Страница 2 из 3 ПерваяПервая 123 ПоследняяПоследняя
Показано с 11 по 20 из 28

Тема: 28.09.08 Пострілухи .

Даааа.. Хлорид на углевод! 2 часа , как с Дунаевец припёрся, а тут такое.. Погодка сегодня была ну прэлестная. Жжжжаль. Нипапал. Но чекушку одниммахом за годовсчину и за всех насс ковтнув

Цитата Сообщение от Oleg-K Посмотреть сообщение
    Яка різниця яка в тебе рушниця і чи взагалі вона є? Головне що б ти хотів спілкуватися ,пабачити і помацати щось нове невідоме для тебе.
    я згідний.. просто весною того року коли мій товариш хотів з хатсаном 85 поїхати на пострілухи то йому сказали що він не їх рівня.. як память мені не зраджує то це був один форумчан даного форуму.. нік не скажу
    тому такі і думки ..

Э... а подробнее? Я думаю, дело было не в хатсане, а в самом участнике...

Цитата Сообщение от Zed Посмотреть сообщение
    Э... а подробнее? Я думаю, дело было не в хатсане, а в самом участнике...
    пробачте але детальніше не буду бо не всі деталі знаю.. відомий тільки факт та сам читав відповідь.

Гарні фотки! Трохи є знайомих обличь

До речі, пушка на тринозі - непогана ідея. Чий девайс і як кріпиться?
    ----------------------------------------------------------------------------
    ЧИТАЄМО ПРАВИЛА ФОРУМУ ТУТ

ІНСТРУКЦІЯ ПО ЗАЛИВАННЮ ФОТОК ТУТ
    Витяг з Правил для пейсатєлєй:
    6.1.1 В теме топика нужно указывать предмет купли-продажи(и несколько если их больше двух) и действие относительно этих предметов - купля, продажа, обмен.
    6.1.2 Запрещено размещать только ссылку на объявление, размещенное на другом сайте. Обязательно следует скопировать и само объявление тоже.
    6.1.3 В темах этого раздела можно ОБОСНОВАННО торговаться, делиться мнением о товаре и его характеристиках.
    6.1.4 Для товара, выставленного на продажу обязательно указание цены, состояния товара, фотографи и описание, а также его местоположение.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++
    Витяг з Правил "Купипродайка - всяка всячина" для тих же пейсатєлєй:
    В даному розділі дозволяться сторення тем, пов"язаних із купівлею-продажем непрофільних товарів.
    Оскільки розділ експерементальний, всі теми проходять передмодерацію.
    Створити тему має право будь-який користувач, що має більше ніж 50 повідомлень на нашому форумі, або рекомендацію від будь-якого учасника із потрібною кількістю повідомлень. За спробу створення теми учасником, із невідповідними критеріями (див. вище) - бан 7 днів, наступна спроба - назавжди.

Hannel Zuhl 310 (у вигляді набору детальок
    HW 100 T + Nikko Stirling Platinum Nighteater 8-32x60

Цитата Сообщение от lort Посмотреть сообщение
    пробачте але детальніше не буду бо не всі деталі знаю.. відомий тільки факт та сам читав відповідь.

lort, а що це за темна історія? І коли це сталось?

Просто дивно - на пострілухи їздять з усім, що є. А що саме в тебе - Іж допотопний чи Варя 100 - пох, головне участь.
    Последний раз редактировалось PRom; 29.09.2008 в 00:56.
    ЧИТАЄМО ПРАВИЛА ФОРУМУ ТУТ

ІНСТРУКЦІЯ ПО ЗАЛИВАННЮ ФОТОК ТУТ
    Витяг з Правил для пейсатєлєй:
    6.1.1 В теме топика нужно указывать предмет купли-продажи(и несколько если их больше двух) и действие относительно этих предметов - купля, продажа, обмен.
    6.1.2 Запрещено размещать только ссылку на объявление, размещенное на другом сайте. Обязательно следует скопировать и само объявление тоже.
    6.1.3 В темах этого раздела можно ОБОСНОВАННО торговаться, делиться мнением о товаре и его характеристиках.
    6.1.4 Для товара, выставленного на продажу обязательно указание цены, состояния товара, фотографи и описание, а также его местоположение.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++
    Витяг з Правил "Купипродайка - всяка всячина" для тих же пейсатєлєй:
    В даному розділі дозволяться сторення тем, пов"язаних із купівлею-продажем непрофільних товарів.
    Оскільки розділ експерементальний, всі теми проходять передмодерацію.
    Створити тему має право будь-який користувач, що має більше ніж 50 повідомлень на нашому форумі, або рекомендацію від будь-якого учасника із потрібною кількістю повідомлень. За спробу створення теми учасником, із невідповідними критеріями (див. вище) - бан 7 днів, наступна спроба - назавжди.

Hannel Zuhl 310 (у вигляді набору детальок
    HW 100 T + Nikko Stirling Platinum Nighteater 8-32x60

Так для чого звертати увагу . Я наприклад быльшість пострілух їзджу без нічого .
    Нема різниці який вінт , головне участь , імхо .
    :
    - "Район у нас тихий... Все с глушителями ходят".

Цитата Сообщение от Taraskin Посмотреть сообщение
    Так для чого звертати увагу . Я наприклад быльшість пострілух їзджу без нічого .
    Нема різниці який вінт , головне участь , імхо .
    ось і добре а то вже шкодую що написав про цей випадок.. але він мав місце ..

тринога окремо ,рушниця окремо,просто поклали і лежить
    CZ 200S 4.5+5.5 (двух стволка аднака) +Walther 8-32x56FT+AIR 2х2Lx250Atm+AIR 4Lx150Atm;
    BAM 12+GAMO 4x32;ИЖ 53м

Коли нарешті львів"яни зберутья на рідній землі...Доречі, в парку в не людяній галявині можна пристрілятись?!
    -=BMK-19 TG+Walther 3-9x32=-

Страница 2 из 3 ПерваяПервая 123 ПоследняяПоследняя

Ваши права