PDA

Просмотр полной версии : Продаж непрофільних товарів на форумі - за/проти?

PRom
28.09.2010, 16:04
Хочеться почути думку громади на це питання. В принципі, буває всяке - у когось там ноут завалявся, чи колесо до машини, і т.д. Мова йде не про комерційні пропозиції!
Якщо дозволяти, то звісно - в окремому підрозділі "Купи-Продайки". Плюс я би поставив обов"язковий ліміт повідомлень на форумі, аби мати можливість там постити теми. Коротше - висловлюйтесь. Голосувалка вгорі.

Term
28.09.2010, 16:40
можна, але це буде малоефективно

PRom
28.09.2010, 16:43
можна, але це буде малоефективно

Я це розумію. Все одно час від від часу щось виникає типу цього: http://airgun.in.ua/showthread.php?p=48928#post48928

Term
28.09.2010, 17:11
то най буде - на пострылухах буде на чому жарити

mihalych
28.09.2010, 17:32
+1 за то, чтобы разрешать, но при условии, что человек продает именно завалявшуюся вещь, а не занимается коммерцией, без согласования итд...

Мотивирую тем, что иногда нужно что-то продать, а искать профильные форумы не всегда есть время и желание, плюс никогда нельзя уверенно сказать, что человек, интересующийся пневмой не интересуется кухонными ножами и наоборот :)

zazzz
28.09.2010, 19:22
Я за. Особливо за продаж супутніх товарів для туризму і хобійного відпочинку. Форум від цього не постраждає.

lort
28.09.2010, 19:37
я би підсилювач придбав...

shymah
28.09.2010, 20:20
Тільки за ...руками і ногами...:D

lort
28.09.2010, 20:48
+1!!!!!!!!!

DimonChemp
28.09.2010, 21:16
я за але усасникам які мають не менше 50-100 постів.

PRom
29.09.2010, 01:07
В принципі, ліміт на 50 повідомлень можна і на звичайну "Купи-Продайку" приліпити, бо не форум, а суцільна комерція.
По непрофільному розділі - кажу ще раз, маються на увазі лише об"яви фіз. осіб, а не інет-магазинів.

ggarry
29.09.2010, 08:47

Згоден!

shymah
29.09.2010, 08:52
На 50 повід.згоден бо вони в мене вже єєєєєG:

mihalych
29.09.2010, 12:12
А смысл этих 50-ти постов?
Если нефорумчанин продал что-либо форумчанину, и все довольны, то какой в этом вред?
Посещаемость немного увеличилась, поисковик лишний раз проиндексировал тему, плюс ко всему, человек продающий, пока будет ждать ответа, может проникнуться пневмой :D
такое вот ИМХО.

Marik
29.09.2010, 12:19
50 постів це нормально, але....
Я на харківському маю 17 припустим повідомлень. Я там ніхто..., але тут мене всі знають, якісь дописи в тему є, а не типу "супер", "бомбезно ", "клас" ну і тому подібне.
ТО виходить я не маю права на суміжньому форумі продати свою річ?
Багато хто спілкуються на харківському і є там авторитетом, а у нас продає 5,5 бо там нізя без доків.

П.С. Є у нас шанувальниця пневматики Natarix, дописів нема, а стару цяцьку продати хоче, щоб купити нову, то що їй Rostika просити? :)

За продажу всім і все (в межах розумного)

DimonChemp
29.09.2010, 12:22
Я мав на у вазі 50 поств тільки при продажі непрофільних товарів а якщо пневма чи супутка до неї - то хоч з першого повідомлення.

lort
29.09.2010, 12:24
+1
Але ще скажу, що якщо хтось із наших буде щось цікаве продавати, то я знову таки тільки за! Мінімальний ризик + всі інші плюси від цього)

На харківському з тим будуть проблеми, бо тоді форум перестане буди "пневматичним". Його просто завалять різними продажами ВСЬОГО що є)
А тут відвідування не таке вже й велике по кількості. Все можна контролювавати. Давайте) Робіть такий розділ)

PRom
29.09.2010, 13:21
ОК, а як тоді варіант такий: "для того, що би постити об"яви про продаж у напрофільному розділі, потрібно мати не менше 50 повідомлень або рекомендацію від будь-якого мембера, що має потрібну кількість повідомлень на форумі".

Відповідно, люди знають одне одного, ризикувати своєю репутацію не будуть.
І взагалі, ця вся канітель із мінімумом повідомлень покликана для того, аби не поветворювати форум на суцільний "продаж", і особливо - новими юзерами.

shymah
29.09.2010, 15:37
ОК, а як тоді варіант такий: "для того, що би постити об"яви про продаж у напрофільному розділі, потрібно мати не менше 50 повідомлень або рекомендацію від будь-якого мембера, що має потрібну кількість повідомлень на форумі".

І взагалі, ця вся канітель із мінімумом повідомлень покликана для того, аби не поветворювати форум на суцільний "продаж", і особливо - новими юзерами.

+++)21)

Term
29.09.2010, 15:40
як на мене, по обмеження по кількості повідомлень дозволить відсіяти левову частку кидал

PRom
29.09.2010, 17:03
В порядку експеременту розділ створено : http://airgun.in.ua/forumdisplay.php?f=59

Окремі правила цього розділу в об"яві http://airgun.in.ua/announcement.php?f=59

Усі обговорення по даному розділу проводимо в цій темі. Голосувати можна теж :)

Boot
30.09.2010, 20:33

+1. ЗА!
Але пропозиції пишуть ЛИШЕ УЧАСНИКИ ФОРУМУ. Кількість постів дописувача лишити на вибір адміна. І 10 постів по суті часом характеризують людину достатньо.
Ну справді, завалялась в когось з нас якась вже непотрібна, але можливо для когось корисна і потрібна річ, чом би її не запропонувати колегам по хоббі? Той же телефон, ноут, компас... та і просто дитяча коляска зрештою...

DRON
12.10.2010, 13:02

+ 100
Просто, как мне кажется, отделить от профильного, чтобы не рыться во всём... Как сделано на Донецком. Сам что-то и покупал "непрофильное", причём пневмобрат - пневмобрату обычно и скидочку делает yahoo