PDA

Просмотр полной версии : Кілька слів від модератора

PRom
10.09.2009, 00:44
Шановні відвідувачі, мембери та гості форуму!

Настирливо прошу під час реєстрації, чергових відвідин форуму, чи створенням теми в купи-продайці заповнювати уважно свій профіль, і сособливо - вказати місто.

Алгоритм заповнення профіля:

Мой кабинет - Edit Your Details - заповнити поля "Ваш город проживания" та "Location".

Таким чином Ви демонструєте свою повагу до інших читачів форуму, а у випадку продажі чи купівлі будь-чого через форум значно полегшуєте собі та іншим життя і економите час.

У випадку закриття теми модератором в цьому розділі "через порушення Правил форуму п.п.1.2.1 " Вам потрібно самотужки почитати агоритм заповнення профілю, виконати дії, що описані в ньому та повідомити модератора про виправлення становища. І найстисліші терміни (як тільки я доберусь до інтернету) тема буде відкрита.

Наостанок - не потрібно вважати, що модератор займається особистою вендеттою та закриває через це теми. Давайте не будемо перетворювати наш осердок спілкування у багнюку.

З повагою та надією на розуміння
PRom

Vutty
10.09.2009, 09:50
На самом деле, наблюдая за всем происходящим за последннее время у меня сложилось определенное мнение относительно заполнения профиля, если оно не справедливо прошу его развенчать.
Собственно я вот о чем, не единоразово я наблюдал как замечания выносились людям которые на этом форуме находятся уже не первый день, в том числе и мне, дальше разверну ситуацию на собственном примере - я долго был тоже модератором на одном форуме, потом отказался от несения службы из-за изменения рабочего графика :(. Собственно я о чем, я ВСЕГДА заполняю максимальное колличество полей в профиле, уж такой я дисциплинированый, но при продаже пару месяцев назад получил предупреждение от уважаемого модератора о том что не заполнено место проживания, я удивился, но заполнил, у меня сложилось впечатление что видимо движок форума был обновлен и соответственно некоторые пункты профиля не пренеслись на новый движок.

ЗЫ
Если это не так то прошу извинений за свои домыслы.....

PRom
10.09.2009, 13:28
Справа в тому, що в цьому двіжку досить тупо організований розділ профайла. Сам з цим зіткнувся ще тоді, коли пробував заповнити свій власний профіль. А саме - дані в полі "Адрес" ( те, що висвітлюється в шапці кожного повідомлення) двіжок бере не із поля "Ваш город проживания" в профайлі, а із "Location", яке знаходиться там же.
Тому написав інструкцію що саме потрібно заповнити - реально це займає кілька хвилин, не більше.

Чому це так зроблено - нажаль, не можу відповісти, так само як і виправити ситуацію. Залишається аппелювати до користувачів через розділ "Купівля-Продаж", як найбільш відвідуваний, та регламентація роботи якого чітко прописана в Правилах.

lort
10.09.2009, 21:10
Справа в тому, що в цьому двіжку досить тупо організований розділ профайла.
ага )3)

Я на своему форумі також модерую)
І в нас також стало питання в заповненні тих важливих пунктів.. Бо невідомо зким спілкуєшся. Я вирішив піднапрягти програміста, щоб ці поля були ОБОВ,ЯЗКОВИМИ при регістрації.. так пропадуть всі питання.

PRom
11.09.2009, 00:39
ага )3)

Я на своему форумі також модерую)
І в нас також стало питання в заповненні тих важливих пунктів.. Бо невідомо зким спілкуєшся. Я вирішив піднапрягти програміста, щоб ці поля були ОБОВ,ЯЗКОВИМИ при регістрації.. так пропадуть всі питання.

Я би "за", але в цьому випадку адмін розвів руками....

PRom
05.10.2009, 18:59
Додав опитування.

Власне пропонується відправляти таких юзерів (звісно, після попередження) в читальний зал на три дні. Як не подіє - повторно.
Хочу наголосити, що маю на увазі всіх, а не тільки топрікстартерів у "Купи-Продайці".

Аргументація таких кроків - забодало читати форум із напівботами!

Якщо неважко, аргументуйте будь-ласка свій вибір.
Опитування, звісно, анонімне, але "большой брат слєдіт за тобой!"

PRom
05.10.2009, 19:37
Так, останні новини - завдяки зусиллям Admin-а поле "Город" став обов"язковим при реєстрації, і тепер двіжок форуму буде брати інфу з нього. Так що одна проблема відпала. Але старим юзерам, хто мав незаповнений профіль, доведеться-таки писати ручками.

sayrus
08.10.2009, 09:56
я проголосовал "против".
есть люди, которые с компом и интернетом на "Вы" и не совсем понимают что и как.
а мы им сразу бан!! я тоже модерирую один форум...

