглядає ніж вона є..
    п.с.4. щось знов захотілось ППП... буду брав БАМ 30 або 40..

..fre(e)Man замислився як без пальців буде натискати Ctrl+Alt+Delete

А с дизайном и качеством китайцы не заморачиваются. За основу взяли качество и дизайн трёхлинейки и ППШ:d

на вихідних спробував пристріляти і зібрати кучу цієї пальцерізки. я прозрів. на 25м з упора куча !!! 132мм. найкраще літають тупоносі діабло 0,5гр. ось скан.
    Последний раз редактировалось kot(FM); 20.10.2008 в 10:15.

таку кучу можна порівняти з тульським гладкостволом 16 калібру.
    http://ru.youtube.com/watch?v=5Tlf1rW9wDA
    http://ru.youtube.com/watch?v=n6SvCToeKWQ

ЛІдер атстой . вони в Польші коштують 150 грн . Там потрібно переробити фаску , адже рідна просто атстой .
    :
    - "Район у нас тихий... Все с глушителями ходят".

Цитата Сообщение от fre(e)Man Посмотреть сообщение
    на 25м з упора куча !!! 132мм. найкраще літають тупоносі діабло 0,5гр. ось скан.

Я когда-то, когда сам заряжал патроны для 12кал. отстреливал их с 30м по листам, вырезанным из рулона обоев (50х50см) Получалось что-то похожее.
    ПРЕЖДЕ ЧЕМ НАЖАТЬ НА КУРОК, ПОДУМАЙ, ГДЕ ОСТАНОВИТСЯ ПУЛЯ В СЛУЧАЕ ПРОМАХА!!!!!

Etot Lider 44 vypuskalsja kak brend esho v 70-80 gody i mozhno vstretit' dazhe s simvolom Mausera, i BSA, kak uvidel Mauser na systemnoj gilse ploxo stalo - ja by nikogda, nikogda ... koroche predstavte zvezdu mersa na starom starom zapore ... proshu proshenija za latyn' ili kak to mozhno perekljuchaty (vybachte tilki pershyj raz tut ... ne vrubajus' ni vooshto vzagali ) na klave tilki latinski letery ...
    Kstati krasota ved' v glazax smotrjashego - komuto nravitsja eto, drugomu to, ved' sidel kakojto inzhener v Kitae i rozhal takoe i nashlis' ved' ljudi kotorye utverdili etu model', a v konkurse ved ne odna model' uchastvovala ... koroche glavnoe eto udovol'stvie kotoroe izdelie dostavljaet vladel'cu (ne pojmite menja pravil'no - xaxaxa)
    Kstati a vot i Mauser ...
    Последний раз редактировалось archengel; 21.06.2009 в 13:12.

Ваши права