PDA

Просмотр полной версии : Запланований переїзд

admin
22.01.2011, 09:25
Оскільки без попередження відбувся запланований досить давно переїзд хочу пояснити чому ми переїхали.
1) Тому що попередній хост почав невгамовно тупити. Помилки бази даних сипались мені на пошту по 400 листів на день. Швидкість закачки з сервера була 80 кб/сек. Коротше ппц.
2) Мені був потрібен хостинг на windows (чисто власні потреби, до цього форуму не має відношення)

Наразі атачів до повідомлень немає. Вони будуть відновлені на протязі дня, про що буде повідомлено додатково.

admin
22.01.2011, 10:12
Атачі відновлені. Наразі всі функції мають працювати корректно.

ggarry
22.01.2011, 13:01
Супер! Все літає! Мої вітання!

PRom
22.01.2011, 13:09
Факт, набагато швидше!

DimonChemp
22.01.2011, 15:30
прікольно. якби не це повідомлення то так би і нічого не помітив би окрім швидкості відкривання сторінок.

admin
30.01.2011, 12:06
Оскільки переїзд виявися не зовсім вдалим, а точніше зовсім невдалим, наразі ми хостимось на тестовому сервері. Якщо все буде в порядку, ми так і лишимось тут. Швидкість не має сильно відрізнятись від попереднього сервера.
P.S. На сервері встановлена нова система кешування. Усі помилки бажано постити в цій темі (вильоти Internal server error, помилки vBulletin і т.д.)

admin
30.01.2011, 21:49
Колупаю налаштування кешу, форум може "мирцати" (бути недоступним декілька секунд)

EDIT: На сьогодні все, форум має працювати більш-менш стабільно і швидко.

lort
30.01.2011, 22:56
працює значно швидше ніж колись

Roman
12.02.2011, 14:08
Не знаю чи потемі і чи тут пишу але з моєї теми пробало багато фоток,вни ще повернуться чи вже ні?---http://airgun.in.ua/showthread.php/2481-перше-полювання-з-гладкостволом. Дякую

admin
13.02.2011, 07:37
Не знаю чи потемі і чи тут пишу але з моєї теми пробало багато фоток,вни ще повернуться чи вже ні?---http://airgun.in.ua/showthread.php/2481-перше-полювання-з-гладкостволом. Дякую

Фотки були як атачменти? Чи залиті кудись на радикал?
Якщо як атачменти, то я не уявляю куди вони поділись. В базі все нормально. Форум поновився без проблем і помилок. Якщо є можливість, просто перезалийте атачі на радикал. Як я вже казав, атачі - зло. Зайве навантаження на сервер і збільшення розміру бази. Збільшення розміру бази - сповільнення форуму і додатковий гемор при бекапах.