если тема в купле-продаже и не указан город в первом посте или в профиле, тогда нужно выносить предупреждение и "тыкать носом".
а, если человек, просто читает и изредка пишет - то это его личное дело.

Trigal
08.10.2009, 11:13
Проголосовал "нет".
Тех, кто постоянно тут сидит и так все знают, а если кто-то новый, живущий например в Одессе, не захочет раскрывать свое место жительства и напишет что он из Киева или Ужгорода, то какой от этого толк?
ИМХО: указывать город или нет - дело добровольное.
Просто к тем, кто заполняет профиль больше доверия, а если не заполняет, так с ним никто никаких дел иметь не захочет.

кузнец
08.10.2009, 11:30
Проголосовал "нет".
Полностью согласен с sayrus-ом и Trigal-ом.

PRom
08.10.2009, 12:53
Шановні, по перше бан - це крайній захід, і виключно після попередження, якщо ніякої реакції з боку користувача немає. Я про це написав трошки вище. Не робіть із мене супостата :)

Друге - неодноразово траплялись випадки, коли розмова в "купи-продайці" зводиться до такого:
Продавець: Продам таку шнягу.
Потенційний покупець: Норма, давай під"їду гляну. Ти де?
Продавець: В 43'52"
Потенційний покупець: (про себе): Бл, то ж інший кінець країни!
Потенційний покупець (вголос): Дякую, відпадає

Той хто не хоче вказувати місцезнаходеження йде всупереч Правилам. Крім того, який в цьому зміст? Навіть вказане невірно місто все одно потім вилізе боком в репутації цього юзера.

ЗІ Забув додати - добре що от я знаю багатьох користувачів, і то часом лізу на харківський, щоби уточнити місцезнаходження. Це тіпа нормально? Ви ж про маладьож подумайте!

ЗЗІ На харківському банять за незаповнений профіль. Система аналогічна - попередження і потім бан.

ЗЗЗІ В світлі мого передостаннього посту проблема незаповненого профіля ( поля "Город") стосується лише старих юзерів, із датою реєстрації до 05.10.09. Після цієї дати поле "Город" стало обов"язковим для заповнення під час реєстрації.

lort
08.10.2009, 18:46
я ЗА обов,язкове заповнення профілю але проти бану)

Amateur_A
09.10.2009, 08:29
За "Бан" после предупреждения, потому как, при регистрации, есть Правила, где это прописано и с которыми пользователь соглашается, я конечно понимаю, что у нас очень быстро читаются "Лицензионные соглашения", "Правила форума" и тд., но основные моменты, таки соблюдать необходимо. Точно также, как незнание Закона не освобождает от ответственности ;)

ggarry
09.10.2009, 10:49
Банити пiсля попередження. Я теж колись боровся з незаповненими профiлями. Це сприймаеться як неповага до решти учасникiв форуму.

PRom
12.10.2009, 17:32
Із перевагою в три голоси поки що перемагають прихильники жорстких заходів.

DimonChemp
12.10.2009, 21:36
Із перевагою в три голоси поки що перемагають прихильники жорстких заходів.

При сильному бажанні цю статистику можна підкоригувати як в одну так і в іншу сторону. Але що це дасть ???

PRom
13.10.2009, 00:32
При сильному бажанні цю статистику можна підкоригувати як в одну так і в іншу сторону. Але що це дасть ???

Нічого. Просто цікаві настрої відвідувачів. Бан все одно буде.

PRom
14.10.2009, 16:56
Сьогодні превентивно забанив штук 40 потенційних ботів. Критерії бану - поле "город" (ty, Kislova, S.Pb, Russia, Nickname і т.д.) та кількість повідомлень з дати реєстрації - 0.

Ще раз хочу нагадати всім новим користувачам - прегляньте свій профіль та заповніть його відповідно до Правил форуму.

PRom
18.10.2009, 22:44
Із останніх новин - переіменовані два, і додались ще два нових розділи. Маю надію, що ці нововведення зроблють навігацію по форуму більш простішою.
Буду потрохи розгрібати нашу конюшню для наведення порядку.
Якщо маєте конструктивні пропозиції щодо реогранізації форуму - пишіть сюди.

lort
18.10.2009, 22:50
Треба якось менше зробити тих розділів. деякі об'єднати в групи. бо їх реально дофіга.

PRom
18.10.2009, 22:52
Треба якось менше зробити тих розділів. деякі об'єднати в групи. бо їх реально дофіга.

Наприклад?