PDA

Просмотр полной версии : Новий розділ "Статті"

PRom
05.04.2011, 01:34
До речі, хотів зауважити - почитав ось Владові викладки і зрозумів, що за тиждень вони пропадуть під горами флуду. Реально, корисна інфа, яка може стати в пригоді як початківцю, так юзеру із стажем. Маю пропозицію - забацати окремий розділ "Статті" , де поміщати без обговорення певні труди наших одноклубників. Сам я навряд чи зможу щось віднайти, тому прошу авторів оглядів, текстів, теоретичних обрахунків скинути мені в ПМ адресу своїх постів. Це стосується куль, рушниць, пістолетів, насосів та усіх інших аспектів життя аірганнера. За мною - впорядкування записів та вилучення непотрібної інфи. Ну і публікакація у розділі із передмодерацією, щось на зразок як у "Купипродайка-всяка всячина".

VIR
05.04.2011, 09:21
Добра думка.Сам думав,що розмова вийшла за межі теми.

VladZ
05.04.2011, 16:38
PRom, а може цікаві пости в різних темах помітити якоюсь єдиною відзнакою типу "совершенно сектретно" , "цікавинка", "не влезай убьет" , тощо і зробити фільтр в пошуку за відзнакою. Так буде несистематизовано, але...часом цікаво і корисно почитати саме "калейдоскоп цікавинок" . От і назву придумав :) Зрештою, відвідувач , що прочитає цікавинки і знайде щось для себе буде перечитувати і теми, в яких вони опубліковані.
Не знаю, чи доступна така опція на інших форумах, а у нас могла би собі бути:)

PRom
05.04.2011, 16:48
PRom, а може цікаві пости в різних темах помітити якоюсь відзнакою типу "совершенно сектретно" , "цікавинка", "не влезай убьет" , тощо і зробити фільтр в пошуку за відзнакою. Так буде несистематизовано, але...часом цікаво почитати "калейдоскоп цікавинок" на розмаїті теми. От і назву придумав :)

Влад, так не вийде, це технічно немлжливо просто. Розділ "Статті" я створив, можна спробувати там писати (там передмодерація, поки модератор не погодить, тема не відображається). До того ж, функцію редагування для автора там ніхто не відміняв. Статтю завжди можна розширити, додати картинки чи прибрати. Оговорення викладок там не буде. Якщо маєш бажання - відбери свої пости для створення статті в цей розділ. Мені самому без допомоги авторів не справитись ніяк.

PRom
05.04.2011, 16:54
Пости перенесені із "Регіонів"

pwruser
08.04.2011, 22:38
"Бібліотека творчості народних умільців" - краща назва :) Розділ дійсно корисний і потрібний, пропоную почати наповняти.
Доречі, висить у голові декілька питань по кулях, а відповідного розділу на форумі немає, я ще й за нього, якщо можна, або підкажіть, куди коректніше з такими питаннями?

PRom
09.04.2011, 10:38
Така інфа "розмазана" по всьому форуму. Частина є в "Технічних питаннях", по різних кулях Стілет робив великий огляд. Спробую пошукати і в "Статті" перекинути.