Страница 2 из 3 ПерваяПервая 123 ПоследняяПоследняя
Показано с 11 по 20 из 22

Тема: Люман. Уважно дивимось.

[QUOTE=PRom;29208]
    І як промахуєшся - то 100% знаєш, що вина не кулі і вінта, а твоя.
    [QUOTE]
    А може не хочеться бути винним, тому і не стріяємо ЖСБ.
    Є золоте правило для аїрхантера, де кожному стволу - своя куля, згоден, що ЖСБ найбільш універсальна і підходить всім, але ж і Люман, буває, летить. Особливо це стосується бюджетних стволів.
    Сьогодні 2 фраги і 1 промах (Люманом 0,57 з Криса Бродяги.)
    ІЖ22 мегаАп
    BLOW 01
    Крис 1377 + Таска 3-7*20
    Стрельба в цель упражняет руку и причиняет верность глазу.(С)Козьма Прутков.

Хм... Тако... Якщо склалося враження, що я рекламую і пропагую Люман - то це враження хибне і насправді все зовсім не так. Тему створив не заради пропагування Люмана, а застерегти однодумців від покупки неякісних куль, які останнім часом випускає Люман і щоб показати, які кулі - галяк, а які досить пристойні.

Чому я стріляю Люманом при цьому перед покупкою розкриваючи кожну банку і в 90-та відсотках повертаю їх назад продавцю? - тому що в магазинах в мене його ВАЛОМ по 11.50 грн. за банку 200 шт. - раз, ЖСБ - не бачив жодного разу - два, КП одного разу на базарі побачив - купив, покращення якості пострілу не побачив - три. Нафіга платити дорожче? І оскільки основна куля була раніше за "нєімєнієм" кращого Люман, то так вона і лишається на далі основною. ХОРОШИЙ Люман з мого Хатсана летить нормально. Переконаний, що і не тільки в мене.

І ще раз повернусь до того, з чого починав - а якщо є Штеєр, може тоді іншу пневму не будемо обговорювати зовсім? Чи будемо говорити - нафіга така-то гвинтівка, якщо є Штеєр - купіть його і не будете нарікати, що промахнулися з вини гвинтівки?

Ще одне. Якось не зауважив зразу... Поняття "куля нормально летить" - В МОЄМУ розумінні означає, що я зі свого Хатсана на 50-ти метрах "граюся" з 1л.пласт. пляшкою сидячи з упором в коліно - стрільнув в дно, пляшка розвернулась, слідуючим пострілом розвернув її назад до мене дном і т.д. Промах - незнаю, десь кожен п'ятий постріл. Чи пласт.стаканчик на тій же віддалі двома з трьох пострілів "зняти". Це моя міра точності пострілу. Якщо хто стріляє по мішенях і збирає 2-3 см. на такій відстані - тоді звичайно треба і гвинтівку не Хатсан і кулю не Люман ну і ручки та натхнення відповідні.
    Последний раз редактировалось Boot; 15.08.2008 в 09:29. Причина: Вчора пив горілку - сьогодні по клавішах мажу...
    - Ти нащо стіни картинками з голими бабами обклеїв?
    - А що ж мені, на голі стіни дивитися?

Та ціхо-ціхо, ніхто не свариться

Я просто написав свою думку, не більше
    Подобається Люман - я ж не маю нічого проти. В когось і Скарабей добре літає - бо у всіх різні стволи, гвинтівкі, та й самі стрільці відрізняються.

Сам, до речі, Барракудою стріляю. ЖСБ півбаночки лишилось - іккономія...
    Последний раз редактировалось PRom; 15.08.2008 в 18:34.
    ----------------------------------------------------------------------------
    ЧИТАЄМО ПРАВИЛА ФОРУМУ ТУТ

ІНСТРУКЦІЯ ПО ЗАЛИВАННЮ ФОТОК ТУТ
    Витяг з Правил для пейсатєлєй:
    6.1.1 В теме топика нужно указывать предмет купли-продажи(и несколько если их больше двух) и действие относительно этих предметов - купля, продажа, обмен.
    6.1.2 Запрещено размещать только ссылку на объявление, размещенное на другом сайте. Обязательно следует скопировать и само объявление тоже.
    6.1.3 В темах этого раздела можно ОБОСНОВАННО торговаться, делиться мнением о товаре и его характеристиках.
    6.1.4 Для товара, выставленного на продажу обязательно указание цены, состояния товара, фотографи и описание, а также его местоположение.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++
    Витяг з Правил "Купипродайка - всяка всячина" для тих же пейсатєлєй:
    В даному розділі дозволяться сторення тем, пов"язаних із купівлею-продажем непрофільних товарів.
    Оскільки розділ експерементальний, всі теми проходять передмодерацію.
    Створити тему має право будь-який користувач, що має більше ніж 50 повідомлень на нашому форумі, або рекомендацію від будь-якого учасника із потрібною кількістю повідомлень. За спробу створення теми учасником, із невідповідними критеріями (див. вище) - бан 7 днів, наступна спроба - назавжди.

Hannel Zuhl 310 (у вигляді набору детальок
    HW 100 T + Nikko Stirling Platinum Nighteater 8-32x60

Із своєї саморобки розстріляв більше 2000 Люманів 0.68 з круглою головою з різних партій куплених навіть у різних містах. Враження - нормальні пулі для забави, співвідношення ціна/якість - дуже нормальне, хоча суб"єктивно, найбільше подобаються Gamo Ts 10

Обычный люман - он чисто для плинка, ИМХО. На моем фантоме часто и густо пуля выпадала из ствола.
    А вот новый люман - это сила. Для меня цена - качество просто супер.

Якщо я правельно зрозумів , то люмани які ще зовсім недавно по якості наближались до жсб , тепер знову йдуть з браком ?
    :
    - "Район у нас тихий... Все с глушителями ходят".

Археолог
    посмотри на дату топика и на пульки повнимательнее

Тюююю
    А я то думаю...
    :
    - "Район у нас тихий... Все с глушителями ходят".

Я неделю назад, купил Люман 4,52, 0,51гр.400шт уп.понравились очень. Правда не взвешивал и штангелем не мерял. Но визуально 1-2 шт на 100 шт брак. Какие то заусецы. По мишени на 25 м стоя с упора, как для меня(стрелкА не очень или очень не стрелкА)то не плохо.Вложение 3081
    Но вообще я в ТИРах по мишеням не очень.
    BAM 30 Tasco 3-9*50
    ИЖ 22 Tasco 3-7*20

ты знаешь в прошлое воскресенье при -11 такойже результат показали ЖСБ ,КП 10,6 и тот же люман 0,68 с АА410ф и ЧЗ200 - наверное день такой
    CZ 200S 4.5+5.5 (двух стволка аднака) +Walther 8-32x56FT+AIR 2х2Lx250Atm+AIR 4Lx150Atm;
    BAM 12+GAMO 4x32;ИЖ 53м

Страница 2 из 3 ПерваяПервая 123 ПоследняяПоследняя

Ваши права